Eset smart security 7-problem

poruka: 4
|
čitano: 6.263
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Eset smart security 7-problem

Eset smart security 7 mi pokazuije ovo "Analysis of application protocols will not function.

An error occured while starting services. Analysis of application protocol (POP 3.HTTP) will not function.Reinstalirao sam Eset smart security 7 i opet isto.Znali možda netko šta ovo znači i kako Eset smart security 7 dovest u pravu funkciju.

15 godina
offline
Eset smart security 7-problem

izašao je eset smart security 8, zašto njega ne instaliraš ?

 

pogledaj i ovaj link

http://kb.eset-la.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2547

12 godina
neaktivan
offline
Eset smart security 7-problem

Odgovor.  :total je postao prije mene, na linku imaš fino objašnjenje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 19:26 (Dema).
16 godina
offline
Eset smart security 7-problem

Imam ja jedno pitanje vezano za ESS 8 ali vrijedi i za starije verzije. Kada program detektira problematični ili potencijalno problematični file i pošalje ga u Quarantine kod desnog klika na taj file opcija ''Restore and exclude from further scan'' je uvijek zasivljena i ne može se korstiti. Našao sam desetke upita na internetu kako dovesti u funkciju ovu opciju, na neke upite su čak i odgovorili iz ESET-a ali prave se grbavi i pišu da se ne preporučuje vraćati takve fileove jer mogu biti opasni, bla,bla,bla,...uglavnom nigdje konkretnog odgovora.

 

Meni se takva stvar dogodila jučer kod instalacije originalnog patcha na originalni Diablo III gdje je ESET iz tko zna kojeg razloga usred instalacije poslao jedan file u Quarantine pod oznakom ''Potentially threat'' i kad god kliknem Restore on ga ponovno vrati u Quarantine. Jedino što mi je preostalo jest da onemogućim zaštitu dok se instalacija nije završila.

 

Ima li itko ideju kako ovo riješiti jer me ta opcija nervira kod inače odličnog programa?

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice