Kompletna zaštita računala ?

poruka: 19
|
čitano: 14.852
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kompletna zaštita računala ?

Pozdrav,

 

vjerojatno je već pitano dosta puta ali eto nemam volje satima pretraživati threadove; i uostalom trendovi su se promjenili, ono što je bilo "top #1" prije godinu dana, vjerojatno sada nije. Kao što je npr. Eset pao, tko bi rekao da više nije najbolji antivirus.

 

Mene zanima koja firma ima najbolje rješenje za zaštitu računala ?

 

Mislim si uzeti Kaspersky Internet Security (370KN) ili BitDefender Internet Security (270KN). Ima li neki bolji od ovih ?

 

Znam da ima besplatnih rješenja, međutim tada moram pokretati nekoliko programa, a ti programi baš i nisu bajni i sjajni.

Piratsko ne planiram uzeti, to je kao da dam ciganu s placa da mi popravi mercedes.

 

Hvala.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
14 godina
online
Re: Kompletna zaštita računala ?

Kaspersky je veoma moćan program,preporučam ti da ga kupiš ako želiš komercijalnu zaštitu,no ako želiš možeš koristiti i odličan besplatni Comodo Internet Security,preduvjet za korištenje istog je poznavanje hipsa.Ako imaš dovoljno znanja i volje za korištenje CIS-a uzmi njega,a ako želiš komercijalni program koji kvalitetno radi uzmi KIS.

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Kompletna zaštita računala ?

Uzmi si Comodo Internet security. To je danas najbolji paket zaštite danas, besplatan je, ima jak firewall, Hips, antivirus, sandbox i mislim da je bolji od bilo kojeg plačenog programa. Šteta bacati novce za paket zaštite kad je ovo vrh. Ovo ti je link za download:  http://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

Stjepan
15 godina
offline
Kompletna zaštita računala ?

Što je bolje tj. sigurnije: CIS ili Avira + Windows Firewall (možda Comodo-ov firewall) + WOT na Win7 64bit sistemu?

Da li je software Firewall potreban, ako imam Firewall na Router-u?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
Matozan kaže...

Što je bolje tj. sigurnije: CIS ili Avira + Windows Firewall (možda Comodo-ov firewall) + WOT na Win7 64bit sistemu?

Da li je software Firewall potreban, ako imam Firewall na Router-u?

Da potreban ti je da nadzire što ide van a što neide.Ostavi Aviru i comodo firewall i još k tome Wot.I pamet u glavu i netrebati bolja zaštita.

http://slikaricaliky.weebly.com/
14 godina
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
zoran123456 kaže...

Pozdrav,

 

vjerojatno je već pitano dosta puta ali eto nemam volje satima pretraživati threadove; i uostalom trendovi su se promjenili, ono što je bilo "top #1" prije godinu dana, vjerojatno sada nije. Kao što je npr. Eset pao, tko bi rekao da više nije najbolji antivirus.

 

Mene zanima koja firma ima najbolje rješenje za zaštitu računala ?

 

Mislim si uzeti Kaspersky Internet Security (370KN) ili BitDefender Internet Security (270KN). Ima li neki bolji od ovih ?

 

Znam da ima besplatnih rješenja, međutim tada moram pokretati nekoliko programa, a ti programi baš i nisu bajni i sjajni.

Piratsko ne planiram uzeti, to je kao da dam ciganu s placa da mi popravi mercedes.

 

Hvala.

Mnogi su ti rekli što misle i ja se slažem s njima.Mislim da danas nema potrebe bacati pare ali ako to želiš onda da sam na tvome mjestu uzeo bi Bitdefender Internet Security 2012 koji od sutra izlazi.Ima dobru detekciju i program je dosta dobar. No sam vidi malo pročitaj po forumu i sve če ti biti jasnije.

Za besplatno po mome je Avira free+Comodo firewall+Wot naravno i zaštita jako dobra za nula novaca{#}

http://slikaricaliky.weebly.com/
13 godina
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?

Razgledaj Emsisoft Antimalware. Combo Emsisoft Antimalware & Onine Armor Premium je mozda i ponajbolja stvar na pazaru a za nasih prostora je nevorovatno jeftin.

Izvinjavam se na jezicne pogreske! Makedonaccc
13 godina
neaktivan
offline
Kompletna zaštita računala ?

ja bi ti isto preporuci BD is 2012 ima jako dobru detekciju.. prijasnje verzije nisam bas imali dobru detekciju ali 2012 je odlična detekcija..

pOtPiS
14 godina
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
marino15 kaže...

ja bi ti isto preporuci BD is 2012 ima jako dobru detekciju.. prijasnje verzije nisam bas imali dobru detekciju ali 2012 je odlična detekcija..

Što se tiče detekcije dobro si rekao a ja samo da se nadovežem da je jako ljepo često skidanje update...vidi se na slici...

http://slikaricaliky.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 14:45 (TonyM).
13 godina
protjeran
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?

Ja cu uzeti sutra BitDefender 100% zbog ovog http://www.bitdefender.com/2011/hw/07/v1/au.html?cid=EMM_AU_TRIAL_EXP_HW-SumSalesJuly2011v2&et_cid=20466552

 

BitDefender Total Security 2011 za 9.95$ na 1 godinu za 3 kompjutera i besplatni upgrade na 2012  :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 15:23 (BlaBlaLaLa).
14 godina
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
BlaBlaLaLa kaže...

Ja cu uzeti sutra BitDefender 100% zbog ovog http://www.bitdefender.com/2011/hw/07/v1/au.html?cid=EMM_AU_TRIAL_EXP_HW-SumSalesJuly2011v2&et_cid=20466552

 

BitDefender Total Security 2011 za 9.95$ na 1 godinu za 3 kompjutera i besplatni upgrade na 2012  :)

Da to ti je jako dobra i jeftina ponuda za 56 kn imaš super zaštitu.Još nađeš dva prijatelja i vas 3 podjelite tih 56 kn i ispadne vas kao jedna dobra kava.. ili pokloniš nekome licencu ha.A kada kupiš skini  verziju 2012 i samo ubaciš svoj ključ ili pričekaš nadogradnju 2011 na 2012 verziju.U Bitdefender accountu tj tvome raču bičeti broj licence tj ključ.I sve radi kako treba..

 

http://slikaricaliky.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 15:50 (TonyM).
14 godina
protjeran
offline
Kompletna zaštita računala ?
14 godina
neaktivan
offline
Kompletna zaštita računala ?

Da ne započinjem novu temu, zanima me znači neki "dobar" antivirus koji moze normalno raditi na slabijim konf bez ikakvih usporavanja kompa. (tipa 1.8 gHz procesor, 256ram ...itd)

 

Hvala.

+
15 godina
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
rpuska kaže...

Da ne započinjem novu temu, zanima me znači neki "dobar" antivirus koji moze normalno raditi na slabijim konf bez ikakvih usporavanja kompa. (tipa 1.8 gHz procesor, 256ram ...itd)

 

Hvala.

  Panda Cloud AV

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Kompletna zaštita računala ?

imam avast IS i sta mi je najbolje kombinirat sa tim ?

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
IlijaM kaže...

imam avast IS i sta mi je najbolje kombinirat sa tim ?

 

Mozak.

Avast IS u principu ima sve što ti treba....antivirus, firewall, web guard, auto sandbox, behavior blocker....

Moja anti-malware zaštita:CIS+Panda URL Filter
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 8:26 (siketa).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?

Ajme meni kakve razne opcije.. :)

Sve što ti treba je antivirus (i ne, ne treba ti komercijalni)

   -Ako si legalan - Microsoft Security Essentials

   -Ako nisi legalan - Avast

 

SpyBot S&D, CCleaner i to je u biti to...

Defragmentacija diska pomoću samog alata koji dolazi sa Windowsima 7 je dovoljno kvalitetna, ako si Security Essentials dobro postaviš nećeš uopće imati nikakvih problema sa bilokakvim zloćudnim gamadima, a sa SpyBotom povremeno pregledaš računalo čisto reda radi... Ako se računalo uspori, tu je CCleaner...

 

Sve besplatno, sve legalno, kvalitetno i sve je to nagrađen softver...

SilvioS, Windows Desktop Consumer MVP
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
SilvioS kaže...

a sa SpyBotom povremeno pregledaš računalo čisto reda radi... 

Nikakav SpyBot. Ne valja više ništa.

Skeniranje se radi s MBAM i/ili Hitman Pro.

Moja anti-malware zaštita:CIS+Panda URL Filter
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 15:25 (siketa).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kompletna zaštita računala ?
siketa kaže...
IlijaM kaže...

imam avast IS i sta mi je najbolje kombinirat sa tim ?

 

Mozak.

Avast IS u principu ima sve što ti treba....antivirus, firewall, web guard, auto sandbox, behavior blocker....

znaci nista vise nije potrebno oke  pitam  a sto se tice toga ja inace pazim sto posjecujem pa nebi trebalo bit problema

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice