Najbolji antivirus zaključana tema

poruka: 773
|
čitano: 203.502
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Najbolji antivirus

koji vam je najbolji antivirus od novijih

ja ču prvi

meni je kaspersky i.s. 2009 zato jer je brz i pouzdan a i troši malo resursa

15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji antivirus

Evo i mene na ovoj update famoznoj temi o antivirusnim programima... Ja osobno sam isprobao gotovo sve u zadnjih 5-6 godina koliko znam za sebe da imam PC... Pa sad, koji je najbolji danas; ja osobno preferiram besplatni software ako je, a ima ga dobar prilično kao i paid verzije... Koristim Avira free Antivirus od nedavno. Kao backup sam si skinuo sa Google Pack (google updater) i Norton Security scan 2009 koji briše viruse i worms, a prepoznaje spyware programe! Od ostalog ne znam što bih preporučio-eventualno mislim da je zadnjih par godina i više Eset nekako najbolji na ovom području: Nod32 AV!

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Sophos

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Kaspersky Internet Security 2009.

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji antivirus
madafaker kaže...

koji vam je najbolji antivirus od novijih

ja ču prvi

meni je kaspersky i.s. 2009 zato jer je brz i pouzdan a i troši malo resursa

 Definitivno potpisujem ovo...KIS je istinski jedno od najboljih ako ne i najbolje kompletno rješenje za zaštitu računala od gamadi.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Eset Smart Security, koristim ga već 2 mjeseca i nisam imao nikakvih

problema. A ima i firewall.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji antivirus
Kaspersky nema druge :)
Viva La Vida
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Najbolji su mi Eset i naravno Kaspersky (pogotovo ova nova verzija).

Probao sam Norton i shvatio sam da je to najveće sranje od antivirusnog programa koji je ugledalo ovaj svijet. S 250 mb rama zauzeća na compu, skočilo je na 450, a lagu da i ne govorimo.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

AVG

CPU:Athlon 64X2 6000+@3.12GHZ,MEM:2x 1GB PATRIOT@800MHZ ,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2,OS:Windows XP SP3
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji antivirus

AVG od Grisofta je dobar, nema se šta za reć':AV, antispyware u jednom, paid verzija i više, firewall, dnevni updates,... Samo je "malo" dodan adware od proizvođača na GUI free verzije te troši puno resursa, mislim puno za reć' više nego prije. Mogao bi biti bolji po meni... Prijašnje verzije(a) su bile bolje (brže), jednostavnije iako ima napretka i u 8.0!Sramim se

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
15 godina
offline
Najbolji antivirus

Definitivno je najbolji AvastSmijeh

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

najbolji su AVG ili NOD32,,nema se tu više ništa za reč

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Najbolji antivirus

NOD32 (dobar ali sam imao problema sa updejtom i ključevima:) - ocjena 8/10

Kaspersky (nikako na zelenu granu s njim oko ključeva i updejta:) -ocjena 8/10

Trenunto sam na Nortonu AntiVirus 2009 - ocjena 9/10 , jako zadovoljan.

 

Besplatni:

AVG Free (Dobar ali dosta usporava sistem) - ocjena 9/10

Avast Home (isto kao i AVG, još više opterecije sistem) - ocjena 8/10

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

zanimljivo je kako u zadnjih 10 postova ljudi su nabrojali 10 razlicitih av programa... po meni svi su av programi tu negdje, neki je bolji po ovom, neki je bolji po onom, ali u praksi niti jedan ne zaostaje puno, a i matketing je napravio svoje. stvar je u tome ako netko zna "pametno surfati" nece imat niti jedan virus bez obzira koji av program koristi, on ce samo sluziti kao osigurac ako se nesto slucajno dogodi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji antivirus
r420r kaže...

zanimljivo je kako u zadnjih 10 postova ljudi su nabrojali 10 razlicitih av programa... po meni svi su av programi tu negdje, neki je bolji po ovom, neki je bolji po onom, ali u praksi niti jedan ne zaostaje puno, a i matketing je napravio svoje. stvar je u tome ako netko zna "pametno surfati" nece imat niti jedan virus bez obzira koji av program koristi, on ce samo sluziti kao osigurac ako se nesto slucajno dogodi.

 Zaboravi si nešto...a to us P2P i torrent protokol..."leglo" virusa i crva...pametno surfati nije teško...potpuno druga stvar je kod skidanja putem torrent-a.
15 godina
protjeran
offline
Najbolji antivirus

ja koliko sam igrca skino (više od 500 sigurno) pokupio sam negdje ne više od 5 virusa

(računa se od kad imam internet) meni je problem samo kad surfam bezveze

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Najbolji antivirus

Nod32

Kaspersky

Norton 2008/2009

 

Ne bas po ovim redosledom,ovisi o ukusima.Ja sam slepi fan Nortona,super je.....pogotovo 2009

Ovi proizvodaci imaju isto tako vrlo opsirne web strane za self support sto se tice micanja virusa sa PCa.Norton ima i chat za pomoc preko sucelja i dobar forum (ako ovaj iz supporta ne zna onda svakako ce znati na forumu)

Za druge programe ne znam,ali nekako ovi besplatni nisu bas nesto

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
15 godina
protjeran
offline
Najbolji antivirus

ja idem testirat Norton 2009 nikad nisam imao nortona vidim da nije loš

16 godina
offline
RE: Najbolji antivirus

A nitko nije spomenuo bitdefender? po meni je on odličan. Nisam probao previše vrsta antivirusa( avg, avast, avira antivir, dalje se nesječam) i po meni je od tih svih bitdefender najbolji

Bok
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Kaspersky 2009

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji antivirus

linux, mac os, bsd ili nesto slicno;)

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Nekada sam plaćao za AV software, najviše kako bi imao kompletan paket jednog proizvođača. Zadnje vrijeme sam koristio kombinaciju Avast, Comodo Firewall, SuperAntiSpyware, ali evo od jučer sam prešao na kompletno Comodo rješenje (Comodo Internet Security). To im je novi proizvod, spojeni su firewall i antivirus, težina na prevenciji, tako da teško da ima boljeg besplatnog paketa. Ostavio sam SAS, i dodao Comodo BOClean za rootkite, pa čemo vidjet kako če se pokazat. Ako je firewall ikakav pokazatelj, odlično.

Why so serious???
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji antivirus
denix kaže...

A nitko nije spomenuo bitdefender? po meni je on odličan. Nisam probao previše vrsta antivirusa( avg, avast, avira antivir, dalje se nesječam) i po meni je od tih svih bitdefender najbolji

 Yeah, BitDefender... Ah, jedno vrijeme it rules, a sada je isto dobar antivirus program. Ja sam koristio Free verziju BitDefender 8-icu dok nisam prešao na Nod pa sada Avira free!
Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji antivirus
Cika Jova Zmaj kaže...

Nekada sam plaćao za AV software, najviše kako bi imao kompletan paket jednog proizvođača. Zadnje vrijeme sam koristio kombinaciju Avast, Comodo Firewall, SuperAntiSpyware, ali evo od jučer sam prešao na kompletno Comodo rješenje (Comodo Internet Security). To im je novi proizvod, spojeni su firewall i antivirus, težina na prevenciji, tako da teško da ima boljeg besplatnog paketa. Ostavio sam SAS, i dodao Comodo BOClean za rootkite, pa čemo vidjet kako če se pokazat. Ako je firewall ikakav pokazatelj, odlično.

 Odlična ideja. Odličan firewall i prevencija prije instalacije malignog softvera!
Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji antivirus

imao sam AVG.

prešao na NOD 32 i puno mi je bolji.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji antivirus
sauron_15 kaže...

imao sam AVG.

prešao na NOD 32 i puno mi je bolji.

 takoder...
Cookie brisem sa adware i odmah ga i skinem ...

NOD32+ jos nesto sta ide uz NOD :)
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Po meni je KIS (Kasperskiy) 2009   daleko najbolji od svih ovdje nabrojanih, naravno problem je s ključevima ali to samo dokazuje da je on vrhunski program i nemože se naći besplatno kao neki od nabrojanih ovdje.

KM
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Ja sam tijekom 15 godina na PC kantama vozio sve i svašta, ali valjda mi je najbolji NOD, jedino mi njega još ništa nije probilo, ove ostale mi je znao probit kakav spyware.

 

Evo baš sam imao Nortona 2008 kad me zgađao Virtumonde gad, pas mater, tog gada ispadne svakom mjeseca nova verzija, i možeš ga čak i počistiti, ali neki put ti shebe neke systemske fileove koje nije lagano vratiti, npr meni je ova verzija uništila jedan sistemski file kojeg nemogu vratiti bez kemijanja i crne magije.

 

Totalno sranje, mislim, šta ti vrijedi alat koji ne djeluje preventivno.

 

E nije niti Mcafee loš koristio sam 2008 verziju koju čak ni ne treba crackat već dođe sve fino riječeno.Elegantno, ovog nortona 2008 je klasika prisvojiti, barem za one koje su ga koristili i prije, dok je Nod teško crackat, ekipa se ne da, ali eto da se i to zaobići ali mora se ulagati previše vremena i truda, a zašto kad ni drugi alati nisu puno lošiji.

 

Koji god alat instalirali prije ili kasnije će vas nešto probiti, zato je najbolje riješenje uz instalirani Sec paket raditi backup,za po doma je ovako, napravite si system particiju za vistu od nekih 50 GB te na nju instalirate windoze i esencijalne programe tipa office i več što koristitite svakodnevno, ako imate stvarno puno toga na umu instalirati od dodatnih aplikacija povećajte particiju.Kada ste to napravili, kreirajte još dvije particije identične veličine (po mogućnosti na drugom disku), te na prvoj dodatnoj particiji radite incremental backup svakodnevno, što je najbolje namjestiti u noćnim satima, te tjedni full backup na drugoj dodatnoj particiji.Naravno tjedni backup brišite prije nego dođe na redu slijedeći tjedni backup.Jedino će vas backup spasiti reinstaliranja windoza i gubitka postavki po raznoraznim programima i gubitka saveova po raznoraznim igrama.Backup spašava glavu.A ako će netko reć da bacaš prostor na disku u vjetar, to su gluposti, danas kad imamo diskove od minimalno po 500 GB u kućnim kompovima, možemo si dopustiti barem pošteni backup, a u slučaju da nikad nemate dovoljno mjesta na diskovima  (jer stalno nešto ilegalno skidamo sa neta) e onda fino to što skidate prebacujte na dvd jer vam nikad neće biti dovoljno mjesta za torrente, pošto svaki tjedan izađe neka nova igra koju želimo imati u kolekciji, ili tri četri nova filma ili desetak novih albuma, itd.

 

Danas više nisu toliko problem virusi koliko su problem spyware gamad, a ovu potonju je veoma teško držati na rastojanju, tu će vam sigurnosni paketi pomoći u večini slučajeva, ali hebi ga nije bitno onih 98 posto već vas uvijek izgađa onih 2 posto.A onaj iritantni Vundo ili Virtumonde sranjac postoji u milion verzija stalno mi se napikava na komp, i još ga uspijem očistiti ali mi se uvijek nekako probije na komp,za poluditi, prvo ga je teško očistit, a ako i uspiješ, još uvijek shebe sistemske fileove.Katastrofa.Zato je kod mene na snazi gornje riješenje plus Vmware Suse linux preko kojeg surfam, tako da ću vidjeti dali će upaliti ovaj, kakti, sandbox mode.

 

 

1.NOD32 lagan za sustav, efikasan koliko je to moguće.Mušićavo i nepouzdano crackanje.

2.Mcafee 2008 naporan za sustava ali efikasan sa puno opcija (uvjetno zahtjevan sa obzirom na današnje quad core sustave)

3.Norton security 2008 isto ko i mcafee ali jednostavniji i lijepšeg i jednostavnijeg sučelja te mrvicu manje zahtjevan.

4.Norton 360 odličan za štefice tm.nevidljiv za šteficu a razbija zube štetočinama iza čoška prije nego se štefica o njih popikne.

5.Kasperski 2008 solidno ruski.Dobar alat, ali isto sere kvake sa crackanjem.

6.Zone Alarm prosječan antivirus, solidan ali mušićav firewall, zna gnjaviti sa popup prozorima.

 

 

Eh a sad da se pozabavimo sa fenomenom crackanja, downloadanja sa torrenta, i moralnim aspektom navedenog.Moje osobno mišljenje, sa kojim se neće složiti večina IT zajednice (jer, ili ne smiju, ili im je ovakav stav detrimentalan po pitanju osobnih prihoda) je slijedeće.Software koji se koristi u privatne, nekomercijalne svrhe, znači isključivo u privatnosti vlastitog doma, bi trebao biti besplatan, naplačivanje bi se trebalo primjenjivati jedino kod korištenja u javne i, ili komercijalne svrhe.Istu stvar bih primjenio i kod autorskih prava što se tiče filmova i muzike.Jedino sa vremenskim odmakom od, šta ja znam, npr godinu dana, znači recimo, film se ispucao u kinima pa u videotekama, pa onda i na tv postajama, znači oni koji su uložili vrijeme i novac u projekt su zaradili milijune i to je to.Idiotski je to da npr postoje filmovi i muzika di su svi ljudi koji su bili dio projekta već odavno odapeli a danas neke kompanije naplačuju autorska prava za stvar u kojoj uopće nisu imali prste.Apsurdno, no sam kapitalizam je apsurdan pa eto, kad nema boljeg onda je i to dobro (moš mislit).Sem toga da veliki igrači stvarno žele doskočiti piratima jednostavno bi to riješili, najelegantnije ali ne i najjeftinije riješenje je hardware key, znači kupiš komad softwarea i dobiješ sa njim custom usb stick koji nije moguće reproducirati, bilo je i toga samo sa sranjcem koji je išao u serijski port, no nikome se to nije svidjelo, pa eto, ali nećemo sad o reliktima informatičkog kamenog doba.

 

Sorry na odstupanju od teme.

Baotica Baot
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

cudno kako nitko nije spomenuo aviru-po av-comparatives.com najbolji antivirus...

-.-
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji antivirus

Vidim da puno vas ovdje zastupa nod 32,što se tiče njega među boljima je ali?Ja sam ga imao jedno vrijeme međutim odlučio sam se za Kaspersky Internet Securiti 2009 i nakon skeniranja računala pronašao mi je oko desetak trojanaca i još nekih sra...a. Znači nod 32 nikako nije bolji od kasperskog jer je to dokazano u mome slučaju a sad tko šta voli nek izvoli.I svakako bi uz njega preporučio programčić Malwarebites Anti-malware koji je inače besplatan ali jako dobar pronašao mi je nešto što čak ni Kaspersky nije pronašao.

Ovdje je link s kojeg se može skinuti a ujedno možete vidjeti i posljednje Spyware, vjerujem da će kod većine vas pronaći nekakvog uljeza.

Evo link:        http://www.bleepingcomputer.com/malware-removal/uninstall-antivirus-2009   Što se tiče ključeva za Kaspersky potražite ih na www.forumw.org (potrebna je prvo registracija) skoro svakodnevno stižu friški ključevi tako da ni oni ne predstavljaju nekakav veliki problem.

KM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice