Najbolji free antivirus zaključana tema

poruka: 445
|
čitano: 204.511
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

To ti mogu nod32 i Symantec Antivirus corporate edition 10. Vjerovatno ih ima još, ali to sam našao.

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

hm, čini mi se da nijedan nije free

15 godina
protjeran
offline
Najbolji free antivirus

ja koristim noadware i avast

 

Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

AVG

 

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Meni je ipak najbolji antivirus Linux :P . A na windowsima imam ESET smart sekuriti.

Ja sam među onih 92 posto. Ako si i ti, kopiraj ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Najbolji free antivirus

Ja koristim Avast Antivirus Home Edition 2 godine i Spybot i nikad nisam imao ikakvih problema

15 godina
offline
Najbolji free antivirus

U pocetku sam koristio Avast, mada nije bio na nivou zadatka, kad sam instalirao Avg javlja 3-4 opasnosti dok Avast nista.

Dakle presao na AVG, pa AVG 8 free, zadovoljan sam, jos imam i Spyware Terminator, ali ne koristim firewall. Prije jesam ali za moj ukus previse upozorenja, i dosta trose resurse, mada su pozeljni.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
Na kojim se stranicama može naći koji su antivirusi najbolji (mogu biti ibesplatni i komercijalni)
Viva la vida
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

imao avg,nod,pandu i avast. definitivno mi je najbolji AVG.  jedino da imam dozivotni nod onda bi ga uzel.

uz comodo firewall sve radi savrseno.

 

avast me malo zivciral zbog starinskog skina,a panda je smrt..srusila mi komp cim sam instaliral,moral sam gaziti glupe windoze.

 

P.S.-ljudi uzmite linuxe.najbolji "antivirus" ikad,imas sistemski firewall i deri. ;)

ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid :D
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Ja imam 64 bitnu Vistu, i mogu vam reć da nać crackan antivirus ili cijeli security suite nije nimalo jednostavno, ali zato sam i instaliro 64-bita, jer sam valjda mazohista u duši :)

Baotica Baot
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

AVG, spybot i zone alarm. Nema se problema =)

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Najbolji mi je Eset NOD32 Antivirus

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
bestia kaže...

Ne koristim Antivirus ni Spyware tools vec godinama, do sada nikakvih problema...

Savjet, pazi sto instaliras i sto posjecujes po internetu i nece ti trebati

  Jako zanimljivo. Kako znaš da nemaš neki virus, worm, spyware itd. ako ne koristiš nikakvu zaštitu?
15 godina
offline
Najbolji free antivirus

Avast Home 4.8 64 bitna verzija

Comodo firewall Pro 3 64 bitna verzija

 

Besplatno i kvalitetno. Avast je zakon. Koristim ga već godinama i što se zaštite tiče - sve 5. Ima web proxy modul, P2P modul, Outlook zaštitu, Internet mail zaštitu, čak i Mrežni štit. Osvježuje definicije često (barem četiri puta tjedno).

 

Za spy/ad zaštitu koristim Spybot sa rezidentnom zaštitom uključenom. Ne znam kaj je to zaraza Cool

 

Ne koristiti nikakvu zaštitu je ravno samoubojstvu. Danas nije dovoljno ne klikati na attachmente, jedna greška u koracima i otvorili ste vrata hrpi trojanaca, virusa, crva...

 

Dodatno koristim i firewall na adsl routeru.

I find your lack of faith disturbing!
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

AVG definitivno pogotovo posljednja verzija 8.0 sve ostalo je ili presporo ili prekomplicirano

16 godina
offline
Najbolji free antivirus

Na jednom računalu koristim AVG 8.0, a na drugom NOD32 i mogu reći da su oba dva super s obzirom na cijenu !

Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

AVAST! je doista po opcijama "najopremljeniji" od besplatnih antivirusnih rješenja. AVG lijepo izgleda pa se mnogi navuku ali je doista rudimentaran.Za besplatnu opciju dakle preporučam AVAST.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Slažem se sa Deseparom Avast!!


Software is like sex: it's better when it's free!!
16 godina
offline
Najbolji free antivirus

Comodo firewall ako ga znate dobro naštimat je najbolja zaštita

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
15 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
Misionar kaže...

AVAST! je doista po opcijama "najopremljeniji" od besplatnih antivirusnih rješenja. AVG lijepo izgleda pa se mnogi navuku ali je doista rudimentaran.Za besplatnu opciju dakle preporučam AVAST.

 AVG je po meni solidno opremljen (antivirus, antispyware, email scanner, link scanner i resident shield-AVG 8 free) i neznam zbog cega je opremljeniji avast od njega?
Gixx kaže...

Slažem se sa Deseparom Avast!!


 Po meni AVG je bolji u detekciji od Avasta, sam bio zrtva i dokazao da je bolji....
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
15 godina
offline
Najbolji free antivirus

Avast je pao i kod mene, preporucujem AVG ali najbolje ti je da skines trial od Kaspersky Anti Virus 2009 imas 30 dana da ga koristis sto je sasvim dovoljno da na netu iskopas kljuc kojim ces odkljucati FULL...

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
15 godina
protjeran
offline
Najbolji free antivirus

Toplo preporučam AVIRA AntiV. AVG 8.0 koristi puno RAM-a, PC Tools je malo kratak u file signatures, ostale dobre, a besplatne neznam ili nije vrijedno spomena. Koristi i Norton Security Scan kao backup.

Intel Core 2 Quad Q6600 Gigabyte EX38-DS4 DDR2 4GB, 2x2048 Samsung 320Gb SATA II 16Mb Colors-IT L8029-C43 Chieftec Turbo series 850W ATI Radeon Sapphire HD4870 Creative Labs X-Fi Xtr Music
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
Nisam čitala temu, samo naslov, ali skinula sam Advanced WindowsCare V2 Personal i zanimljiva vijest mi je bila u prozoru s vijestima... Možeš skinuti AVG Antivirus 8 s licencom od 90 dana... Ja sam si to skinula.. Nek mi ždere resurse ali bar imam komercijalni av s licencom od 90 dana
Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus
stoncin3 kaže...

Toplo preporučam AVIRA AntiV. AVG 8.0 koristi puno RAM-a, PC Tools je malo kratak u file signatures, ostale dobre, a besplatne neznam ili nije vrijedno spomena. Koristi i Norton Security Scan kao backup.

 Ja prešao na Avast nedavno. Isto mi se sviđa kao Avira, ali ima bolju detekciju malware-a te real-time koji je isto (po meni) nešto bolje napravljen. Jedino je malo GUI kao media player. Nemojte da vas to zbuni. Niste download-ali WMP, nego antivirus.Cool
Intel Core 2 Quad Q6600 Gigabyte EX38-DS4 DDR2 4GB, 2x2048 Samsung 320Gb SATA II 16Mb Colors-IT L8029-C43 Chieftec Turbo series 850W ATI Radeon Sapphire HD4870 Creative Labs X-Fi Xtr Music
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

AVG 8.0 JE NAJBOLJI

CPU:Athlon 64X2 6000+@3.00GHZ,MEM:1GB PATRIOT@800MHZ X2,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

Avast je odlično rješenje. Efikasno i BESPLATNO.

Core2Duo E4600, Gigabyte P35-DS3R, XFX 8800GT 512MB, 2GB Patriot DDR2 800
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Najbolji je avg. Ali novi nod nije za odbacit. Probaj.

15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus
Floky55 kaže...

Najbolji je avg. Ali novi nod nije za odbacit. Probaj.

 NOD32 i AVG nemaju što raditi zajedno. Po meni je ESET-ov NOD32 najbolje antivirusno rješenje u ovom desetljeću. Jedino što nije besplatan. sry
Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
stoncin3 kaže...
Floky55 kaže...

Najbolji je avg. Ali novi nod nije za odbacit. Probaj.

  NOD32 i AVG nemaju što raditi zajedno. Po meni je ESET-ov NOD32 najbolje antivirusno rješenje u  ovom desetljeću. Jedino što nije besplatan. sry
  i to se lako rijesi bez kupovanja  Smijeh
-.-
15 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus

Jedan od naj nagrađivaniji je Spyware Doctor.Probajte to skinit a kad skinete licencu nabavite u limewire

H4|{1r4nj3 j3 µmj37n0$7 4 n3 2£0(1n. Ako ovo možeš pročitat e onda si haker.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice