NOD32-problem sa updateom? zaključana tema

poruka: 56
|
čitano: 27.401
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?
pitanje

prijatelj mi je posudio vec preprzeni NOD32..radi vec 2mj bez beda..al imam problem...da bi update bio "potpun" trebam imat licencni "ključ" a ja to nemam jer nemam kutiju..pa tako ni moj frend...sto trebam napravit

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
16 godina
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?

kupiti licencu

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?

Točno tako! i nije skup...

15 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

a ako nemozes kupit licencu, onda moras nabavit, kak se ono velim, ''ispod stola''

16 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

Nije bitno jel imaš il nemaš kutiju, licencu dobivaš od Eseta (proizvođača) putem maila. Kad kupiš Nod dobivaš registracijski listić na kojem imaš jedan kod koji šalješ i na osnovu kojeg oni tebi šalju važeću licencu.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
16 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
kleky kaže...

prijatelj mi je posudio vec preprzeni NOD32..radi vec 2mj bez beda..al imam problem...da bi update bio "potpun" trebam imat licencni "ključ" a ja to nemam jer nemam kutiju..pa tako ni moj frend...sto trebam napravit

 Kupiti ili uraditi ono sto se ne bi trebalo raditi, a opet se radi.
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

Treba kupiti originalni NOD pa će napraviti potpuni update, a krekani NOD32 nemoj koristiti jer propušta sve i svašta i najbolje ti je staviti avira antivirus free koja je odlična, a uz to je i besplatna.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Razer_Copperhead kaže...

Treba kupiti originalni NOD pa će napraviti potpuni update, a krekani NOD32 nemoj koristiti jer propušta sve i svašta i najbolje ti je staviti avira antivirus free koja je odlična, a uz to je i besplatna.

 Ne pričaj gluposti...
Ne mora uopšte imati krekani jer serial može nać gdje hoće, postoji more kineskih stranica sa dnevno
apdejtanim serialima...
(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
kleky kaže...

prijatelj mi je posudio vec preprzeni NOD32..radi vec 2mj bez beda..al imam problem...da bi update bio "potpun" trebam imat licencni "ključ" a ja to nemam jer nemam kutiju..pa tako ni moj frend...sto trebam napravit

 -radi ti bez beda, onda nemoj kemijat, update i upgrade nisu iste stvari, samo radi update.. Nevinašce
自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
nedIm kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Treba kupiti originalni NOD pa će napraviti potpuni update, a krekani NOD32 nemoj koristiti jer propušta sve i svašta i najbolje ti je staviti avira antivirus free koja je odlična, a uz to je i besplatna.

 Ne pričaj gluposti...
Ne mora uopšte imati krekani jer serial može nać gdje hoće, postoji more kineskih stranica sa dnevno
apdejtanim serialima...
Ne pričam gluposti jer je fix pun virusa, kao drugo nisam mislio na serial i za to znam, a uostalom ja se tebi nemam šta pravdati.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
16 godina
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Razer_Copperhead kaže...

Treba kupiti originalni NOD pa će napraviti potpuni update, a krekani NOD32 nemoj koristiti jer propušta sve i svašta i najbolje ti je staviti avira antivirus free koja je odlična, a uz to je i besplatna.

Ovo je točno, naime krekovi produžuju trial period!

Prilikom updateanja, svi updateovi se skidaju s "trial" servera.

Ukoliko se ima licencirana verzija, NOD32 radi bolje svoj posao, updatea se s zasebnog "dijela" i nalazi više gamadi što "produžena trial verzija" ne može

No Avira antivirus Free je smeće, dozlaboga dosadne reklame da se kupi pro verzija i osim toga ako ima neki virus koji se ne može maknuti svako malo
iskače dosdadna poruka. isto vrijedi i za crack, stalno detektira problem koji se ne može ignorirati
 
15 godina
offline
NOD32-problem sa updateom?
Poštovana gospodo NOD32 u trial verziji (30 dana) ima istu funkcionalnost i istu razinu zaštite kao i komercijalna verzija, pa ja tako svakih 30 dana napravim uninstall i ponovni install i sve radi OK! Ako ne vjerujete u ovo posavjetujte se sa firmom NORD d.o.o koja je zastupnik ESET-a ta hrvatsko tržište
16 godina
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?

ja sam probao nod32 trial + crack i nije zadovoljilo u čišćenju sistema, gamad je  ostala prisutna na zaraženom kompu

 

kupila se nod32 licenca, ostao sam oduševljen, sve je počistilo do zadnjeg virusa.

 

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Ziga kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Treba kupiti originalni NOD pa će napraviti potpuni update, a krekani NOD32 nemoj koristiti jer propušta sve i svašta i najbolje ti je staviti avira antivirus free koja je odlična, a uz to je i besplatna.

Ovo je točno, naime krekovi produžuju trial period!

Prilikom updateanja, svi updateovi se skidaju s "trial" servera.

Ukoliko se ima licencirana verzija, NOD32 radi bolje svoj posao, updatea se s zasebnog "dijela" i nalazi više gamadi što "produžena trial verzija" ne može

No Avira antivirus Free je smeće, dozlaboga dosadne reklame da se kupi pro verzija i osim toga ako ima neki virus koji se ne može maknuti svako malo
iskače dosdadna poruka. isto vrijedi i za crack, stalno detektira problem koji se ne može ignorirati
 
 Slažem se sa napisanim postom. Odlično zapažanje i kratko i jasno obrazloženje. Testiram Aviru Premium, Avira Free nije prošla test i daleko je od toga da je odlična. Čekam da vidim šta će biti sa starijom komercijalnom sestrom. Zasad, ali samo zasad, starija sestra mi se čini nekako ''iskusnija'', i to dosta. Neka vrijeme pokaže svoje.
15 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

A zašto instalirate crackirane verzije ESET-a??? Kad jednostavno možete s njihove stranice skinuti originalnu verziju dobijete i pass i username za 30 dana. Nakon isteka 30 dana jednostavno odete ponovo na stranicu i zatražite ponovo username i password da vam pošalju na neku vašu drugu e-mail adresu, iskopirate i zalijepite tamo gdje piše pass i username setup i imate ga još 30dana... i tako dalje....

Ja to radim i nevidim tu protuzakonitost.Jer molim ljepo nek promjene način dodjeljivanja trialnih licenci ako im se krše pravila na taj jednostavan i banalan način....

 

 

Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?

Sad imam legalni Nod ali i kad sam imao onaj s fix-om isti posao je odlično radio...sve ovisi
s koje stranice skidate polusmeća i smeća ...neko smeće je i dobro jer radi kao i original.

Sve ovisi .....................

naravno legalno je najbolje ili trial........original.

Private
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Bellatrix kaže...

A zašto instalirate crackirane verzije ESET-a??? Kad jednostavno možete s njihove stranice skinuti originalnu verziju dobijete i pass i username za 30 dana. Nakon isteka 30 dana jednostavno odete ponovo na stranicu i zatražite ponovo username i password da vam pošalju na neku vašu drugu e-mail adresu, iskopirate i zalijepite tamo gdje piše pass i username setup i imate ga još 30dana... i tako dalje....

Ja to radim i nevidim tu protuzakonitost.Jer molim ljepo nek promjene način dodjeljivanja trialnih licenci ako im se krše pravila na taj jednostavan i banalan način....

 

 

 Koliko imaš onda e-mail adresa do sad?
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?

Čitam i ne mogu vjerovat. Da trial nod update-a s posebnog servera, te da pušta viruse......bože.....

Kao da je cijela osnovna škola na ovom forumu....pa tko bi reklamirao antivirus koji propušta viruse jer je trial? Pa nema demo verzije antivirusnog....

kleky....jedna riječ.....nod321 upiši u google.

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Kalea kaže...
Bellatrix kaže...

A zašto instalirate crackirane verzije ESET-a??? Kad jednostavno možete s njihove stranice skinuti originalnu verziju dobijete i pass i username za 30 dana. Nakon isteka 30 dana jednostavno odete ponovo na stranicu i zatražite ponovo username i password da vam pošalju na neku vašu drugu e-mail adresu, iskopirate i zalijepite tamo gdje piše pass i username setup i imate ga još 30dana... i tako dalje....

Ja to radim i nevidim tu protuzakonitost.Jer molim ljepo nek promjene način dodjeljivanja trialnih licenci ako im se krše pravila na taj jednostavan i banalan način....

 

 

 Koliko imaš onda e-mail adresa do sad?
 Imam 10tak adresa! Od svake znam pass. Nešto je na gmail nešto na hotmail nešto na yahoo ....
Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

Licencirani Nod ima prvenstvo updatea pred trial verzijom, znači prvo će biti zaštićeni korisnici pune verzije, a tek onda trial korisnici. Ist tako trial verzije ne rade update komponenata programa, već samo virusne definicije, dok puna verzija radi i jedno i drugo.

Dostupna trial verzija je 3.0.669., Dok je za kupljenu verziju dostupna 3.0.684.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2009 23:33 (Joka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Joka kaže...

Licencirani Nod ima prvenstvo updatea pred trial verzijom, znači prvo će biti zaštićeni korisnici pune verzije, a tek onda trial korisnici. Ist tako trial verzije ne rade update komponenata programa, već samo virusne definicije, dok puna verzija radi i jedno i drugo.

Dostupna trial verzija je 3.0.669., Dok je za kupljenu verziju dostupna 3.0.684.

 Odkuda onda meni 3.0.672.0 trial verzija????

I Nije istina da se ne radi update i komponenata programa jer se radi!!!! Ja sam dobivao poruku please restart your computer to apply updated program components. Dakle nisi informiran pravilno!!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

Ja sam se informirao od podataka koje je dao Eset.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Joka kaže...

Ja sam se informirao od podataka koje je dao Eset.

 Ajd daj mi link gdje si to pročitao!! Odmah. Dokaži mi da je tako i povlačim se.
Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Bellatrix kaže...
 Ajd daj mi link gdje si to pročitao!! Odmah. Dokaži mi da je tako i povlačim se.
 http://www.nod32.com.hr/tabid/1766/fcat/18/faq/378/language/hr-HR/Default.aspx

pročitaj drugi red
Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Joka kaže...
Bellatrix kaže...
 Ajd daj mi link gdje si to pročitao!! Odmah. Dokaži mi da je tako i povlačim se.
 http://www.nod32.com.hr/tabid/1766/fcat/18/faq/378/language/hr-HR/Default.aspx

pročitaj drugi red
Ok NOD32 nemože raditi nadogradnju programskih komponenti, ali to važi samo za NOD jer
ESET Smart Security to može i u probnoj verziji!!! To sam siguran 100%.
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Bellatrix kaže...
Joka kaže...
Bellatrix kaže...
 Ajd daj mi link gdje si to pročitao!! Odmah. Dokaži mi da je tako i povlačim se.
 http://www.nod32.com.hr/tabid/1766/fcat/18/faq/378/language/hr-HR/Default.aspx

pročitaj drugi red
Ok NOD32 nemože raditi nadogradnju programskih komponenti, ali to važi samo za NOD jer
ESET Smart Security to može i u probnoj verziji!!! To sam siguran 100%.
 Dva oprečna program u trci za prvo mjesto istog proizvođača s tim da je ovaj mlađi ''puno mlađi'', te se radi o nešto drukčijem pristupu rješenju sigurnosti kompjutera. No svi oni koje ne koriste IE7 kao ja, nemaju brige. Njihovi su browseri zaštičeni ko lički medvjedi.
16 godina
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
gala385 kaže...

Čitam i ne mogu vjerovat. Da trial nod update-a s posebnog servera, te da pušta viruse......bože.....

Kao da je cijela osnovna škola na ovom forumu....pa tko bi reklamirao antivirus koji propušta viruse jer je trial? Pa nema demo verzije antivirusnog....

kleky....jedna riječ.....nod321 upiši u google.

 

Ne "pušta" viruse, nego ih ne uklanja kao licencirana verzija. Osim toga trial i full licence obično nisu iste verzije pa samim s time nije isti virus definition date.

16 godina
neaktivan
offline
NOD32-problem sa updateom?

Sve malo bolje napisane viruse i trojance na mogu samo tako pobrisati anti virusni programi već je za njihovo potpuno brisanje iz sistema potrebno ručno ih pobrisati.

Sve što anti virusni programi naprave je da ih stave u quarantine.

I tako onemoguće njihovo izvršavanje.

Možda pričam gluposti al sam imo na sistemu par takvih virusa koji se nisu dali maknuti, a za njihovo brisanje sam pronašao upute na stranicama sophos-a.

 

Nek me neki veći Nerd ispravi ako pišem gluposti. 

Random chance seems to have operated in our favor.
15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Ziga kaže...
gala385 kaže...

Čitam i ne mogu vjerovat. Da trial nod update-a s posebnog servera, te da pušta viruse......bože.....

Kao da je cijela osnovna škola na ovom forumu....pa tko bi reklamirao antivirus koji propušta viruse jer je trial? Pa nema demo verzije antivirusnog....

kleky....jedna riječ.....nod321 upiši u google.

 

Ne "pušta" viruse, nego ih ne uklanja kao licencirana verzija. Osim toga trial i full licence obično nisu iste verzije pa samim s time nije isti virus definition date.

 Ne baljezgaj gluposti. JEDINA RAZLIKA je u dužini licence. Kome je u interesu da izda manjkav reklamni proizvod ? A na osnovi njegovog učinka odlučuješ za kupnju full verzije?

"The trial is just that, the full piece of software that will only run for a limited amount of time.

Purchasing it removes that time limit."

15 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32-problem sa updateom?
Razer_Copperhead kaže...
nedIm kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Treba kupiti originalni NOD pa će napraviti potpuni update, a krekani NOD32 nemoj koristiti jer propušta sve i svašta i najbolje ti je staviti avira antivirus free koja je odlična, a uz to je i besplatna.

 Ne pričaj gluposti...
Ne mora uopšte imati krekani jer serial može nać gdje hoće, postoji more kineskih stranica sa dnevno
apdejtanim serialima...
Ne pričam gluposti jer je fix pun virusa, kao drugo nisam mislio na serial i za to znam, a uostalom ja se tebi nemam šta pravdati.
Nisu svi fixovi isti...
Pa što se onda pravdaš ??? Belji se
(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice