Pitanje za početnika.

poruka: 5
|
čitano: 1.896
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
početničko pitanje o Antivirusima

Nisam baš obožavatelj instaliranja antivirusa jer nemam flat rate, a nekakva bi  mi zaštita trebala

Belji se

 

zanima zato mogu li ja npr. instalirat threatfire za internet security i AVG i bi li to bilo pametno rješenje?

We build then then we break!
14 godina
neaktivan
offline
RE: početničko pitanje o Antivirusima
unknown kaže...

Nisam baš obožavatelj instaliranja antivirusa jer nemam flat rate, a nekakva bi  mi zaštita trebala

Huh? Nije mi jasno kakve veze ima antivirus sa flat-rateom. Ako misliš da virusne definicije (update) troši puno prometa, u krivu si.

 

unknown kaže...

zanima zato mogu li ja npr. instalirat threatfire za internet security i AVG i bi li to bilo pametno rješenje?

ThreatFire je manje poznati antivirus, a AVG nije baš dobar. Kombiniranje dva antivirusa je još gore.

 

Stavi COMODO Internet Security za firewall, te avast! ili Aviru kao antivirus.

14 godina
neaktivan
offline
Pitanje za početnika.

Dakle instaliraj si Avast,Aviru ili AVG za antivirus i recimo COMODO personal firewall,te neki antimalware s kojim ćeš povremeno skenirati računalo(spybot ili malwarebytes antimalware).Nikako nemoj instalirati više od jednog antivirusa/firewalla jer će se međusobno kršit i ništa dobro ne može proizaći iz toga.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za početnika.
Evo jesam, Avira i Comodo kao firewall nadam se da će radit. :)
Hvala!
We build then then we break!
14 godina
neaktivan
offline
RE: početničko pitanje o Antivirusima
andy0101 kaže...

ThreatFire je manje poznati antivirus, a AVG nije baš dobar. Kombiniranje dva antivirusa je još gore.

 

Stavi COMODO Internet Security za firewall, te avast! ili Aviru kao antivirus.

Threatfire nije antivirus nego behavior blocker i inače se instalira uz postojeći AV kao dodatna razina zaštite za 0-day malware ako postojeći AV nema BB (sad će Avast, Comodo i Avira uključiti svoje BB module u free verzije)......

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 22:50 (siketa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice