Proble sa virusom!

poruka: 17
|
čitano: 4.317
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa virusom!

Ljudi pomagajte,imam problem.Koristim AVG Free Edition 9.0,i svaki put kad mi AVG zavrsi scheduled scan nađe mi Trojanca,ja kliknem move to vault,ali opet kad skenira opet ga nedje nikako ga nemogu ukloniti,molio bih vas za pomoc.Evo i slika da vam pokazem :

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 9:52 (killer95).
14 godina
protjeran
offline
RE: Problem sa virusom!
killer95 kaže...

Ljudi pomagajte,imam problem.Koristim AVG Free Edition 9.0,i svaki put kad mi AVG zavrsi scheduled scan nađe mi Trojanca,ja kliknem move to vault,ali opet kad skenira opet ga nedje nikako ga nemogu ukloniti,molio bih vas za pomoc.Evo i slika da vam pokazem :

 Skini Malwarebytes Antimalware free i skeniraj s njime. Prije skeniranja napravi obvezno update. Bilo bi još dobro da to napraviš u Safe modu i da isključiš System restore.

15 godina
neaktivan
offline
Proble sa virusom!

skeniraj  si brzi scan s ovim,pa vidi dalje
edit: a dalje je deinstalacija avg-a i stavljanje avire npr

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 18:40 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Proble sa virusom!

Skini SUPERAntiSpyware Portable Scanner koji ne zahtijeva instalaciju, pokreni skeniranje te obriši sve što nađe.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 9:58 (Razer_Copperhead).
16 godina
neaktivan
offline
Proble sa virusom!

i nemoj nikad kupit antivirus nego stavi cis!

teško vrijeme za matore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Proble sa virusom!
torrente kaže...

i nemoj nikad kupit antivirus nego stavi cis!

Torrente,

 

jel to ironija ili si se pridružio našoj grupi Comodo masona i illuminatija? Smijeh

ZIG ZAG
14 godina
online
RE: Proble sa virusom!

Imaš XP?

Prvo moraš isključiti system restore (svi restore pointovi će biti obrisani).

Ponovno pusti AVG da detektira trojanca i deletaj ga,te ponovno uključi system restore.

Restartaj računalo po potrebi.

Kako isključiti System Restore?Ovako,uključuje se na isti način.

System Restore štiti taj folder System Volume information i vraća virus ako ga antivirusni program nađe.

15 godina
odjavljen
offline
Proble sa virusom!

Ne koristim taj AV, vec Avast, ali zar nemas opciju da ga pustis prije potpunog dizanja OS-a ?!?!
Ovako mi se cini da ga ti pustas u Windowsima, a on se neda kao i dosta slicnih njemu.

13 godina
offline
RE: Proble sa virusom!

AVG (koliko znam) ne sadrži opciju boot-time scana, ali istina je ovo što kaže softwaremaniac. I meni se nakon brisanja stalno vraćao (dok nisam proguglao da treba isključiti System Restore, skenirati i zatim ponovno uključiti Restore).

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 21:32 (deadman).
14 godina
online
RE: Proble sa virusom!

Znam o čemu pričam,imao sam nedavno isti problem,samo što nemam AVG,nego Aviru.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Proble sa virusom!

Gotovo *********** pao mi windows otislo u k***c 100 gb filmova i 100 gb igara,Mislim da ce veceras letit kroz prozor,prvo cu izvadit grafu i leti 100000000 %...

14 godina
protjeran
offline
RE: Proble sa virusom!
killer95 kaže...

Gotovo *********** pao mi windows otislo u k***c 100 gb filmova i 100 gb igara,Mislim da ce veceras letit kroz prozor,prvo cu izvadit grafu i leti 100000000 %...

 Što je krenulo po zlu da su Winsi pali? No naučite već jednom da prilikom instalacije Windowsa kreirate barem 2 particije da se ne dešava ovakvo gubljenje podataka i drugih Tebi važnih stvari.    

14 godina
neaktivan
offline
RE: Proble sa virusom!

Kolega slusaj,ja sam imao 3 particije,i koristio sam windows XP PRO SP3,kad mi je pao windows,maknio sam xp i stavio windows 7 ali sam obriso samo Disk C na kojem je bio windows,ovaj sa filmovima i igrama sam ostavio,nisam ga dirao,i kad sam instaliro win 7 uđem ja  u my computer ono samo disk c nema onoga sto sam ja ostavio,u my computer ga uopce nema, a kod instaliranja windowsa ga ima,nezz u cem je problem to mi se desavalo vec par puta?

13 godina
offline
RE: Proble sa virusom!

Probaj vratiti particiju ovim alatom.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
13 godina
offline
RE: Proble sa virusom!
killer95 kaže...

Gotovo *********** pao mi windows otislo u k***c 100 gb filmova i 100 gb igara,Mislim da ce veceras letit kroz prozor,prvo cu izvadit grafu i leti 100000000 %...

Zašto misliš da su ti stradali filmovi? To što ti je pao OS, ne znači da su stradali filmovi. Popravi Windowse ili ih ponovo instaliraj.

14 godina
protjeran
offline
RE: Proble sa virusom!
killer95 kaže...

Kolega slusaj,ja sam imao 3 particije,i koristio sam windows XP PRO SP3,kad mi je pao windows,maknio sam xp i stavio windows 7 ali sam obriso samo Disk C na kojem je bio windows,ovaj sa filmovima i igrama sam ostavio,nisam ga dirao,i kad sam instaliro win 7 uđem ja  u my computer ono samo disk c nema onoga sto sam ja ostavio,u my computer ga uopce nema, a kod instaliranja windowsa ga ima,nezz u cem je problem to mi se desavalo vec par puta?

Stvarno mi je žao što Ti se to dešava. Iz tvog prethodnog posta sam stvarno imao dojam da si imao samo jednu kreiranu particiju pa su zato filmovi i igre otišli u nepovrat. Nemoj zamjeriti na tome.  Što se tiče ovog problema najbolje je da potražiš pomoć na drugom podforumu recimo pod nekom od ovih Tema.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa virusom!

Ma nema problema kolega,zasto bih ti zamjerao to sto si rekao je vrlo pametno (Da se uvijek naprave minimalno dvije particije),ali sad je gotovo nemogu vise nikako vratiti jer sam ponovo instalirao win 7 i formatirao sve particije cak i tu sa filmovima i igrama...jbg

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice