Problem sa virusom zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 2.090
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
pitanje

Naime, na neki neizravan način mi je na komp usao virus (imam AVG Free zaštitu) i prilikom spajanja na internet računalo se počne restartati nakon minutu dvije,

Javlja poruku koju ne stignem pohvatat sto pise.

Cini mi se da je Trojanac.. pa bi molio kako da rjesim problem! Hvala

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
16 godina
neaktivan
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP

Ja bih reinstalirao windowse...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. HAHA-in your face!
16 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
autorov komentar
nick kaže...

Ja bih reinstalirao windowse...

 Time bih riješio poroblem?
Bi li mi se ostale datoteke izbrisale? :S
Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
16 godina
neaktivan
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
prihvaćeno rješenje

Skeniraj sa par online scannera ili skini avira antivirus (daleko najbolji besplatni antivirus), on bi trebao naći. Deinstaliraj taj AVG. Eventualno možeš još probati skenirati s RemoveIT Pro (možeš ga koristit u kombinaciji s drugim antivirusom jer služi samo za skeniranje i uklanjanje) koji je poznat po nalaženju rijetkih "zvijerki" među virusima.

Nadam se da imaš brzu vezu pa da će ti stić downloadati dok ti se ne ugasi internet.Smijeh

 

RemoveIT Pro 

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 20:38 (scorpion667).
15 godina
protjeran
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
Sonny kaže...
nick kaže...

Ja bih reinstalirao windowse...

  Time bih riješio poroblem?
Bi li mi se ostale datoteke izbrisale? :S
  Rješio bih problem, ali bi i nestali dokumenti i tvoje osobne datoteke
Intel Core 2 Quad QX9770, 4GB DDR3 RAM 1333Mhz Kingmax, Sapphire Radeon HD4870X2, 2x WD Caviar 640GB RAID 0, Gigabyte EP45-DS5, Chieftec 700W
16 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
autorov komentar
scorpion667 kaže...

Skeniraj sa par online scannera ili skini avira antivirus (daleko najbolji besplatni antivirus), on bi trebao naći. Deinstaliraj taj AVG. Eventualno možeš još probati skenirati s RemoveIT Pro (možeš ga koristit u kombinaciji s drugim antivirusom jer služi samo za skeniranje i uklanjanje) koji je poznat po nalaženju rijetkih "zvijerki" među virusima.

 Oke, prvo cu to probat, ako sto zapne, javim vam se.
Hvala dečki!
Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
protjeran
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
prihvaćeno rješenje

Zašto ne probati sa drugim Antivirus rješenjima ako već sumnjaš da je Trojan horse na kompjuteru, kao Avast Home, Avira Free, PC Tools Free AV. Ili SpyBot Search&Destroy, Spyware Doctor -meni je pomoglo... Svi su besplatni -freeware! Probaj run Full scan sa AVG. Ako ne uninstall i probavaj isto jedan pa drugi AV, full scan, uninstall. I ove antispyware koje možeš zajedno držati na PCu! Good luck i javi kako je završilo.Namigiva

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
16 godina
neaktivan
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
autorov komentar

Instalirao sam AntiVIr, i našao mi je virus, za sada mi sve šljaka.

Ako ce biti kakav problem, javim se, hvala svima.

 

Molim Moda da jos malo ostavi temu, hvala unaprijed :D

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
16 godina
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP

Jasno Avira je najbolji besplatni antivirus iako se dosta ljudi s tim ne slaze no rezultati govore za sebe i uspjesno je kod tebe popapala taj virus, svabo je svabo a taj AVG vise nikad ne stavljaj na komp i bit ces miran!!!Smijeh

Athlon 64 LE-1620 (2.8ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
autorov komentar
rambox kaže...

Jasno Avira je najbolji besplatni antivirus iako se dosta ljudi s tim ne slaze no rezultati govore za sebe i uspjesno je kod tebe popapala taj virus, svabo je svabo a taj AVG vise nikad ne stavljaj na komp i bit ces miran!!!Smijeh

 U biti ja sam prije i koristio AVIRA (tada se zvao AntiViR) i jedna serija im je imala bug, nije mi se mogao windows dic, reko nikad vise. Ali, vidim da su se jako poboljšali.. sučelje.. sve..
Svaka im cast :D
Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
16 godina
neaktivan
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
autorov komentar

Sve radi, hvala!

 

Mod: lock

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
Sonny kaže...

Sve radi, hvala!

 

Mod: lock

 ja bi  nadodo jos ako neko ima virus najbolje mu je skenirat komp u safe modu jel jedino tako mozete bit sigurni da su inficirani filovi zbrisani jel neki se nedaju zbrisat u normal modu!

uostalom zato žicate lock?pa to ce moderatori vidit dal je potrebno a ne vi!Viče
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
PROBLEM! zaista mi je vazno HELP

Jel radi Avira na 64-bitnoj Visti (x64)?

Zelim da mi neko potvrdi, ne zelim nagadjanja.

Isto koristim AVG, preci cu na Aviru ako radi.

EDIT: Ovo pitam jer na sluzbenoj stranici ne vidim nigdje podrzane OS-ove.

EDIT2: Instalirao sam Aviru na XP masinu i procitao u readme fileu da je podrzana Vista x64

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2008 11:47 (DrNasty).
16 godina
offline
Problem sa virusom

Avira radi i na 64bitnoj Visti tak da nema problema!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (2.8ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP

Pozdrav!

 

 

          za: nick korisnika koji kaze

                :Ja bih reinstalirao windowse...

 

 

Stvarno si me zadivio odgovorom... Nasmijao sam se posteno!

Koliko znam prije se ucinu neke radnje tipa pretrazivanja i uklanjanja virusa sa programima poput Spyware Doctor, ESET Nod32... itd...

a ne odma format c:

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2008 22:12 (NoD).
15 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
format c je jedina opcija sigurnog uklanjanja windowsa!

zasto?
zato sto su danas virusi toliko razvijeni da se tako brzo razmnoze kroz servise da antivirusni kad ih otkri pobrise samo jednog od njih i javi poruku da ga je pobriso ali se virus nalazi jos u sustavu....zato je format c jedini nacin 100% sigurnog uklanjanja virusa,a to kako se neko zarazio virusom to je radi njegove ne paznje i surfanja po xxx stranicama i ostalim crack sranjhima :)
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: PROBLEM! zaista mi je vazno HELP
UBIZEC cORPORATION kaže...
format c je jedina opcija sigurnog uklanjanja windowsa!

zasto?
zato sto su danas virusi toliko razvijeni da se tako brzo razmnoze kroz servise da antivirusni kad ih otkri pobrise samo jednog od njih i javi poruku da ga je pobriso ali se virus nalazi jos u sustavu....zato je format c jedini nacin 100% sigurnog uklanjanja virusa,a to kako se neko zarazio virusom to je radi njegove ne paznje i surfanja po xxx stranicama i ostalim crack sranjhima :)
  Hvala UBIZEC cORPORATION na iscrpnom sigurnosnom upozorenju!
mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice