Sifra na datoteke

poruka: 12
|
čitano: 4.230
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sifra na datoteke

ima li ijedan program ja sam cuo da ima pomocu kojeg ja mogu stavit sifru na neku datoteku da mi ostali koji koriste pc nemogu uc u datoteku bez sifre

Bug Forumer
14 godina
neaktivan
offline
Sifra na datoteke

Zna li itko?

Bug Forumer
15 godina
offline
RE: Sifra na datoteke
Staviš u arhivu i zaštitiš. (Win Rar, zip, power archiver)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sifra na datoteke

evo samo danas na give away of the day besplatni Wondershare SafeLock, nisam probao pa ga niti nemogu preporučiti, inače probao sam dosta tzv. folder encryptora ali niti sa jednim nisam zadovoljan, u biti preporučam punokrvna enkripcijska rješenja, za kompletne diskove/particije besplatni i provjereni open source TrueCrypt, za file/partition/HD etc. paid rješenja preporučujem pogledati Jetico, PGP, securstar

Ende Neu
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 15:45 ((s)izgoreo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sifra na datoteke
(s)izgoreo kaže...

evo samo danas na give away of the day besplatni Wondershare SafeLock, nisam probao pa ga niti nemogu preporučiti, inače probao sam dosta tzv. folder encryptora ali niti sa jednim nisam zadovoljan, u biti preporučam punokrvna enkripcijska rješenja, za kompletne diskove/particije besplatni i provjereni open source TrueCrypt, za file/partition/HD etc. paid rješenja preporučujem pogledati Jetico, PGP, securstar

Ja isprobao ovaj Wondershare safelock i odličan je!Nudi više načina zaključavanja datoteka.Zaključati se mogu diskovi mape ili sam jedna datoteka.Na svakom zaključavanju morate upisati šifru,možete koristiti različite šifre za file-ove a ne samo jednu.Šta da kažem,koristan programčić,skidajte dok je besplatanNamigiva

Fućkaj ga!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 16:12 (Tomislav95).
16 godina
offline
RE: Sifra na datoteke

Kako se registriram, nevidim na sajtu a pita me reg code?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sifra na datoteke
Tomislav95 kaže...

Ja isprobao ovaj Wondershare safelock i odličan je...

 

Vjerujem da je za kućnu upotrebu dobar... ukoliko nema bugova, ono što je problem kod takvog softvera je propriety, vrlo vjerojatno nedovoljna ispitanost i implementacija standarada za enkripciju te eventualni backdoor... zato je TrueCrypt car na ovom području ... Namigiva

 

Exploder kaže...

Kako se registriram, nevidim na sajtu a pita me reg code?

http://www.wondershare.com/store/giveaway-of-the-day/10-apr-28.html

Ende Neu
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 16:35 ((s)izgoreo).
16 godina
offline
RE: Sifra na datoteke

Neznam očito sam glup i nevidim što mi želiš pokazati.

Skinuo sam software instalirao ga i traži me e-mail i reg kod i piše da će isteći za 30 dana

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sifra na datoteke
Exploder kaže...

Neznam očito sam glup i nevidim što mi želiš pokazati.

Skinuo sam software instalirao ga i traži me e-mail i reg kod i piše da će isteći za 30 dana

pa upiši mail i ime na tu stranicu, na istoj stranici ćeš nakon toga dobiti serial koji ćeš kopirati u software...

Ende Neu
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sifra na datoteke
Exploder kaže...

Neznam očito sam glup i nevidim što mi želiš pokazati.

Skinuo sam software instalirao ga i traži me e-mail i reg kod i piše da će isteći za 30 dana

http://www.wondershare.com/store/giveaway-of-the-day/10-apr-28.html

Odeš na tu stranicu,upišeš e-mail i ime,a dobiješ Registration code.Kasnije taj e-mail i code upišeš u program

Fućkaj ga!
16 godina
offline
RE: Sifra na datoteke

Hvala

Čemu služi ovaj Use keydisk i key file?

Kako zaključavam datoteke?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sifra na datoteke
Exploder kaže...

Hvala

Čemu služi ovaj Use keydisk i key file?

Kako zaključavam datoteke?

Uđeš u mapu koju želiš i stisneš protect folder.Tako će ti sve u toj mapi bit zaključano

Fućkaj ga!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice