Špijuniranje šefa zaključana tema

poruka: 24
|
čitano: 10.837
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

mene zanima da li postoji neki User friendly program kojim mogu uključiti mikrofon na šefovom laptopu i ćuti doma sve što on priča o meni na poslu jer imam dojam da sjedi na dvije stolice. Laptop je stalno upaljen jer služi kao PC kasa.

the quieter you become the more you are able to hear
14 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

kao što trgovine moraju imat nalju "objekt je pod video nadzorom" tako i ti moraš šefa obavijestit o tome...ijnače ti slijuedi tužba i znaš što dalje...

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa

Znam! Al budući da smo "Pravna država" i budući da pravni sustav kod nas bezprijekorno funkcionira u skladu s "europskom pravnom stečevinom" može me tužit koliko hoće - Pod uvijetom da me uopće ulovi! (ne kuži se on u ove informatičke mumbo-jumbo gluposti). Isto tako je i on dužan meni isplatiti plaću na vrijeme, dati mi pauzu od 30min, platiti prekovremeni rad. Dužan je prijaviti me, uplaćivati mirovinsko i zdravstveno, u slučaju otkaza dati otkazni rok. Isplačivati pun iznos plače preko tekučeg računa. ITD.ITD.ITD....  Nek dobije tužbu, pa nek dođu ovršitelji i zapljene mi prazan frižider, 3 krumpira iz špajze, radiotranzistor grundig iz 82. g. i televizor iz 88. g. slobodno!!!!!{#}

the quieter you become the more you are able to hear
14 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

Obavezno sve dobro istestiraj kod kuće.

 

 

U informatici je običaj da kad nešto treba da radi, upravo tad ne radi.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa

.naravno. SVE TREBA IZTESTERISAT!!!

the quieter you become the more you are able to hear
16 godina
offline
Re: Špijuniranje šefa
MirkoXXX kaže...

Nek dobije tužbu, pa nek dođu ovršitelji i zapljene mi prazan frižider, 3 krumpira iz špajze, radiotranzistor grundig iz 82. g. i televizor iz 88. g. slobodno!!!!!{#}

I računalo/laptop.

Ilegalnim radnjama se bavi sam.

I was only mostly dead, try finding that option on government paperwork!
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa

I računalo/laptop.

Ilegalnim radnjama se bavi sam.

nisam ovdje da raspravljam o legalnosti i ilegalnosti niti o moralu i amoralu - mene samo zanima je li izvedivo.

 

the quieter you become the more you are able to hear
13 godina
odjavljen
offline
Špijuniranje šefa

Kralj si ;)

13 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa
MirkoXXX kaže...

Znam! Al budući da smo "Pravna država" i budući da pravni sustav kod nas bezprijekorno funkcionira u skladu s "europskom pravnom stečevinom" može me tužit koliko hoće - Pod uvijetom da me uopće ulovi! (ne kuži se on u ove informatičke mumbo-jumbo gluposti). Isto tako je i on dužan meni isplatiti plaću na vrijeme, dati mi pauzu od 30min, platiti prekovremeni rad. Dužan je prijaviti me, uplaćivati mirovinsko i zdravstveno, u slučaju otkaza dati otkazni rok. Isplačivati pun iznos plače preko tekučeg računa. ITD.ITD.ITD....  Nek dobije tužbu, pa nek dođu ovršitelji i zapljene mi prazan frižider, 3 krumpira iz špajze, radiotranzistor grundig iz 82. g. i televizor iz 88. g. slobodno!!!!!{#}

Ti si moj HEROJ na BUG Forumu!

Imaš podršku cijele grupe TNT!

I poslušaj savjet kolege koji veli da sve dobro istestiraš!

SRETNO I JAVI KAJ DJUBRE MELJE!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 13:28 (roseman).
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa
roseman kaže...

Ti si moj HEROJ na BUG Forumu!

Imaš podršku cijele grupe TNT!

I poslušaj savjet kolege koji veli da sve dobro istestiraš!

SRETNO I JAVI KAJ DJUBRE MELJE!

. ma nije on (oni / ima ih više) nisu tako loši. ne bih ga baš naveo kao BREĐU! U zadnjih 11 god. koliko radim kao konobar promjenio sam 42 birtije/restorana/kluba i znam prepoznati kada se nešto sprema. Znam da se nekaj događa u firmi o čemu svi šute. Mene zanima samo ako me budu najurili da li da si tražim već sad novi posao ili ne????

the quieter you become the more you are able to hear
13 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

Prijatelju svi su oni isti.Radio ti za tak nekakvog wannabe milioner ili u kompaniji sa 1000+ zaposlenika.

Ja sam u  bivšoj firmi znao mjesećno milju-milju i pol kuna čiste love donosit(na ruke) i svi te tapšaju i govore kak si dobar ovo ono,a na kraju popušiš pedalu.

Svi bi oni da mi mukte radimo.

Ali zato ja od tada imam moto:

Nemogu oni mene tolko malo platit kolko mogu ja malo Raditi!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 13:59 (roseman).
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa
roseman kaže...

Nemogu oni mene tolko malo platit kolko mogu ja malo Raditi!

Slažem se!!!!!{#}

the quieter you become the more you are able to hear
16 godina
offline
Re: Špijuniranje šefa
MirkoXXX kaže...

nisam ovdje da raspravljam o legalnosti i ilegalnosti niti o moralu i amoralu - mene samo zanima je li izvedivo.

 

Izvedivo je ali nije legalno. Kao što se i piratski windowsi mogu skinuti sa torrenta, pa se ne priča o tome na forumu, jer nije legalno.

A o moralnosti toga raspravi sam sa sobom, kad šefa slijedeći put optužiš da sjedi na dvije stolice.

I was only mostly dead, try finding that option on government paperwork!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Špijuniranje šefa
Father_Dougal kaže...

Kao što se i piratski windowsi mogu skinuti sa torrenta, pa se ne priča o tome na forumu, jer nije legalno.

  Ali je legalno sa file-sharing stranica.

13 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

Nije legalno ni čovjeka ubiti,ali je ponekad moralno!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
16 godina
offline
Špijuniranje šefa

Mene ne zanima legalnost nakana od čovjeka, to je njegova stvar,
ali me tehnički zanima, kako to radi - snima sve lokalno ili radi nekakav live streming?
Ima li i kakav gate trigger da ne snima tišinu ili? Kompresija je kolika?

12 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

meni nije jasno zakaj se ljudi koji nemaju ništa reći o temi mješaju u diskusiju koja ih se ne tiće.....

 

ne želim skretati s teme. software je downloadan. trenutno u fazi testiranja. !!!!

 

vidiš! ja se ne bojim špijuniranja od bilo koga jer uvijek kažem svima u facu to što mislim. Mene može moj šef komotno doma izšpijunirat i neće čut ništa što već nije čuo osim divljeg i životinjskog sexa sa mojom ženom (to garant nije nikad čuo). 

the quieter you become the more you are able to hear
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 8:20 (MirkoXXX).
16 godina
offline
Re: Špijuniranje šefa
MirkoXXX kaže...

vidiš! ja se ne bojim špijuniranja od bilo koga jer uvijek kažem svima u facu to što mislim. Mene može moj šef komotno doma izšpijunirat i neće čut ništa što već nije čuo osim divljeg i životinjskog sexa sa mojom ženom (to garant nije nikad čuo). 

Pa kad si već takav baja da svima kažeš što misliš, zašto problem onda ne riješiš oči u oči sa šefom, nego se baviš ilegalnim radnjama da bi saznao, zamisli, što misli o tebi?

I was only mostly dead, try finding that option on government paperwork!
12 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje šefa

Ma joj, čovjek vjerojatno hoće prisluškivati curu a tu priča o šefu {#}

 

A što se tiče tehničke strane.. jako teško izvedivo. Čak bih rekao i neizvedivo zbog veličine audio zapisa. Pogotovo ako je to stari komp sigurno nema neki veći HDD tako da će se u roku sat-dva napuniti i prestati snimati.

16 godina
offline
Re: Špijuniranje šefa
TracerCPP kaže...

Ma joj, čovjek vjerojatno hoće prisluškivati curu a tu priča o šefu {#}

 

A što se tiče tehničke strane.. jako teško izvedivo. Čak bih rekao i neizvedivo zbog veličine audio zapisa. Pogotovo ako je to stari komp sigurno nema neki veći HDD tako da će se u roku sat-dva napuniti i prestati snimati.

Možda ima neki eksterni HDD, pa ga može spojitit na komp. i sakriti negdje.

totus mundus agit histrionem
12 godina
protjeran
offline
Špijuniranje šefa

možda bi bilo dobro pokrenuti sasvim legalnu detektivsku agenciju. "saznajte da li vas žena vara, da li vam se djete drogira i sl" - iskoristiti tehnologiju!!!!{#}

the quieter you become the more you are able to hear
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa

za sada je potpuno nevidljiv. nisam još pogledao u task menageru. vrti se doma na jednoj staroj konfi. znati ću više večeras...  sad sam na poslu..

 

the quieter you become the more you are able to hear
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje šefa
Father_Dougal kaže...

Pa kad si već takav baja da svima kažeš što misliš, zašto problem onda ne riješiš oči u oči sa šefom, nego se baviš ilegalnim radnjama da bi saznao, zamisli, što misli o tebi?

...problem je u tome što ljudi ne govore uvjek ono što misle i obratno. Mislim da je to primjenjivo i kod mnogih na ovom forumu...

 

 

Uglavnom, problem se riješio sam od sebe. Nije bilo potrebe za ikakvim instaliranjem....  

Danas došli šefovi i vele mi da kolega dobiva otkaz jer krade. Namjestili su mu zamku (vidi ti vraga) i to skrivenu kameru????  (Hmm legalnost - snimanje bez obavjesti. Moralnost i sl. Frajer nije kucao 300kn prometa. Ja sam "kao" super i jako su zadovoljni iako koristim PC kasu za internet....  hahahaha! 

 

Bez obzira na sve mislim da se takvim ljudima ne može vjerovati. Zapravo sam i ja cijelo vrijeme bio pod budnim okom skrivenog Big Brothera..... 

 

Eto fino - sada ću 4 sata dulje raditi dnevno za istu plaću jer je drugi kolega ionako bio neisplativ, a dio njegove smjene preuzima gazda...  Sretan Uskrs!

the quieter you become the more you are able to hear
13 godina
offline
Špijuniranje šefa

Bilo bi dobro da te kamera snimila kak postavljaš špijunažu {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice