Ugasiti NAT?

poruka: 6
|
čitano: 1.509
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ugasiti NAT?

bit cu kratak...

 

Dali je sigurno ugasiti Active Network Address Translation(NAT), tj s tim postupkom otvoriti sve portove a na racunalo instalirati nekakav firewall, recimo Comodo?

 

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Ugasiti NAT?

Pa mozes zasto ne nebu se nist dogodilo iskljucis ga stavis Comodo ili PCTools firewall i nema problema cak je to i bolje rijesenje ja sam to kod sebe napravio. Evo ti link da vidis koji firewall-ovi su dobri a kad koji instaliras provjeris kak rade na drugom linku!

https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2

http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.12.2008 17:04 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ugasiti NAT?

thx, tako sam i mislio

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Ugasiti NAT?

Ak mislis staviti Comodo 3 onda si skini samo Firewall ne Comodo Internet Security jer antivirus i antyspyware koji su u njemu nisu bog zna kaj, moja preporuka ti je PCTools firewall jer je najbrzi tj najmanje utjece na promet koji ide preko njega dok comodo nesto malo vise usporava promet razlika nije velika ali se osijeti ja sam prije imao Comodo 3 pa znam!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ugasiti NAT?
rambox kaže...

Ak mislis staviti Comodo 3 onda si skini samo Firewall ne Comodo Internet Security jer antivirus i antyspyware koji su u njemu nisu bog zna kaj, moja preporuka ti je PCTools firewall jer je najbrzi tj najmanje utjece na promet koji ide preko njega dok comodo nesto malo vise usporava promet razlika nije velika ali se osijeti ja sam prije imao Comodo 3 pa znam!!!Cool

 Ma nije, samo pravilno podesi da ti ne smeta onome sto radis.
iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
16 godina
offline
Ugasiti NAT?

Comodo 3 ima Hips koji je po defoltu ukljucen pa ak netko to ne zeli moze se iskljucit tj to se kod Comoda zove ProactiveDefence a iskljucuje se preko ikone u trayu ili u podesenjima firewall-a i onda radi samo firewall bez hipsa kaj je dovoljno i onda nema puno iskakanja Allow ili Block i to je to firewall ostaje u punoj funkciji i kvaliteti ali vise nije toliko dosadan!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice