Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.433
|
čitano: 6.661.591
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
Ugasi ff, skini i pokreni ADWCleaner, nakon njega ocisti komp s Ccleanerom

da se javim probao sam tvoj savjet al nista,jos su tu :/ :( sad i mene zanima jel to nesto sa bugom il nesto deseto

16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

and they're gone...

 

 

edit*

sad je ispravna slika

 

 

slika slika
-BiH-slackspace
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 13:52 (ovajonaj).
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Nitro233 kaže...
djigibao kaže...
Ugasi ff, skini i pokreni ADWCleaner, nakon njega ocisti komp s Ccleanerom

da se javim probao sam tvoj savjet al nista,jos su tu :/ :( sad i mene zanima jel to nesto sa bugom il nesto deseto

Meni se čini da je to do Buga.

edit: I ja sam rješio s adblockom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 13:54 (mind_challenge).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
mind_challenge kaže...
Nitro233 kaže...
djigibao kaže...
Ugasi ff, skini i pokreni ADWCleaner, nakon njega ocisti komp s Ccleanerom

da se javim probao sam tvoj savjet al nista,jos su tu :/ :( sad i mene zanima jel to nesto sa bugom il nesto deseto

Meni se čini da je to do Buga.

edit: I ja sam rješio s adblockom.

mozete li mi reci kako se blokirali sa adblokom posto sam stisnio block i izabra drugaciju opciju pa su jos tu a neznam kako da ih ponovo blokiram

zahvaljujem

rijesio hvala vam!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 14:12 (Nitro233).
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Još malo pa će nam pri učitavanju Buga iskočiti 1500 oglasa u prozorima kao na nekim file hostinzima.

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Još malo pa će nam pri učitavanju Buga iskočiti 1500 oglasa u prozorima kao na nekim file hostinzima.

AdFly

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Hmm, čudno. Zašto ja te oglase na Chromeu (Android) i Chromeu (PC) ne vidim? Možda je to samo poslastica za one koji koriste Firefox :)

15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Hmm, čudno. Zašto ja te oglase na Chromeu (Android) i Chromeu (PC) ne vidim? Možda je to samo poslastica za one koji koriste Firefox :)

Ja koristim Operu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ma super a andi i bunky su uvijek stavljali dobre poveznice u linkove za testove i prerelese antivirusa, a sada moram paziti da me nepreusmjeri tamo oglas u siberiju....{#}.

TD collector
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Jel Avira još ima problema sa Malwarebytesom ?

Captain Mutant
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Sad mi se to smeće počelo prikazivati u Chromeu. ADWcleanerom i CCleanerom počistio a AdBlock neće blokirati {#} Solutions?

15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
vrinho kaže...

Sad mi se to smeće počelo prikazivati u Chromeu. ADWcleanerom i CCleanerom počistio a AdBlock neće blokirati {#} Solutions?

Ovako napravi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
mind_challenge kaže...
vrinho kaže...

Sad mi se to smeće počelo prikazivati u Chromeu. ADWcleanerom i CCleanerom počistio a AdBlock neće blokirati {#} Solutions?

Ovako napravi.

E, to je to. Thanks {#}

16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Kod mene se nikad nikakve slicne poruke/reklame nisu pojavile.

Ne znam sta imate od add-ona i kako vam je podesen AdBlock Plus ali ovako je kod mene:

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ni ja nigdje nisam naišao na onakve reklame!

 

Evo moje postavke ABP-a ( ja niti nemam Custom Filtre za BUG )!

 

Some people are so poor... all they have is money!
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Kod mene je u filter postavljen http://www.bug.hr/ads* i to je to. Na mobu nemam AdBlock pa ne vidim te oglase

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 21:42 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Imam problem sa nekim trojancem kojeg mi ESET blokira i stavlja ga u karantenu, pojavi se svaki put kad se konektiram na mrežu, pojavljuje se u dva od tri browsera koja koristim (chrome i mozilla) na maxthonu cloude browseru ne....pojavi se svaki putai kad se refreša stranica ( bilo koja)..i eset mi ovo prijavljuje

http://prntscr.com/365yi3

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Ako imas JAVU ugasi je ili je ukloni skroz.
Provjeri komp s MBAM pa vidi sta on kaze.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

1.Obriši sve "Hystory-e" i druge ponuđene stvari od početka vremena u svakom browseru

2.Počisti sa CCleanerom (makni kvačicu sa opcije da ne dira podatke unazad 24h. u Adwance opcijama)

3.Pokreni "RKill" i nemoj restartati PC!

4.Pokreni MBAM i očisti sve kaj nađe

5.Otvori CMD kao Admin i primjeni ovo:


"ipconfig /renew"      (sačekaj da odradi)...
"ipconfig /flushdns

 

RESTART

 

Postavi nove DNS adrese...preporučam ti Open DNS:

  • 208.67.222.222
  • 208.67.220.220
Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 23:05 (andi.cro).
10 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 

Di ste,  malware faitheri...   :-) 

Kaj ima novog u av svijetu  ?   

8.4. prestaje sl podrska za xp.....

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

pa novije verzije antivirusnog izlaze i minimum ce 4gb Rama (ono 1-4Gb ram je 32 bitni tako da je od minimum 4Gb Rama za 64 bitni OS)

ma tko se brine.....  Xp vrtit ce se u virtualci i tamo testirat se  kao i dosad za Zeroday malvere{#} 

ima nekih kojim PC na win 98 i 95{#} (valjda odvjetnici i profe {#}) prijedite na Solaris he he (ne to nije linux)

 

TD collector
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Evo jedna interesantna web stranica sa online prijetnjama/cyber napadima itd.

http://cybermap.kaspersky.com/

Rusija uvjerljivo drži prvo mjesto dok je Hrvatska na 123. mjestu.(s minutama,satima,..., se mijenja)

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 17:36 (Stux).
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Izašla je nova verzija (update) za Comodo Internet Security, verzija 7.0.315459.4132.

 

Malo imaju loše napisan release note pa se baš ne kuži koja je razlika od prethodne verzije.

U svakom slučaju to bi kao trebala biti prava release verzija 7 i sad će je početi nuditi kao update onima koji imaju verziju 6.

Don't believe what you're told. Double check.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
bunkermax kaže...

 

8.4. prestaje sl podrska za xp.....

Prestaju s izbacivanjem zakrpa za XP, znači povečava se mogućnost iskorištavanja propusta. No to ne znači da će se sve raspasti 8.5.

 

BTW. MS Security Essetials nastavljau dobivati update definicija bar još godinu dana.

 

Uz neki firewall i malo pažnje može se XP još dugo vremena koristiti.

Don't believe what you're told. Double check.
10 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 

Xp - security

 

Evo mene zadnjih par dana zatrpale migracije sa xp na sedmicu i osmicu. Mahom manje firmice i sl. Izgleda da su one microsoftove paničarske reklame kod nekih i postigle učinak. Cak i na teletekstima ima obavijesti o skorom prestanku podrške za xp.  Naravno da bu se xp još dugo vrtio na milionima računala, al mačak je pošteno svoje odradio i zasluzio je mirovinu. Vidim da ce av tvrtke jos koju godinu omogucavati svojim proizvodima da rade na xp-u.... 

16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ja sam gledao kod sebe ne poslu i ono što je na XP bude i ostalo tamo do sljedeće potrebe za reinstalom, izmjenom hardwera (matična ili tako nešto) uglavnom dok prirodno ne odumre ;)

 

Zakrpe nažalost većina klijenata nije ni stavljala, trebalo im je da bez gašenja rade pa su isključili da se nebi slučajno sjetili restartati.

Don't believe what you're told. Double check.
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Kako to oni misle znači ja imam ugašena ažuriranja (Windows Update) ali imam antivirus i firewall, što to znači da sam ja i dalje izložen prijetnjama?

Ako da, kakvim sam točno prijetnjama izložen?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Hary kaže...

Izašla je nova verzija (update) za Comodo Internet Security, verzija 7.0.315459.4132.

 

Malo imaju loše napisan release note pa se baš ne kuži koja je razlika od prethodne verzije.

U svakom slučaju to bi kao trebala biti prava release verzija 7 i sad će je početi nuditi kao update onima koji imaju verziju 6.

aj ma svi znamo da nam je ovo omiljeni dio u citanju release note-a

ah ikonice.. ah ikonice..

Marko :D kaže...

Kako to oni misle znači ja imam ugašena ažuriranja (Windows Update) ali imam antivirus i firewall, što to znači da sam ja i dalje izložen prijetnjama?

Ako da, kakvim sam točno prijetnjama izložen?

pa kao sto je meni pisano prije u post-u

TD collector
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 20:54 (Killua).
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Kako to oni misle znači ja imam ugašena ažuriranja (Windows Update) ali imam antivirus i firewall, što to znači da sam ja i dalje izložen prijetnjama?

Ako da, kakvim sam točno prijetnjama izložen?

Ma ne sekiraj se, ak ti je bilo dobro do sada  biti će i nadalje!

 

Microsoft ukida updejtanje sigurnosnih zakrpa i kojekakvih sistemskih fixeva ( sve ono šta ti uobuičajeno dolazi sa updejtima ) a ako ih ti niti nisi imao nikada uključene onda ti dođe na isto!

 

Koristi se sa ažuriranim AV proizvodom, po mogučnosti IS-om i nemaš brige (manje-više) {#}

Some people are so poor... all they have is money!
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Osim ako mu antivirusni odustane od podrske za XP pa mora mjenjati za drugi {#} i to sto nece moci igrati novije igre{#}

TD collector
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice