Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.432
|
čitano: 6.636.076
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Hrvojestr kaže...

NOD 32

 potpis
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD 32

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
QFlash kaže...

NOD 32

 potpis
ja imam NOD 32 i stvarno je zakon
na prvom ciscenju sam imo 3 trojanska konja
Linkuto4ever!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

NOD 32

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ja imam Kaspersky Internet Security 2009. Kupio sam ga jer je relativno jeftin - 400kn (moze se kupiti u Autronic-u) - ukljucuje antivirus, vatrozid, anti-spam i neke druge manje komponente. Nije ni zahtjevan - zauzima nekih 30MB memorije.

16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ova tema već postoji, točno takva

Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Kaspersky naravno
bit denender je na prvom mjestu zbog cjene ali malo zaostaje za Kasperskijem.
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program
Linkuto4ever!!!
15 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

@VAST+COMODO FIREWALL RULES,,,,,,

 

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ja sam sasvim zadovoljan AVG-om...Koristim besplatnu verziju koju sam skinuo sa novog BUG-a...

15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ja koristim freeware već duže i sve5 (btw AVG 8, Spyware Doctor starter ed. i Spybot s&d)

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

S tim da - neće ti ni jedan antivirus pomoći ako je instaliran nakon par miseci (ili čak minuta, ako ne znaš ponašati se na netu) od instalacije windoza,ako tražiš av koji će ti pomoći riješiti trenutni problem s virusima - toga nema.Nego prvo hdd kod frenda na ćišćenje,ili još bolje u servis,onda instalacija av-a,odma zatim update definicija i tek onda na net browsat.Druga sigurna solucija je format c - ali većinom nepotrebno.Također se ostavi crackanja i traženja serijskog s astalaviste jer ćeš većinom opet imat nepotpun proizvod,dakle plaćena licenca je must za većinu korisnika.

15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Od shareware robe NOD ili AVG Internet security 8(možda i AVIRA, ali i samo možda)

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD 32

16 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Aviru sam nekada koristio na Win98SE. Neznam koliko je danas dobra, ali današnja Avira free edition za svaki update baca reklamu (dosadni pop-up prozor) kojom korisnika obavještava o komercijalnoj verziji programa i njezinim mogućnostima. Zanimljivo kako je neko vrijeme Kaspersky kao logo imao zeleni kišobran po uzoru na Avirin crveni.

AVG ima lijepo sučelje, ali nakon ovakve vijesti ne čini mi se pouzdan: AVG incorrectly flags user32.dll in Windows XP SP2/SP3. Kao firma koja se bavi sigurnošću, AVG si nebi smio dopustiti ovakve propuste.

avast! 4.8 home svoj posao radi sasvim dobro iako mu je defaultno cd player sučelje užas.

Avira notifier Avira notifier
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Sophos

Kublach
16 godina
protjeran
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Kublach kaže...

Sophos

 Ti si stvarno bogat čovjek kada si možeš priuštiti Sophosovu licencu.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
15 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Nema najbojeg anti virusnog programa jer svatko je bolji u necemu od drugoga. Npr. Avg najbolje scanira , avira najboje ignorira i zabranjuje manipuliranje putem virusa a nod 32 i jos neki najbolje uklanjaju tako da je svaki poseban po necemu. Ja osobno imam aviru i Comodo Firewall i nisam imao virus ili spyware negdje 3 mj. Jos imam i spybot i adware i nista ne steka i tak. Samo redovni update !   Namigiva 

15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

AVG Antivirus Free Edition 8.0 - Najbolji (besplatni) antivirus

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD 32 koristim više od godinu dana i nemam nikakvih problema s virusima.

 

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

avast ! Malo mjesta zauzima ( osim kada skenira ) . Imao sam na kompu 214 virusa - pokušao sam ih skinuti sa northonom ali je northon krepao ; instalirao sam nod koji mi je rekao da ima previše virusa i krepao ; instalirao sam avast , spybot i ad-aware (vatrozid samo) i riješio se svih 214 virusa .

Intel Core 2 Duo E6600 ; HDD western digital 500 GB ; GeForce 8800 GTX ; RAM - 4GB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
the_tux kaže...

Aviru sam nekada koristio na Win98SE. Neznam koliko je danas dobra

 
Danas je to najbolji antivirusni program.

the_tux kaže..

ali današnja Avira free edition za svaki update baca reklamu (dosadni pop-up prozor) kojom korisnika obavještava o komercijalnoj verziji programa i njezinim mogućnostima.

 
Ne nužno, reklama se može jednostavno blokirati.

Komercijalna Avira AntiVir Premium nije posve besplatna ali ima trial period od 3 mjeseca te se nakon toga on jednostavno produži za nova 3 jednostavnim skidanjem ključa sa stranica proizvođaća.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2009 20:45 (Kizmar).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

koristim Nod u kombinaciji sa Spybotom i ZoneAlarmom već 2 godine i zbilja nisam imao nikakvih problema s virusima....... nod koristi malo resursa i brz je u skeniranju a jedino mi smeta to što je trial traje 30dana..... samo nemoj si ni slučajno Crackati antivirus jer imat ćeš ozbiljnih problema (iz osobnog iskustva) po mom mišljenju najgori je Norton jer koristi previše resursa..... a da ne govorim kad skenira, mislim nije on loš sve briše ali zbilja je jako spor

 

PREPORUKA: ako imate novaca kupite si licensu za Nod 32 Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 5:23 (Thanatos).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

eset smart security (biznis) ne troši ni 2 mb brzo skenira i malo opterečuje procesor

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550 + Gigabyte EX58 Extreme još uvjek čeka i7
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Kaspersky

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Thanatos kaže...

...po mom mišljenju najgori je Norton jer koristi previše resursa..... a da ne govorim kad skenira, mislim nije on loš sve briše ali zbilja je jako spor

 

  probaj norton 2009 - u usporedbi sa starijim verzijama nebo i zemlja (s njegovom rezidentnom zastitom mi se najmanje usporava kompjuter u odnosu na sve druge antiviruse koje sam probao, a on-demand full scan sustava   napravi za pola sata)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Kizmar kaže...

the_tux kaže..

ali današnja Avira free edition za svaki update baca reklamu (dosadni pop-up prozor) kojom korisnika obavještava o komercijalnoj verziji programa i njezinim mogućnostima.

 
Ne nužno, reklama se može jednostavno blokirati.


 E baš ti hvala, nakon ovog linka stvarno i jest najbolja!
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

morat ću se prikloniti većini....NOD32

Of all the things I lost it's my mind i miss the most
16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Imam NOD 32 Business Edition i mogu reci da ne lijeci samo obicne viruse vec lijeci i rak i AIDS.

Surfam bez ikakve brige o virusima, sigurniji je od kondoma.

AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Kao većina NOD32 brz, ne zauzima puno, jednom  rječju odličan

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice