Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.433
|
čitano: 6.644.155
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
sisko93 kaže...
torrente kaže...

tezak dan,ali ekipa je iznjedrila rezultate....

..jos samo da je danas bilo testirati Rusa, Nortona, bitdedendera i aviru

Ja sam se mučio danas sa time i uspio napravit neki jadan filmić,sad da samo još napravim youtube acc.da ga uploadam pa ću ga linkat.

Jel tako? Tako je!!!
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
torrente kaže...

tezak dan,ali ekipa je iznjedrila rezultate....

 

meta : gomila poljskog shita....komada 150

 

poredani po rezultatima:

 

 1.)  Emsisoft : 136 / 150

 2.) Comodo : 134 / 150

 

 3.) Vipre : 129 / 150

 

 4.) Trend Micro : 125 / 150

 

 5.) ESET : 114 / 150

 

 6.) AVG : 113 / 150

 

 7.) Panda Cloud : 111 / 150

 

 8.) Avast : 104 / 150

 

 9.) Kaspersky Rescue CD : 93 / 150

 

10.) Webroot : 88 / 150

Jao brate al si raspalio danas!
Svaka cast i 100 hvala{#}

djigibao kaže...
Eto sad sva ta videa/slike skupit i postat na blog skupa sa ovom tablicom rezultata, cisto da se vidi stanje pa cemo opet za 1-2 mjeseca ponovit.

Ma kakav AV-Comparatives ili Virus Bulletin, mi cemo postat Inependend Malware Advice ;-).

Ovo je bolje od AV-C i VB.

Da se ponivi jos 5 - 6 puta za narednih 5 - 6 dana i ti rezultati bi postali poim za mjerodavnost.

Izvinjavam se na jezicne pogreske! Makedonaccc
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Evo da i ja neki jadni video stavim...

 

Da nije Torrentea ne bi bilo ni ovog videa ( demanti na Torrenteov demanti ){#}

 

Sviđa mi se kod BitDefa što prije nego li uopće instalira sam sebe na komp, nekako napravi skeniranje sistema pa pretpostavljam da se uvijek instalira na čist komp što je jako bitno!!!

 Kakav je to scan i kakva mu je kvaliteta,ne znam, pretpostavljam da ima veze sa "Free Online Virus Scan"

Jel tako? Tako je!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 4:06 (andi.cro).
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

sisko, ja sam kriv jer sam zaboravio napisat kao na pandi, da je trendmikru stavljena kvacica skena arhivskih fajli. {#}

ostali imaju po defaultu sken arhiva.

andi, ocito radi BD u realnom vremenu dok se nesto raspakira u debeloooj pozadini sa klizacem na prioritet tog servisa na minimum. 

pa to se i ne primjeti,niti ima informacija kada ih je od 120 ostalo 115.  cim stavis direktan i namjeran sken nekog foldera,radi punom brzinom cca2 min.

to se vidi i po zauzecu procesa. dakle u pravu si,  te je utvrdjeno da radi skeniranje raspakiranog arhiva,ali korisniku neprimjetno i jako dugo....23min.

moj pristup je kao sa ovim ostalima...instal + restart + update+ unzip+ scan pravo na folder..ocito meni nije mogao ni doci nakon unzipanja sa 120 na recimo 118...jer je odmah udaren direktni sken.

al dobro, izvuceni su korisne informacije.

 

moze se jos na one programcice dodati, kako je bitno prije preporuke, potencijalnom korisniku uvijek preporuciti manualac za instal.

AVG, sve sto nudi ,ponistit...a bome nudi svasta, Avast..gadget,web reputacija, im,p2p,mail i sl, Panda...ona prica s toolbarom i uklanjanjem istoga, Comodo...izbjegavanje uvaljivanja dragona, buddya i dns-a.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 9:23 (torrente).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
torrente kaže...

tezak dan,ali ekipa je iznjedrila rezultate....

 

meta : gomila poljskog shita....komada 150

 

poredani po rezultatima:

Šteta što neema MSE-a, voilo bih da znam njegove rezultate. 

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
royalhero kaže...

Šteta što neema MSE-a, voilo bih da znam njegove rezultate. 

Skini sa malwares.pl vrecu i preskeniraj

16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 

Ako nije danas vec prekasno, napravio sam i ja jedan scan sa TrustPort Total Protectio 2012 na onih 120kom smeca.

TP korisiti 2 AV engina (BitDefender i AVG), od 120 kom nalazi 100 ali pri otvaranju foldera pronalazi jos jednog, znaci total 120-101=19 84%

Ostatak sam "bacio" na Virustotal i izdvojio par rezultata koji su imali samo 2-3 pozitivnih potvrda (mogu ali i nemoraju biti malweri).

Zanimljivo je u tim rezultatima da ih je AVG oznacio sumnjivim, a u ON-deman scanu nije imao nista za reci o njima (iako su upaljena oba dva engina za On-demand scan).

 

Evo i slika za potvrdu:

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Evo moje instalacije bitdefendera IS i kako je protekao i što mi pokazuje nakon upisivanja licenc keya torrente i djigibao i ostali recite šta da radim.

Pisao sam im na suport u hr bitnet i nikakav odgovor još od njih.

Pozz i hvala !!!

Instalacija Instalacija
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Pozdrav, da li je moguće staviti jedan antivirus na jedan korisnicki racun a drugi na drugi jer ja i brat se stalno svađamo oko antivirusa on hoće aviru a ja hoću avast, kad on instalira aviru stalno bude i na mom računu, a kad ja instaliram avast bude na njegovom isto.

Novi potpis?? Ne opran je Perwollom.
16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

ja sam još uvijek na MSE-u i napravil budem sken te vreče na pravom pc-u, al nemojte me tjerat da pokrečem fajlove jer mi se neda radit reinstal win :)....tek tolko da vidimo kolko njih bude detektiral....sam mi recite koji zip točno da skinem....ok?

mrakky
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Jack the Ripper kaže...

Skini sa malwares.pl vrecu i preskeniraj

 Ok!, pa ću postaviti rezultate.

EDIT:
Skinut ću 01.2012/05-06.01.2012.7z

?

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 11:55 (royalhero).
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
royalhero kaže...
Jack the Ripper kaže...

Skini sa malwares.pl vrecu i preskeniraj

 Ok!, pa ću postaviti rezultate.

EDIT:
Skinut ću 01.2012/05-06.01.2012.7z

?

 ajd napravi ti onda i nemoj zaboravit sve potvrdit slikama...

mrakky
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Fero kaže...

Evo moje instalacije bitdefendera IS i kako je protekao i što mi pokazuje nakon upisivanja licenc keya torrente i djigibao i ostali recite šta da radim.

Pisao sam im na suport u hr bitnet i nikakav odgovor još od njih.

Pozz i hvala !!!

Odgovoriti će ti. Nego probaj instalirati trial verziju da se uklone sumnje da nešto drugo ometa instalaciju, ako prođe, onda je definitivno problem u licencama.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackFoot kaže...
Fero kaže...

Evo moje instalacije bitdefendera IS i kako je protekao i što mi pokazuje nakon upisivanja licenc keya torrente i djigibao i ostali recite šta da radim.

Pisao sam im na suport u hr bitnet i nikakav odgovor još od njih.

Pozz i hvala !!!

Odgovoriti će ti. Nego probaj instalirati trial verziju da se uklone sumnje da nešto drugo ometa instalaciju, ako prođe, onda je definitivno problem u licencama.

 

 

 Ma probao sam i paid verziju i trial verziju, ali ni na trial verziji mi neda ući u postavke nego je zatamnjeni prozor.

13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Koji su avirini minimali Sistemski zahtjevi?

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Koji su avirini minimali Sistemski zahtjevi?

 http://www.ehow.com/list_6902687_system-requirements-avira.html

 

Ne znam za koju je to verziju, ali guglaj.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Da ali nisam pronašao kolika je minimalna brzina procesora...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Da ali nisam pronašao kolika je minimalna brzina procesora...

 Meni je odlično radila na Pentiumu 4, samo je to bilo ima 2. godine.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
royalhero kaže...
Marko :D kaže...

Da ali nisam pronašao kolika je minimalna brzina procesora...

 Meni je odlično radila na Pentiumu 4, samo je to bilo ima 2. godine.

Ja imam na laptopu:

Windows 7 Ultimate

1 GB Rama

Intel Atom CPU N270 1.60Ghz

 

Pa neznam jel to dovoljno...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

evo tutokonpleto skidanje i skeniranje MSE-om i nije baš sjajan, tj nije opče sjajan, al i dalje ostajem na MSE vjerojatno iz razloga zato kaj mi se neda kemijat sa nečim novim, a i te fajlove kaj su u toj vreči neznam baš da se može di pobrat normalnim surfanjem....eto

sajt sa kojega sam skidal sajt sa kojega sam skidal
apdejt apdejt
isključivanje real time protection isključivanje real time protection
stanje foldera prije skena stanje foldera prije skena
sken sken
šalje nekaj u MS šalje nekaj u MS
stanje foldera posle skena, nije baš bog zna kaj stanje foldera posle skena, nije baš bog zna kaj
mrakky
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Hvala, sto puta bolje od mene!

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Fero kaže...
BlackFoot kaže...
Fero kaže...

Evo moje instalacije bitdefendera IS i kako je protekao i što mi pokazuje nakon upisivanja licenc keya torrente i djigibao i ostali recite šta da radim.

Pisao sam im na suport u hr bitnet i nikakav odgovor još od njih.

Pozz i hvala !!!

Odgovoriti će ti. Nego probaj instalirati trial verziju da se uklone sumnje da nešto drugo ometa instalaciju, ako prođe, onda je definitivno problem u licencama.

 

 

 Ma probao sam i paid verziju i trial verziju, ali ni na trial verziji mi neda ući u postavke nego je zatamnjeni prozor.

Fero, koliko RAM -a imaš na tom kompu na koji hoćeš instalirati BD, koliko slobodnog prostora na C particiji, brzina proca, koje winse koristiš 32 ili 64 bita...... ..............

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 12:30 (BlackFoot).
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
torrente kaže...

andi, ocito radi BD u realnom vremenu dok se nesto raspakira u debeloooj pozadini sa klizacem na prioritet tog servisa na minimum. 

pa to se i ne primjeti,niti ima informacija kada ih je od 120 ostalo 115.  cim stavis direktan i namjeran sken nekog foldera,radi punom brzinom cca2 min.

to se vidi i po zauzecu procesa. dakle u pravu si,  te je utvrdjeno da radi skeniranje raspakiranog arhiva,ali korisniku neprimjetno i jako dugo....23min.

moj pristup je kao sa ovim ostalima...instal + restart + update+ unzip+ scan pravo na folder..ocito meni nije mogao ni doci nakon unzipanja sa 120 na recimo 118...jer je odmah udaren direktni sken.

al dobro, izvuceni su korisne informacije.

 

1.Klizač je po defaultu na "Normal" a prilikom moga prvog testiranja sam sve stavio na "Aggressive" pa je svejedno vrijeme detekcije i blokiranja bilo ISTO, jedino se u "Aggressive modu" možda pojavi pokoji objekat više zbog veće osjetljivosti modula ali vrijeme koje mu je potrebno je ISTO u bilo kojem modu!!!

 2.Ima popupova ali sa "AutoPilotom" na OFF!!!
 

 
Informacije kada klikneš pop-up su ti ove...
3.Tako je,sa manualnim scanom je sve OK i ide brzo kao i kod ostalih proizvoda (manje-više) ali mene je iznenadila velika sporost kod "real-time"detekcije, zbog toga sam i napravio test u kojem sam to i dokazao!

4.Moj je pristup (za uobičajeno testiranje) za razliku od tvojeg, prije unzipanja vreće sa malwerima, isključit "real-time" zaštitu jer ako je ostavim onda niti ne mogu raspakirat datoteku jer u "letu" ostali testirani AV programi izbrišu ili blokiraju večinu objekata pa manual scan ni nemogu napravit sa polovičnom vrečom!!!

 

EDIT: Zašto ne mogu staviti slike da je jedna pored druge a ne ovako gdje post izgleda kao kobasica na pola stranice{#}

Jel tako? Tako je!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 13:01 (andi.cro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackFoot kaže...
Fero kaže...
BlackFoot kaže...
Fero kaže...

Evo moje instalacije bitdefendera IS i kako je protekao i što mi pokazuje nakon upisivanja licenc keya torrente i djigibao i ostali recite šta da radim.

Pisao sam im na suport u hr bitnet i nikakav odgovor još od njih.

Pozz i hvala !!!

Odgovoriti će ti. Nego probaj instalirati trial verziju da se uklone sumnje da nešto drugo ometa instalaciju, ako prođe, onda je definitivno problem u licencama.

 

 

 Ma probao sam i paid verziju i trial verziju, ali ni na trial verziji mi neda ući u postavke nego je zatamnjeni prozor.

Fero, koliko RAM -a imaš na tom kompu na koji hoćeš instalirati BD, koliko slobodnog prostora na C particiji, brzina proca, koje winse koristiš 32 ili 64 bita...... ..............

 2 GB RAM-a, Win7 Ultimat 32-bit i 18,5 GB na C free, proc dual Athlon 2.1 GHz. mislim da je to prihvatljivo ako ne za IS onda barem za AV.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 12:55 (Fero).
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Fero kaže...

 

 2 GB RAM-a, Win7 Ultimat 32-bit i 18,5 GB na C free, proc dual Athlon 2.1 GHz. mislim da je to prihvatljivo ako ne za IS onda barem za AV.

Sasvim dovoljno za oba proizvoda. Ti si do sada koristio samo online instalaciju, odnosno online instalacijski setup ili si probao instalirati i offline instalacijski paket ( setup je nekih 250MB i više ). 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 13:05 (BlackFoot).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O
Da samo online, a offline nisam jer neznam gdje skinut taj pack.Malo sam gledao po netu ali nema za skinut od njih
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 13:15 (Marko :D).
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Fero kaže...
Da samo online, a offline nisam jer neznam gdje skinut taj pack.Malo sam gledao po netu ali nema za skinut od njih

Idemo probati onda ovako.

 

1. Odavde skini uninstall alat i s njime u Safe Modu deinstaliraj trenutni BD koji imaš na stroju

 

http://forum.bitdefender.com/index.php?showtopic=31487

 

Samo taj alat, ništa drugo

 

2. Nakon toga u normal modu nekim od alata za čišćenje tipa CCleaner počisti registry, temp datoteke, ovo možeš provući i više puta

 

3. Obvezno deinstaliraj bilo kakav antimalware program koji imaš na kompu, bilo real time ili on - demand skener, tipa MBAM, Hitman, lako ćeš to ponovo instalirati bez problema

 

4. Ovdje su linkovi za offline setup instalere

 

http://www.softwarezone.co.in/2011/12/download-bitdefender-freeinternet-total.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+softtechzone+%28Softwarezone%29

 

ili sa BitDef Foruma

 

http://forum.bitdefender.com/index.php?showtopic=27870

 

5. Ne sjećam se više koji će te key tražiti kod offline aktivacije, onaj od 7 ili više znamenki, zato imaj oba

 

6. Sretno

 

 

EDIT: Ništa nije pomoglo, problem je u već registriranim i aktiviranim licencama na drugim računalima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 22:39 (BlackFoot).
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

na svakom se videu vidi da ja autozastita iskljucena pri unzipu. BD autopilot nije diran,stoga se i nevidi da je u pozadini poceo niskoprioritetno skenirat.

da sam posao u zahod 20 min vidio bi i ja da je sve pocistio u tajnosti.  ondje je nakon unzipa isao odmah ciljani sken.  i cijeli nesporazum je u tome, da se nije dao naglasak na taj sken,koji je normalan.  taj pozadinski je ocito spor.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...
EDIT: Zašto ne mogu staviti slike da je jedna pored druge a ne ovako gdje post izgleda kao kobasica na pola stranice{#}

 

Ako se slike stavljaju u tekst (kao ti) onda mogu samo jedna ispod druge, a kad se stavljaju bez klikanja u "toolbar" (za dodat sliku) onda slke dodju na kraju, jedna do druge.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 14:58 (djigibao).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice