Virusi

poruka: 13
|
čitano: 3.292
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Virusi

Imam problem. Na laptop su mi upali virusi njih 40tak, trojanci crvi i ostala raja i koji god moguci file pokrenem pise infected tako da prakticno nemogu nista... ni nazad vracanje ni format nista... ni cmd..

 

Koje je jedino rjesenje 

14 godina
offline
Virusi

Formatiraš disk i ponovno instaliraš windowse... to ti je najbrže i najučinkovitije.

15 godina
neaktivan
offline
Virusi

Provaj ovako.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
15 godina
neaktivan
offline
Virusi

Ko papagaj ponavljam: Skeniraj s malwarebytes i superantispyware.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
neaktivan
offline
Virusi

Problem je sto ja ni eset nemogu pokrenut a ne taj anti spyware ili nesto drugo 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Virusi
MatkoBB kaže...

Formatiraš disk i ponovno instaliraš windowse... to ti je najbrže i najučinkovitije.

preko cega cu ga formatirat

14 godina
offline
RE: Virusi
Skeniraj iz Safe moda.
Do as I say, not as I do.
15 godina
neaktivan
offline
Virusi

Zašto ne provaš s onim od Avire?

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
14 godina
offline
RE: Virusi
2dollaB kaže...
MatkoBB kaže...

Formatiraš disk i ponovno instaliraš windowse... to ti je najbrže i najučinkovitije.

preko cega cu ga formatirat

Pa ubacis DVD od windowsa... u biosu postaviš da boota s DVD-a i pokreneš novu instalaciju windowsa...

14 godina
neaktivan
offline
Virusi

Udji preko Safe moda with networking skini Mbam i sas uradi update i skeniraj.. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 18:02 (mario1990).
15 godina
offline
RE: Virusi
2dollaB kaže...

Problem je sto ja ni eset nemogu pokrenut a ne taj anti spyware ili nesto drugo 

 imaš li dva računala ?

možeš li u safe mode, ako možeš u safe mode, odaberi safe mode with networking , spoji se na net i skini ovaj program

-spremi na desktop i dvoklikom ga pokreni

-kad program završi, nemoj restartirati računalo nego odmah pokreni malwarebytes

-kad to sve napraviš, javi se

14 godina
offline
Virusi

Pokušaj SAS portable pokrenut u safe modu.Možeš probati i s nekim Rescue cd-om npr.Avirinim ili Kaspersky-ijevim.

EDIT:@mario sry isto prolazno vrijeme.

Piracy lives forever!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 18:08 (softwaremaniac).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Virusi
2dollaB kaže...

Problem je sto ja ni eset nemogu pokrenut a ne taj anti spyware ili nesto drugo 

Superantispyware portable ćeš možda moći pokrenuti jer, za razliku od Eseta, ima random ime. Pokušaj.

U takvim situacijama ti je rescue cd najbolje rješenje i najsigurnije, kao što ti je netko gore predložio Avirin, tako možeš Kaspersky rescue cd koristit.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice