8 razred-hrvatski sastavak-rasprava pomoć

poruka: 7
|
čitano: 27.564
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
8 razred esej-rasprava pomoć

ovako trebao bi napisati za dns esej-raspravu na temu Romeo i Julija simbol nesretne ljubavi..dal je itko to več piso il dal itko mi može pomoć na bilokoji nači jer fakat mi pisanje sastavka i tih gluposti nejde baš najbolje a trebo bi dobit 5 u najgorem slučaju 4

 

hvala

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: 8 razred esej-rasprava pomoć

Pa jel si pročitao Romea i juliju? U sastavku ukrtako možeš prepričat što se dogodilo između njih, pa onda to razraditi, dati neke poveznice sa današnjim svijetom, navesti primjer iz bliske okoline ili svoj i na kraju izvedeš neki svoj zaključak,evo tako bi ja to napravio,... neznam što da ti drugo kažem

15 godina
neaktivan
offline
Re: 8 razred esej-rasprava pomoć
mrog 33 kaže...

Pa jel si pročitao Romea i juliju? U sastavku ukrtako možeš prepričat što se dogodilo između njih, pa onda to razraditi, dati neke poveznice sa današnjim svijetom, navesti primjer iz bliske okoline ili svoj i na kraju izvedeš neki svoj zaključak,evo tako bi ja to napravio,... neznam što da ti drugo kažem

pa i problem mi je u tome šta sam samo čito kratke sadržaje a knjigu nisam pročitonit je nemogu nabavit trenutno ..

mislio sam na osnovu tih kratkhi sadržaja prvo napisat uvod(a to mi je i največi problem) i onda počet nešto ko razloge zašto to i nije bila poptuno nesretna ljubav i nabrojit te razloge a poslje toga napravit sve isto samo za ono zašto je bila nesretna ljubav i na kraju zaključak na to dvoje.. sam se bojim da ću imat premalo materijala :/

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: 8 razred esej-rasprava pomoć
A ti bi 4? Kako da ne...
13 godina
neaktivan
offline
Re: 8 razred esej-rasprava pomoć
teo7 kaže...
mrog 33 kaže...

Pa jel si pročitao Romea i juliju? U sastavku ukrtako možeš prepričat što se dogodilo između njih, pa onda to razraditi, dati neke poveznice sa današnjim svijetom, navesti primjer iz bliske okoline ili svoj i na kraju izvedeš neki svoj zaključak,evo tako bi ja to napravio,... neznam što da ti drugo kažem

pa i problem mi je u tome šta sam samo čito kratke sadržaje a knjigu nisam pročitonit je nemogu nabavit trenutno ..

mislio sam na osnovu tih kratkhi sadržaja prvo napisat uvod(a to mi je i največi problem) i onda počet nešto ko razloge zašto to i nije bila poptuno nesretna ljubav i nabrojit te razloge a poslje toga napravit sve isto samo za ono zašto je bila nesretna ljubav i na kraju zaključak na to dvoje.. sam se bojim da ću imat premalo materijala :/

Bez muke nema nauke,probaj pitati ako ima netko tu knjigu da ti posudi  jer ti kratak sadržaj neće ništa pomoći

Dino
14 godina
offline
Re: 8 razred esej-rasprava pomoć

http://www.lektire.org/#R

 

Evo ti pa citaj...

LoL nick: Strongtoni
10 godina
neaktivan
offline
Re: 8 razred esej-rasprava pomoć

Bok trebao bih napisati sasatavak TEMA PROBLEMSKI CLANAK....  pošto moja prof. zna da imam brata dodijelila mi je kao svađa s bratom. Ja nemam ideju neku pa ako bi mogao netko napisati.

Hvala

cvek
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice