8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

poruka: 25
|
čitano: 92.268
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

predsjednica sam razreda i trebala bih organizirati tiskanje majica, poklon za razrednicu i neku vrstu zadnje zabave. nemam blage kaj da napravim jer neznamo što će nam pisat na majici, a do sad su svi prijedlozi bili glupi i ni jedan nije imao 50% glasova učenika iz razreda. neki od njih: "nek nas j** dok nas nebu" ili "napokon smo svršili" , "jbg nismo se dogovorili"  no ni jednim nisu bili zadovoljni a ni meni se ne sviđaju. još veći problem je to što nam je razrednica časna i nebi smijeli imat neki vulgaran natpis, ali je ona dozvolila tako nešto. jedini koji je potakao neko zanimanje bio je naptijed: "bez sponzora" iza: nogometni teren i imena učenika u dvije protivničke ekipe poslagana u postavi i časna kao trener. molim pomoć ili neke prijedloge?!

15 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

 

Idemo odmah...

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 13:31 (The Man).
14 godina
protjeran
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

Časna razrednica, samo je jedno gore, mom drugu razrednica sva zamotana (nikad joj lica vidjeli nisu).

 

Ja bih ovaj natpis:

 

Raze the world.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

Šta fali ovome?

 

Idemo odmah...

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
14 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

naša razrednica iako je časna stvarno nam mnogo toga dozvoljava i rekla je da želi obuči majicu za zadnji dan no pod uvijetom da ne pišu prostote. zovemo ju betmen pa su neki rekli da bi moglo pisat " betmen i 8.a" ali to će pisat iza ako neće bit ovog nogometnog terena

15 godina
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

D.O.O.- Dobrovoljno Odlazimo Odavde

 

razred, škola, "i ova utakmica je završena"
iza je nadimak i br u imeniku..

 

 

Znam kako ti je i meni treba slogan za majce, a one koje sam dao(pošto su mene za to zaposlili) nisu im sve toliko sviđali, ovo je što sam po netu našao, ako nađem još nešto zanimljivo postam.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
14 godina
neaktivan
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj iostalo
Nina f1 kaže...

naša razrednica iako je časna stvarno nam mnogo toga dozvoljava i rekla je da želi obuči majicu za zadnji dan no pod uvijetom da ne pišu prostote. zovemo ju betmen pa su neki rekli da bi moglo pisat " betmen i 8.a" ali to će pisat iza ako neće bit ovog nogometnog terena

Nemojte stavljati betmen,jer je po meni to provokacija.Ali ako raska zna za to i ne smeta ju samo naprijed.Imate još vremena do kraja škole da vi nešto zajedno smislite.Meni je glupo uzimati tuđe ideje s interneta,jer onda to što će vam pisati na majici nije vaše,nema onaj dašak "intimnosti".

alrighty then
14 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

ma naravno da časna zna da ju zovemo betmen i njoj se ta ideja najviše sviđala, ali je problem što je nas puno u razredu i svatko ima ideju, a prijedlog ne prolazi ako za njega ne glasuje 50-60% učenika u razredu, a to je 15-17 učenika. prijedloga je puno i neki su stvarno dobri, ali ja ne mogu odlučiti već svi zajedno. ovo su neki možda nekom pomognu: "neka pati koga smeta najluđi smo razred svijeta" "ako mislite da nem se nešto dogodilo ne plačite od sreće jer razred poput nas nikad umrijeti neće" "mi smo generacije u recesiji, nemamo love za štampanje" "8.a za taksi nema prebijenih parica pa napravi neko sranje da ga kući vozi marica" "FBI-fala Bogu idemo" ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 10:10 (Nina f1).
15 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo
Svi su bezveze. Stavite si na majice NESLOŽNA BALAVURDIJA i to će biti u potpunosti istinit natpis...
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
14 godina
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj iostalo
Nina f1 kaže...

  "mi smo generacije u recesiji, nemamo love za štampanje"

Ovo je preedobra ideja...Namigiva

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo
Ne. Glupa je, jer natpis sam sebe pobija.
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
14 godina
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj iostalo

Baš zato...

Ideja je super....

I treba bit zaj**ancija za kraj..

EDIT: Neka onda napišu rukom..=)

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 11:38 (DamageHigh).
14 godina
odjavljen
offline
8. razred izbor slogana za kraj iostalo

Prava raja nema sata bez belaja :D Malo turcizma ali nije loše.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

ove su ok al njih to drži dva dana i postane im glupo... oko toga nikak da se dogovorimo a inače smo složan razred

15 godina
neaktivan
offline
8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Da se nadovežem na temu,mi imamo:"ovo je majica s 5 zvjezdica.Boli nas ***** što vi mislite da imate bolje".Meni sasvim bezveze ali neka,nosit ću je samo kad se budemo slikali.Ja bi rađe da imamo neku pjesmu nego to sranje,ljudi će pomislit da ***** znači quracViče

Fućkaj ga!
15 godina
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj i ostalo
Tomislav95 kaže...

Da se nadovežem na temu,mi imamo:"ovo je majica s 5 zvjezdica.Boli nas ***** što vi mislite da imate bolje".Meni sasvim bezveze ali neka,nosit ću je samo kad se budemo slikali.Ja bi rađe da imamo neku pjesmu nego to sranje,ljudi će pomislit da ***** znači quracViče

Pa koliko sam ja skužio i znači.

15 godina
neaktivan
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj i ostalo
xxxxx kaže...
Tomislav95 kaže...

Da se nadovežem na temu,mi imamo:"ovo je majica s 5 zvjezdica.Boli nas ***** što vi mislite da imate bolje".Meni sasvim bezveze ali neka,nosit ću je samo kad se budemo slikali.Ja bi rađe da imamo neku pjesmu nego to sranje,ljudi će pomislit da ***** znači quracViče

Pa koliko sam ja skužio i znači.

Kažu mi ove "glavne" da može bit i briga.Ja sam rekao da ne želim imat posla s tim...

Fućkaj ga!
15 godina
offline
8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Da ali kada nešto prekrivaš zvjezdicama to znači da riječ nije baš pristojna.

15 godina
neaktivan
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj i ostalo
xxxxx kaže...

Da ali kada nešto prekrivaš zvjezdicama to znači da riječ nije baš pristojna.

Znam!A i razrednica je rekla da sami napravimo,samo da ne bude nepristojno.A ja pitam:Pa kaj ovo nije nepristojno?Kažu one da nije!A ustvari čime se ja zamaramIzlanuo se

Fućkaj ga!
14 godina
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Ma šta te briga..

Btw. o kakvim majicama vi pričate??

Mi nismo ništa niti počeli niti išta znamo da treba..:P

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
protjeran
offline
8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Đeste pi**ke stigo srednjoškolacSmijeh

Ovako napomenuo bih da kod slogana pazite na č,ć ije-je jer je sramotno vidjeti nekoga srednjoškolca koji je nepismen Šutim

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
14 godina
offline
8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Skinite majice i na leđa napišite korektorom "Nemam majicu"

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
14 godina
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Ideja ti je fantastična (više od pola našeg razreda čini ljepši spol)...=)=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 18:58 (DamageHigh).
15 godina
offline
RE: 8. razred izbor slogana za kraj i ostalo
Daniman123 kaže...

Đeste pi**ke stigo srednjoškolacSmijeh

Ovako napomenuo bih da kod slogana pazite na č,ć ije-je jer je sramotno vidjeti nekoga srednjoškolca koji je nepismen Šutim

ova mi je najjaca, moramo ovo imat :D

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
14 godina
protjeran
offline
8. razred izbor slogana za kraj i ostalo

Sada sam se sjetio frend mi je pričao da su oni imali majc neakve na kojima je pisalo ''škola je kao prostitutka svi u nju ulaze a niko je nevoli'' žešći slogan

Mi smo svrsili,a vi se je.bite. isto lud Smijeh

 

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice