Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.627.696
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ah ta skola.....

Ah,ja sad u četvrtoj godini dobio Matetića iz matematike i Sarafa iz fizike uff gotovi smoŠutim

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Stoja kaže...

Ah,ja sad u četvrtoj godini dobio Matetića iz matematike i Sarafa iz fizike uff gotovi smoŠutim

Niste - ja sam ih imao sve 4 godine pa sam živ. Saraf manje traži od razreda koji su mu dodjeljeni nego od onih kojima je on predavao od početka 1. razreda. A što se tiče Matetića - on pegla sve nove koji su mu došli a popušta njegovoj "staroj gardi"Smijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Upisao sam se u opću gimnaziju u SŠ Ivanec. Pisali smo inicijalni iz matke, jedino sam ja dobio 5 u razredu (taj test pišu svi prvi razredi u VŽ županiji mi se čini) :D Mislim da nitko drugi nije u ostalim razredima dobio 5 XD Inače, nije teško u gimnaziji, bar zasad.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 15:52 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

ja inicijalni iz matke dobio jedan i to sam bio medju boljima! samo ih je dvoje dobilo tri a sve ostalo jedinice!

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

evo krenuo sam u srednju, XV gimnazija u ZG...nedostaje mi osnovna, prcanje profesora u mozak, divljanje svaki odmor, markiranje kad ti padne napamet...ovo je sad druga priča...može mi iko reć neki koristan savjet o školi...i jel se mora puno više učit neg u osnovnoj???

pozdrav...

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Joooj mi danas bili u kinu gledat Harry Pottera ajoooj štaj e bilo dosadno!!!

A sutra dva inicijalna iz matke i hrvatskog..................

Punk's not dead!!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Ah ta skola.....
doctor_crash kaže...

Joooj mi danas bili u kinu gledat Harry Pottera ajoooj štaj e bilo dosadno!!!

A sutra dva inicijalna iz matke i hrvatskog..................

Meni samo iz matematike...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Na početku godine sam zaboravio množit,bemu i to množenje.

Punk's not dead!!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Ah ta skola.....
doctor_crash kaže...

Na početku godine sam zaboravio množit,bemu i to množenje.

Koji si razred?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Paolo2612 kaže...

Niste - ja sam ih imao sve 4 godine pa sam živ. Saraf manje traži od razreda koji su mu dodjeljeni nego od onih kojima je on predavao od početka 1. razreda. A što se tiče Matetića - on pegla sve nove koji su mu došli a popušta njegovoj "staroj gardi"Smijeh

Ah,vidjet ćemo....samo znam da baš i nemamo dobrog predznanja od Torića i Višo koji su nas stalno puštali heheBelji seTreba počet učit aaaahIzlanuo se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Mentalist kaže...
doctor_crash kaže...

Na početku godine sam zaboravio množit,bemu i to množenje.

Koji si razred?

Znam da ćte se smijat al..................6-tiSramim seSramim seIzlanuo seNamigivaCool.

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

eo i ja sam krenuo u prvi raz tehnicke skole u Sesvetama (nedaleko od dubrave)..svi ostali predmeti odlicni osim osnova elektrotehnike....

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Uh živim u Sarajevu i idem u 1. razred Srednje Ekonomske Škole

 

SMORI!

 

imam 2 ocjene - 5 i 3

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Evo,ja baš došao maloprije iz škole.Ubila me 4 sata prakse.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Sutra pišem inicijalni iz engleskog. Učit ću poslije "Kako sam upoznao vašu majku". Sad prije još stignem napisat DZ iz matematike(valjda). Onda još latinski, ufff....

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja sad učio njemački ajooj moramo nekolko tekstova znat prevest.

 

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja sam prvi razred el.tehničke škole u St, tehničar za računarstvo, nismo pisali ni jedan inicjalni, niti ćemo , no već smo imali lektiru, par ispitivanja i u pon test iz matiše. Plač

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
thuglife kaže...

Ja sam prvi razred el.tehničke škole u St, tehničar za računarstvo, nismo pisali ni jedan inicjalni, niti ćemo , no već smo imali lektiru, par ispitivanja i u pon test iz matiše. Plač

kod nas nikakvi inicijalni, nismo imali lektiru, ali u petak test iz matiše, a sutra test iz fizike ;)

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
doctor_crash kaže...
Mentalist kaže...
doctor_crash kaže...

Na početku godine sam zaboravio množit,bemu i to množenje.

Koji si razred?

Znam da ćte se smijat al..................6-tiSramim seSramim seIzlanuo seNamigivaCool.

Pa kaj,jos ucis i o kompovima i to..Ja sam isto tak al sam na forum.hru bio i imao sam milijun pitanja i otvarao sam milijun tema i tak sam polako ucio i onda me ekipa odbacila i doso sam tu jer tam nisu bas svi svojiNeodlučan a ovdje su mi odlicni svi i i ma korisnih tema na bacanje..A i ja jos ucim..Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Fake_Alert kaže...
doctor_crash kaže...
Mentalist kaže...
doctor_crash kaže...

Na početku godine sam zaboravio množit,bemu i to množenje.

Koji si razred?

Znam da ćte se smijat al..................6-tiSramim seSramim seIzlanuo seNamigivaCool.

Pa kaj,jos ucis i o kompovima i to..Ja sam isto tak al sam na forum.hru bio i imao sam milijun pitanja i otvarao sam milijun tema i tak sam polako ucio i onda me ekipa odbacila i doso sam tu jer tam nisu bas svi svojiNeodlučan a ovdje su mi odlicni svi i i ma korisnih tema na bacanje..A i ja jos ucim..Cool

Čocjek uči dok je živ, koliko češ naučiti ovisi koliko o učitelju, toliko i o tebi. Namigiva

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naži, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
thuglife kaže...
Fake_Alert kaže...
doctor_crash kaže...
Mentalist kaže...
doctor_crash kaže...

Na početku godine sam zaboravio množit,bemu i to množenje.

Koji si razred?

Znam da ćte se smijat al..................6-tiSramim seSramim seIzlanuo seNamigivaCool.

Pa kaj,jos ucis i o kompovima i to..Ja sam isto tak al sam na forum.hru bio i imao sam milijun pitanja i otvarao sam milijun tema i tak sam polako ucio i onda me ekipa odbacila i doso sam tu jer tam nisu bas svi svojiNeodlučan a ovdje su mi odlicni svi i i ma korisnih tema na bacanje..A i ja jos ucim..Cool

Čocjek uči dok je živ, koliko češ naučiti ovisi koliko o učitelju, toliko i o tebi. Namigiva

Mislio sam da ćte me zafrkavat kaj sam 6.-ti raz ali vi ste prezakon ekipa!!!!

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Crknut od ovih Sklopova više.Početak je godine,a učim kao da mi godina ovisi o njima.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

Ovisiti će ti ak se budeš zaje... ko što će ti ovisiti i o digitalnoj ak nećeš znat. Ko ti predaje to dvoje?

14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

A što misliš,Čiča i Beja.Ma ne zajebavam se,samo kažem da učim k'o konj.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
protjeran
offline
Ah ta skola.....

Evo da se i ja javim neznam ali vidio sam u par postova prije da netko ide 1 raz eletroteh skole u rijeci koja slucajnost i ja isto hehe.

Live for nothin or die for something
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

2razred 2gimnazije, rajvosa Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
C3PO kaže...

Ja sam sad 1. raz SŠER (srednja škola za elektrotehniku i računalstvo).. Išao sam opći smjer (elektrotehničar).. Mi imamo najviše sati matematike i fizike tjedno, tako da niije lako.. Imamo jako zahtjevnog prof iz mat koji je mislim prošle godine rušio cijeli razred.. Kod njega ne postoji ocjena 4, a kamoli 5.. ako imaš 3 onda si genije

 

al eto, škola mie super jer imam dobre predmete koji su mi zanimljivi (poput osnova elektrotehnike, radioničkih vježbi, tehničkog crtanja i sl.).. a također mi se sviđa što nemamo puno tih "glupih" predmeta poput povijesti, biologije, kemije i sl.. ti predmeti su po 1 sat tjedno..

Ja sam isto elektrotehničar i stvarno je dosta zahtjevna škola.

16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Jučer dobio prvu ocjenu u rubriku(inicijalni se pišu sa strane). Dakako, radi se o petici iz povijesti :D

Normal's overrated!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

brao...meni je povijest u osnovnoj skoli bila najdraza i uvik san je ima 5(ofc..nisan streber)Cool

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

kod mene su nastavnici vec poceli ispitivati..vec sam tri puta odgovarao...sad jos planiram odgovarati,ali da se sam javim informatiku i kemiju...

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2009 11:28 (start).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice