Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.622.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Ferritin kaže...
power_user kaže...
izet995 kaže...

Ma neće se ništa mijenjat još barem godinu, dvije. 

btw. maturanti, jeste već smislili slogane za majice. moj je razred napravio pa ako vam se da lajkajte ovo da možemo osvojiti tramvaj parti. {#}

http://www.sib.hr/lifestyle/najbolji-maturantski-slogan-2014/13078-palac-pokazuje-smjer-struje-prsti-pokazuju-smjer-magnetskog-polja.html

Ne znam, najavili su promjene od iduće godine, što će taman zahvatiti mene. Možda bude dobro, ali sumnjam...

Dobro, ali kakve su to promjene?

Navodno će biti novi katalog mature iduće godine koji će sadržavati i intergrale to sam čuo od raske dalje neznam...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
zelenbic kaže...

Navodno će biti novi katalog mature iduće godine koji će sadržavati i intergrale to sam čuo od raske dalje neznam...

Bilo je i vrijeme...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
11 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Ferritin kaže...

Dobro, ali kakve su to promjene?

najbolja promjena bi bila da je potpuno ukinu... 

ipak, izgleda da najavljuju ukidanje razina mature (A i B), i stapanje u jednu razinu. To i ne cudi s obzirom da je npr. B razina matematike razina osnovne skole. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Dok se A i B razina hrvatskog ne razlikuju u testu po težini gotovo nimalo :/
Beware of the sharp edged weapon called human being
11 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ne znam imate li vi u RH još uvijek maturalni rad, ali što se desi ako ga učenik ne preda?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Da, jos postoji maturalni rad, ali kakve su kvalitete ti radovi, maltene bolje da i ne postoji... ukoliko ucenik ne preda i OBRANI rad, sluzbeno nije zavrsia svoje skolovanje, vec ima jesenski rok za predaju i obranu. Sve dok to ne rijesi, nema zavrsenu srednju skolu. 

10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

učiš,u 3 dana odgovaraš/pišeš 12-tak testova/odgovaranja i još nije gotovo...pu,mater im...

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Jel mi moze profesor iz nekog predmeta zakljucit 1 ako mi je prosjek npr. 2.0?

Battlelog: gjurki
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

Jel mi moze profesor iz nekog predmeta zakljucit 1 ako mi je prosjek npr. 2.0?

Može.

 

Primjer:

 

Ivica ima prosjek 2.0, nema pojma o tom predmetu.

15 godina
online
Ah ta škola...

naravno da moze, primjer dobio si iz 4 testa u godini jedinice a iz 4 zadace ocjenu 3, to ti je prosjek 2.0 a nemas blage veze o predmetu.

12 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

Jel mi moze profesor iz nekog predmeta zakljucit 1 ako mi je prosjek npr. 2.0?

Koliko ja znam moraš imati sve ocjene pozitivne, npr. ako si dobio 1 morao si ga ispraviti.
2.0 ti je prosjek, dobivao si cijelu godinu dvojke?

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ma nije talva situacija da iz zadaca i tih gluposti imam petice. Imam samo ocjene iz testova i ispitivanja i iz toga izlazi 2.0 prosjek, a 4. Sam razred njemacki me muci, umjesto da nas smradovi svih puste na miru i da ucimo za maturu sad najvise gnjave, kakve su to glave majko mila, samo cekam da ga vidim za par mjeseci po gradu, sve cu mu rec sta ga ide haha.

Battlelog: gjurki
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

Ma nije talva situacija da iz zadaca i tih gluposti imam petice. Imam samo ocjene iz testova i ispitivanja i iz toga izlazi 2.0 prosjek, a 4. Sam razred njemacki me muci, umjesto da nas smradovi svih puste na miru i da ucimo za maturu sad najvise gnjave, kakve su to glave majko mila, samo cekam da ga vidim za par mjeseci po gradu, sve cu mu rec sta ga ide haha.

Učenje za državnu maturu je na neki način varanje, zar ne?

 

Poenta bi trebala biti da se pokaže ono što se učilo kroz četiri godine, a ne kroz 2 tjedna prije mature.

12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

O cemu ti pricas? Kakvo varanje?

Vece je varanje da ti radis 4 godine nesto, moras napisat maturalni skupis 1000 kn das nekom da ti napise maturalni predas ga i upises dobar faks.

Battlelog: gjurki
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

O cemu ti pricas? Kakvo varanje?

Vece je varanje da ti radis 4 godine nesto, moras napisat maturalni skupis 1000 kn das nekom da ti napise maturalni predas ga i upises dobar faks.

Ispričavam se na svojoj retardaciji.

 

Ja sam mislio na državnu maturu.

13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Učinje za maturalni? Onda si trebao uzeti nešto što znaš napraviti/objasniti {#}

1000 kn za to??? Daj molim te. I da ocjena iz toga ne znaći ama baš ništa u životu. 

 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Onjegin kaže...
Volvox kaže...

O cemu ti pricas? Kakvo varanje?

Vece je varanje da ti radis 4 godine nesto, moras napisat maturalni skupis 1000 kn das nekom da ti napise maturalni predas ga i upises dobar faks.

Ispričavam se na svojoj retardaciji.

 

Ja sam mislio na državnu maturu.

Zar je onda varanje i priprema za prijemne itd?pa normalno da moraš ponovit jer ćeš se više sjećati gradiva 4. razreda nego gradiva 1. razreda.Osim toga neke škole imaju bolje pripreme od drugih(makar ima i dosta razlike po smjenama).

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
ROFLOLMAO kaže...

Učinje za maturalni? Onda si trebao uzeti nešto što znaš napraviti/objasniti {#}

1000 kn za to??? Daj molim te. I da ocjena iz toga ne znaći ama baš ništa u životu. 

 

O cem ti sad pricas? Ko je reko ucit za maturalni rad. Ja pricam od drzavnoj maturi covjece, koja ti itekako znaci u zivotu!

Battlelog: gjurki
15 godina
online
Ah ta škola...

po meni je drzavna matura nesto najgluplje ikad sto su uveli u HR skolstvo. treba uvest opet prijemne na faksu i to je to.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
mar123 kaže...

po meni je drzavna matura nesto najgluplje ikad sto su uveli u HR skolstvo. treba uvest opet prijemne na faksu i to je to.

Ajde šuti, kad sam vam vidio testove od prošle godine pao sam u nesvijest.

 

Toliko se priča o tome, a to se kao od šale može uraditi. Još ja i nisam neki učenik, 4.5 prosjek.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
mar123 kaže...

po meni je drzavna matura nesto najgluplje ikad sto su uveli u HR skolstvo. treba uvest opet prijemne na faksu i to je to.

Škola je ideološki aparat države, učit će te ona znanja koja država smatra važnima. Kakva država takvo i školstvo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Onjegin kaže...
mar123 kaže...

po meni je drzavna matura nesto najgluplje ikad sto su uveli u HR skolstvo. treba uvest opet prijemne na faksu i to je to.

Ajde šuti, kad sam vam vidio testove od prošle godine pao sam u nesvijest.

 

Toliko se priča o tome, a to se kao od šale može uraditi. Još ja i nisam neki učenik, 4.5 prosjek.

Hrvatski i engleski moze svaka budala napravit, ali matematika visa, fizika, kemija, biologija, teske su za poludit.

I na kojim si ti drogama, 4.5 prosjek nije dobar ucenik, pa to si medu top 10 ucenika u mojoj skoli.

Battlelog: gjurki
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Ja nisam neki matematičar i rješio sam višu natematiku od prošle godine za 4. Istina, ima par teških zadataka, ali rješiti eksponencijalnu jednadžbu, izvući nepoznanicu, nacrtati graf funkcije i hrpu drugih stvari(nakon 4 godine srednje škole) bi trebao znati svatko.
Beware of the sharp edged weapon called human being
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Da samo sta 90% srednjoskolaca kao i ja, spava na matematici ili ne prati nista i onda dodem na maturu blejim, mah bolje se na pripremama 3 mjeseca ubijat od vjezbanja nego 4 godine pratit matematiku, realno.

Battlelog: gjurki
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Tu imaš pravo :D ali kažem da onaj tko se priprema treba proći maturu, naravno da se ne možemo svega sjećati
Beware of the sharp edged weapon called human being
11 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Danas pišem glazbeni i latinski.Jel me može onda još pitati i iz kemije usmeno?

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Bruno_K!ng kaže...

Danas pišem glazbeni i latinski.Jel me može onda još pitati i iz kemije usmeno?

Moze. Ti ne bih smio pisati 2 testa u jednom danu, ali mozes odgovarati jednom i pisat 1 test. Tako da to njih nije briga.

 

Ispravci i zaostatci se ne racunaju pod testove.

EUW: Ferritin
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Ferritin kaže...
Bruno_K!ng kaže...

Danas pišem glazbeni i latinski.Jel me može onda još pitati i iz kemije usmeno?

Moze. Ti ne bih smio pisati 2 testa u jednom danu, ali mozes odgovarati jednom i pisat 1 test. Tako da to njih nije briga.

 

Ispravci i zaostatci se ne racunaju pod testove.

*heavy brething* 

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
12 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Bruno_K!ng kaže...

*heavy brething* 

Ponovi malo i engleski: heavy breathing

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice