Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.627.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Pozdrav!

 

Oko Uskrsa trebam ici na operaciju. Oporavak je strogo mirovanje 2 mjeseca kod kuće, svakodnevna previjanja.

 

U školu neću moći ići, kako ce tobsve završiti onda. Hoće li oni meni zaključiti ocjene ili?

 

Hvala.

13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Pes2011_gamer kaže...

Pozdrav!

 

Oko Uskrsa trebam ici na operaciju. Oporavak je strogo mirovanje 2 mjeseca kod kuće, svakodnevna previjanja.

 

U školu neću moći ići, kako ce tobsve završiti onda. Hoće li oni meni zaključiti ocjene ili?

 

Hvala.

 Uff to je zeznuto kod mene u razredu su neki isto bili tako dugo bolesni.Ocijene su im bile zaključene ali čim dođeš svaki će te profesor pitat kada želiš odgovarat to i to gradivo pa ući dok si u krevetu da ne dođeš nespreman na sate kad se vratiš u školu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Problem je što se neću vratiti u školu do zadnja dva tjedna nastave. Što onda?

13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Pes2011_gamer kaže...

Problem je što se neću vratiti u školu do zadnja dva tjedna nastave. Što onda?

 Koliko ja znam ponavljanje razreda, ali da budes 100% siguran nazovi razrednicu i pitaj ili ravnatelja

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Ne vjerujem da je baš ponavljanje razreda, ali nisam siguran. Pa stigne sve odgovarat u zadnja dva tjedna, a i vjerojatno ima rokova preko ljeta kada su ponavljački ispiti.

13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
amadeeeej kaže...

Ne vjerujem da je baš ponavljanje razreda, ali nisam siguran. Pa stigne sve odgovarat u zadnja dva tjedna, a i vjerojatno ima rokova preko ljeta kada su ponavljački ispiti.

Ako si neocijenjen nema ti druge nego ponavljanje razreda druga stvar ako stvarno uspije sve stić u 2 tjedna ali realno gledano odgovarat gradivo koje se radi 4 mjeseca u 2 tjedna i to iz 15-ak predmeta je gotovo nemoguće

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Ah ta škola...

Pa postoje razredni ispiti na koje se ide ako izostanes vise od X % sati sa nastave. To se mozes izbjeci ako uspijes sve nauciti i odgovarati u ta zadnja 2 tjedna, vjerovatno ce ti profesori izaci u susret.

 

Ali, pasti razred neces, barem ne prije nego sto ne odgovaras te predmete.

EUNE: Ferritin
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ah ta škola...
drakula789 kaže...

eto ti jos jedan odgovor

 

 

Pa to pitanje sam mu postavio prije live prijenosa, vjerovatno je zaboravio da je već u liveu odgovorio na to... 

 

De raja pomozite 

13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ma inače sam odličan učenik. Lako je riješit meni predmete, osim jednog, matematike. To me najviše brine. Sad radimo najteže gradivo ba bi bilo dobro da dobijem pozitivnu, ali male su šanse za to.

14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Pes2011_gamer kaže...

Ma inače sam odličan učenik. Lako je riješit meni predmete, osim jednog, matematike. To me najviše brine. Sad radimo najteže gradivo ba bi bilo dobro da dobijem pozitivnu, ali male su šanse za to.

 http://www.tonimilun.com/ 

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 17:23 (Ferritin).
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Mi radimo totalno drugačiijm načinom od njega.

12 godina
offline
Ah ta škola...
Vazan je rezultat,a kako si ti dosao do njega je nebitno!
12 godina
odjavljen
offline
Ah ta škola...

http://i.imgur.com/X6kWXaH.png

 

@ Dali će netko odg na pitanje za faks ili ne?

13 godina
offline
Re: Ah ta škola...

Ima netko ovdje,da je isao polagati IELTS ispit u Zagreb?Iskustva neka s tim ispitom,kako se najbolje pripremit i sl.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
online
Ah ta škola...

Jeste bili danas na informatici?

Eto, meni će falit jedan bod za prolaz na državno.
Test nije bio težak, samo sam ja izgubio 2 boda za glupost. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
dombak1608 kaže...

Jeste bili danas na informatici?

Eto, meni će falit jedan bod za prolaz na državno.
Test nije bio težak, samo sam ja izgubio 2 boda za glupost. 

Ja sam napravio hrpu debilnih grešaka(onaj s tablicom je tražio lažne izraze, ja sam pisao istinite, u onaj s funkcijom sam uvrštavao x da je 3 umjesto zadanih 4, čak sam i prvi uspio zeznuti jer sam zaokružio krivi odgovor prije nego sam pročitao...) i završio sam s jadnih 15 bodova. S obzirom da ne idem na informatiku u školi nije ni tako strašno, ali uvjeren sam da sam mogao i bolje da sam samo malo više pazio što radim.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
online
Re: Ah ta škola...
power_user kaže...

Ja sam napravio hrpu debilnih grešaka(onaj s tablicom je tražio lažne izraze, ja sam pisao istinite, u onaj s funkcijom sam uvrštavao x da je 3 umjesto zadanih 4, čak sam i prvi uspio zeznuti jer sam zaokružio krivi odgovor prije nego sam pročitao...) i završio sam s jadnih 15 bodova. S obzirom da ne idem na informatiku u školi nije ni tako strašno, ali uvjeren sam da sam mogao i bolje da sam samo malo više pazio što radim.

 Ista greška i još sam onaj sa procesor, ne znam ni sam kako sam to uspio krivo zaokružit - brzopletost.
Imam 24 boda, ali su mi 1 bod krivo prebrojali i ova 3 boda što sam znao, ali jednostavno nisam pročitao zadatak kako treba.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
11 godina
offline
Ah ta škola...

Čini se da ja idem dalje, eh sad fulao sam sljedeće:

1. Format slike, iako sam znao da je bmp ogroman (1366x768 je 4 MB) stavio sam gif po logici jer se uvijek dulje loada , a ne znam ništa o gifu

2. Zbrajanje dva broja u registru,  zaboravio sam odbaciti 1 viška

3. Kod prostih brojeva pisao 1 a ne 0

4. Kod dijeljenja ona dva binarna broja krivo dobio cijeli dio.

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2015 1:02 (ja111).
13 godina
offline
Ah ta škola...

Koliko s vaše škole ljudi planira na FER?
Kod nas od 120 učenika 12 ih hoće na FER

 

You have to be odd to be number one
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Top Bugovac kaže...

Koliko s vaše škole ljudi planira na FER?
Kod nas od 120 učenika 12 ih hoće na FER

 

 Teško budu upali ak nisu prolazili s 5 sve četri godine i dobili minimalno četvorke s viših razina.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Ja mislim na FER, a iz moje cijele generacije(90 učenika) misli još samo jedna osoba isto.

13 godina
offline
Ah ta škola...

Prošli sve s 5 ali ne vjerujem da će biti toliko teško upasti

You have to be odd to be number one
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Top Bugovac kaže...

Koliko s vaše škole ljudi planira na FER?
Kod nas od 120 učenika 12 ih hoće na FER

 

Kod nas od oko 45 učenika dvoje. Ja sam jedan, ali nisam još ni siguran hoću li ga staviti kao prvi izbor.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Pogledajte si bodove i mjesta na rang listi za FER.

 

Nije teško upisati FER, napišite matematiku i fiziku za 4 i vrlo vjerojatno upadate. Fokusirajte se više na matematiku jer nosi više bodova (lani je, nisam gledao kakvo je stanje ove godine, ali sumnjam da se promijenilo).

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 18:42 (Looka).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Pa navodno nisu ni mogli popunit sva mjesta zbog kriterija da zbroj ocjena iz matematike i fizike na državnoj maturi bude 7...

http://myanimelist.net/profile/TheRunner
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Zna li možda netko koliko ima maturanata ove godine? Prošle godine ih je bilo nešto više od 30 000, a znam da ih ove godine ima znatno više.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
TheRunner kaže...

Pa navodno nisu ni mogli popunit sva mjesta zbog kriterija da zbroj ocjena iz matematike i fizike na državnoj maturi bude 7...

 Prošle godine je taj uvjet ukinut.

14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Simon_says kaže...

Zna li možda netko koliko ima maturanata ove godine? Prošle godine ih je bilo nešto više od 30 000, a znam da ih ove godine ima znatno više.

 Prva generacija poslije rata, to je razlog. Mislim da sam cuo brojku od 45 000 ali nisam siguran.

 

Moci cemo to provjeriti kada krenu prve liste za fakultete.

EUNE: Ferritin
15 godina
offline
Ah ta škola...

jel zna neko kolko otprilike treba imat bodova za ekonomski faks da nema brige oko upada? jel ima negdje lista?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Ferritin kaže...
Simon_says kaže...

Zna li možda netko koliko ima maturanata ove godine? Prošle godine ih je bilo nešto više od 30 000, a znam da ih ove godine ima znatno više.

 Prva generacija poslije rata, to je razlog. Mislim da sam cuo brojku od 45 000 ali nisam siguran.

 

Moci cemo to provjeriti kada krenu prve liste za fakultete.

 Pitao sam ispitnu koordinatoricu za brojku i rekla je da će broj biti približan kao i svake godine do sad, između 33 i 35 tisuća maturanata.

http://myanimelist.net/profile/TheRunner
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice