Fakultet,Dom,Studentski zivot - Laptop/racunalo?

poruka: 4
|
čitano: 2.170
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Fakultet,Dom,Studentski zivot - Laptop/racunalo?
Znaci ovako, 3. sam godina Opće gimn. (Procitajte do kraja pa necete reci prerano ti je) i bas danas mi se dogodio kvar na racunalu starom 11 godina i u pitanju je graficka pa ono bas i ne zelim popravljat staro vec sam odlucio kupiti novo racunalo i sad budzet mi je 5000 kuna i volim u slob. vrijeme igrati igrice sto bih po mogucnosti htio zadrzati uz to sam amater dizajner pa puno koristim PS i druge adobeove programe.. znaci pitanje vjerojatno vec svima poznato - desktop ili laptop? Po meni automatski desktop jer nism pri parama a zelim solidnu masinu ali roditelji me nagovaraju na laptop no ne mogu im objasniti da laptop istih komponenti bi dosao pa 30% vise i govore mi kako ce mi trebat za faks laptop (uzmite u obzir da cu imat 200km do faksa) i sad ne znam vise kako argumentirati, planiram ici tvz smjer programiranje ili informatika i sad najvjerojatnije cu ici u studentski dom i sad me zanima mozda zvuci suludo ali stvarno nemam koga pitati- jeli moguce imati vlastiti desktop u studentskom domu i sto biste Vi na mojemu mjestu napravili? Sad tko ima vremena i volje da mi odgovori stim da uzme u obzir moju situaciju. Hvala puno svima!
8 godina
neaktivan
offline
Fakultet,Dom,Studentski zivot - Laptop/racunalo?

Laptop definitivno, puno praktičnije, možeš ga nosit doma i na faks. Desktop ne bih držao u studentskom domu, a i sama pomisao na gaming bi me odvlačila od učenja.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Fakultet,Dom,Studentski zivot - Laptop/racunal
Hvala ti puno a jeli imas mozda kakav prijedlog ili mogu naci negdje na forumu ako mogu, gdje? Hahah novi sam bas se ne snalazim najbolje
9 godina
offline
Fakultet,Dom,Studentski zivot - Laptop/racunalo?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice