Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu! zaključana tema

poruka: 31
|
čitano: 43.719
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

pozz ljudi...sutra pišem ispit iz hrv... neželim ič u školu... :( kako da odglumim da me nekaj boli i da ostanem doma ili kako da izglumim da sam bolestna a da me starci neskuže.... zasad neznaju da pišem ispit iz hrv..ako saznaju garant moram u školu..pomagajte molim vas...

14 godina
protjeran
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Prerezi vene, roditelji nece imati srca da te posalju u skolu.

15 godina
protjeran
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
bigboy98 kaže...

pozz ljudi...sutra pišem ispit iz hrv... neželim ič u školu... :( kako da odglumim da me nekaj boli i da ostanem doma ili kako da izglumim da sam bolestna a da me starci neskuže.... zasad neznaju da pišem ispit iz hrv..ako saznaju garant moram u školu..pomagajte molim vas...

Odi u wc, malo se ispljuskaj po licu da pocrveniš, nabaci onaj bolesni look i reci da ti nije dobro, da kašlješ i ne osječaš se dobro. Onda uzmi toplomjer, i kada nitko ne gleda, istresi ga u suprotnu stranu da bude na 37,3

Pokaži toplomjer i odi u krevet.

 

Ili jednostavno sjedni i uči hrvatski {#}

trailerlog.blogspot.com
14 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Reci da te boli glava i da se neosjećaš dobro, znam da je jadno ali kod moji pali {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Jedi sirov krumpir od njega ces dobiti temperaturu .. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Otidi negdi slomi nogu i reci da si slomija nogu to ti uvjek pali

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
13 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

hahahh mario...xDDD ovo sa pljuskanjem mislim da će upalit..XDDD

14 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

prije nego što opereš zube popiji čašu cole i onda kad budeš prao zube kad od paste postane pjena progutaj malo te pjene i ispovraćat ćeš se, zbog toga ja prošli ponedjeljak nisam išo u školu {#}

13 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

šteta noge..tko će igrat rukomet na treningu???xDD

15 godina
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk

Samo reci da te boli glava i da se ne osjećaš dobro.

13 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

koji si ti lik..al treba ič sad onda u trgovinu..xDD

13 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

to sa glavoboljom ne pali kod njih...

14 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

a nz stvarno onda progutaj zvaku :)

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
14 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Reci da imaš odvratan proljev, a oni nek provjeravaju ak se usude...{#}

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

onda uzmi bicikl i idi do trgovine i dok voziš se slučajno rasuješ i ozljediš se

14 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Stavi dva prsta u usta dok si u wc, povrati i zovi mater da ti je loše, da te boli stomak.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
Plahi kaže...

Reci da imaš odvratan proljev, a oni nek provjeravaju ak se usude...{#}

  mislis da nece?  {#}

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk

Pojedi govno(najbolje svoje) i odmah ćeš se "razboljeti"-dovoljno za neodlazak u školu.{#}

 

15 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Možda upali

 

 

MMA is not game , MMA is life!!!
15 godina
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
bigboy98 kaže...

... neželim ič u školu... :(

Moj glas za poruku dana.

Irony sucks...

Anarchists of the world, unite!
15 godina
neaktivan
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Baci se pod auto -  valjda će te to spriječiti da više ne radiš stupidne teme po forumima.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Najjača izjava ikad: Jebasu123: ˝omg ak one nisu darkerice ja sam tramvaj....``
15 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Ako neznaš sam odglumit onda nisi ni zaslužio da ne odeš u školu.

 

Il glumi il uči.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

možeš se ustat ujutro prije nego što se tvoji starci probude i uzed glavicu luka iz kuhinje i izrezat ju i 

pa će ti počet curit suze iz očiju i malo bibera kroz nis da počneš kihat i možda čak da ti počne curit{#}

15 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

A jednostavno markirati sa hrvatskog? Jedan neopravdani gore-dolje ne čini razliku...

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
AlienWare1 kaže...

Baci se pod auto -  valjda će te to spriječiti da više ne radiš stupidne teme po forumima.

ma daj nebu takav ovo su najbolje teme :)

malo humora :) a i nezelimo ga ubiti treba mu da neide jedan dan u skolu ne cio zivot

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
14 godina
offline
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Odi do psihologa i kaži mu svoj problem sigurno će te razumjet{#}

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
14 godina
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
Stoja kaže...

A jednostavno markirati sa hrvatskog? Jedan neopravdani gore-dolje ne čini razliku...

zasad mi se tvoj prijedlog najviše sviđa,al šta ako mu stara ili stari dođu na informacije ili tako nešta

i vide neopravdani

16 godina
online
Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u školu!

Slaži da te boli grlo i da teško dišeš. Stavi 2 čaše vode u frižider. Skuhaj čaj. Popij 1. čašu ledene vode i odmah na to vrući čaj. Kad ga polako ispiješ (ipak je vrući) pričekaj par min, pa onda 2. čašu ledene vode. Spremi se za doktora i prije polaska još malo vrućeg čaja. Njemu slaži da te boli grlo i da imaš temp recimo 37.8. Kad bude gledao grlo vidjet će crvenilo i dobit češ ispričnicu do kad želiš, isprobano {#}

...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
luka94 kaže...
Stoja kaže...

A jednostavno markirati sa hrvatskog? Jedan neopravdani gore-dolje ne čini razliku...

zasad mi se tvoj prijedlog najviše sviđa,al šta ako mu stara ili stari dođu na informacije ili tako nešta

i vide neopravdani

da i ube boga u njemu isprebijaju ga na mrtvo ime..pa tko će onda otvarati ovakve teme.....mislim dddd

MMA is not game , MMA is life!!!
15 godina
offline
RE: Hoču odglumiti da me nekaj boli da nejdem u šk
luka94 kaže...

zasad mi se tvoj prijedlog najviše sviđa,al šta ako mu stara ili stari dođu na informacije ili tako nešta

i vide neopravdani

A šta, reći im da sam kasno čuo za ispit, nisam stigao sve naučiti i bilo me je strah da ne dobijem jedan pa sam kidnuo sa ispita. Jer ipak jedan neopravdani neznaći ama baš ništa(tek tamo sa 5-6 dođe opomena razrednika) a jedna jedinica u imeniku se treba ispraviti i utječe na ukupan prosjek ocjena tog predmeta. 

Stoja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice