Ideja za kraj 8. razreda

poruka: 63
|
čitano: 91.584
|
moderatori: F1-IVO, DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
Ideja za kraj 8. razreda

Zna tko možda pjesmu od Hladnog Piva iz 2006. (nisam siguran u niti jednu od ovih činjenica), ali znam neke stihove:

"Zvoni ko supermen,

spašava u zadnji tren!

Vodi te u grad,

na sunce i smrad!"

Ovo bi bila dobra ideja :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
6 godina
neaktivan
RE: Ideja za kraj 8. razreda

Možda Superman?

5 godina
protjeran

ma najboje van se napit, dosta van po piva ca je najboje, nije skoro nikaki trosak, manje od majce

nu, glamac, djava ga odnija
6 godina
neaktivan
Ideja za kraj 8. razreda

Nije Superman.

6 godina
ribar kaže...

ma najboje van se napit, dosta van po piva ca je najboje, nije skoro nikaki trosak, manje od majce

ma bravo, djecu od 15,16 godina (il kolko već) nagovarat da se idu napit...
svaka čast lega... -.-"
Can't find a better Jam!
5 godina
protjeran
Gunner_V kaže...
ribar kaže...

ma bravo, djecu od 15,16 godina (il kolko već) nagovarat da se idu napit...
svaka čast lega... -.-"
 e jebiga ja san ima 17 u osmon razredu
nu, glamac, djava ga odnija
5 godina
neaktivan
Trop kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

šta kažeš na ovo:

PROSJEK 5,0

a na leđima natpis

PROMILA U KRVI

SmijehSmijeh

Ova mi je predobra..... Steta kaj smo mi vec dali radit majce...... Mršti se
 ova je odlicna .... i mi smo vec napravili (8. sam razred) :D
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis
6 godina
Ideja za kraj 8. razreda

Offtopic: @garfield

Alo stari koliko si thumbs down ostavio u ovoj temi, jesi ti to malo isfrustriran?!

Od 20 postova 12 negativnih jer mislis da je tvoja najbolja... moras nauciti postivati i tude misljenje a ne gaziti ga!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2009 17:26 (Luka).
6 godina
Luka kaže...

Alo stari koliko si thumbs down ostavio u ovoj temi, jesi ti to malo isfrustriran?!

Od 15 postove 12 negativnih jer mislis da je tvoja najbolja... moras nauciti postivati i tude misljenje a ne gaziti ga!

u jednu ruku je u pravu jer je njegov post dosta hmm, dobar... ovi ostali svi napijmo se, svršimo i ostale gluposti.
C'est la vie /// I <3 IPTorrents
6 godina
leo_819 kaže...
Luka kaže...

Od 15 postove 12 negativnih jer mislis da je tvoja najbolja... moras nauciti postivati i tude misljenje a ne gaziti ga!

u jednu ruku je u pravu jer je njegov post dosta hmm, dobar... ovi ostali svi napijmo se, svršimo i ostale gluposti.
 Tu se i ja slazem (oni su vise za kraj srednje skole) ali opet bolje pohvalit nekog sa thumbsup kada dobro napise a ne thumbsdown na bilo sto sto po subjektivnom misljenju nije dobro! ALi ok, to je stvar osobe...

Offtopic over...
5 godina
neaktivan
Garfield-LŠ kaže...

Bez muke nema nauke.

(...)

Ok, ovo za drogu i cigarete, i ajd alkohol ima smisla, ali daj, nek se opuštaju dok to mogu. Ne moraju sad svi bit nekakvi ultrakonzeravativna katolička mladež, to je spika za one koji nemaju dovoljno razvijen mehanizam samokontrole, a ni IQ baš na razini. Iskompleksirana šutljiva većina? Takvi završavaju oni koji cijelu mladost stoje na strani i slijede "pravila". Ajde, neću sad bit zao stariji maloljetnik i nagovarati ih da markiraju svaki dan, ali daj, recimo, rasturiš ispit iz npr. Fizike 100 % i onda sat poslije odeš s 3 prijatelja na pivo, jer te čisto boli za jedan neopravdani u dnevniku, vodi li to korupciji?
 Pozdraviti na ulici, pomoći starijima i nemoćnima je čisto etičko pitanje, dio onog nepromjenjivog odgoja do 6. godine, tako da ti to baš ne drži vodu.
Životnu školu? Životna škola se steče iskustvom, a ne listanjem Biblije, dok ti prijatelji vani rade naizgled nelogične stvari. Izvan staklenog zvona, lako je steći u raznim okolnostima iskustvo prave odgovornosti, iskustvo izbjegavanja društvenog stimulansa i sl..
Ne, nisam naiglani doper koji pada srednju, već sportaš s dosta visokim prosjekom koji kombinira i jedno i drugo, čisto da ne padaju neke optužbe i thumbs down.
A šta se tiče štrajka studenata, to je subjektivno.
Zašto da ostanu okovani neiskustvom i nametnutim pravilima?
ON TOPIC: U školi budite fini, probajte bez nekakvih ispada, čisto da profe dobiju privid stabilnosti. A onda vani, kad pjena počne frcati na sve strane, promatrajte i smijte se urušavanju kule od karata dok vas netko ne bude zasuo pjenom/jajima/čokoladom u prahu/brašnom. Bude dobro.
Nothing else matters.
6 godina
Ideja za kraj 8. razreda

To i ja kazem, treba biti dobar, ali ludi dan i slicni "dogadaji" sluze za ovakve stvari, maksimum raspistoljit, izaciti sve frustracije iz sebe! Nitko vam nece zamjeriti (znam iz vlastitog iskustva)!:D

...Ali naravno ne nauditi sebi, drugome ili ostetiti imovinu!

6 godina
Ideja za kraj 8. razreda

Treba malo uživati u životu... Kako bilo da bilo, krajem osnovne i početkom srednje dolazi razdoblje kad se alkohol počinje prihvaćati, tj. piva više nije tako gorka, a vino nije tako kiselo...

A zašto ne popiti? 3 pivca, čisto za neko pozitivno raspoloženje, da se probije led i nazdravi. Naravno, ne da se svi napiju ko stoka pa spavaju u vlastitoj rigotini i pišotini, ali par pivica može samo poboljšati raspoloženje...

Sve je to dobro dok je u umjerenim količinama. Uostalom, ne kužim zašto neki imaju fobiju od alkohola. Ako onaj koji pije ima samokontrole, ne bi trebalo biti problema.

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
6 godina
neaktivan
Ideja za kraj 8. razreda

Mislim da previše očekujete od osmog razreda. Neki od osmaša misle da u Ruandi pada snijeg, da je bio WW III  i sl. Tradicija je da se proslavi, proslavit ćemo, tradicija je tradicija. Nije niti prvi niti posljednji dan za promjene. U vezi promjena: Ova država je trula kao krumpir iz 1989. i ti očekuješ od NAS da promjenimo nešto? Promjeni TI. Mislim, šta da napravim. Jedino rješenje je juriš na Bastilleu. To većina misli, ali Hrvati su narod s "tvrdo usađenim moralnim zakonima u srcu, spremni za enormne promjene", a kad se treba obavit posao ili raditi "Ne da mi se, -psovka-" Kukaju oko države, treba to promjeniti, srušiti vlast, a na kraju opet glasaju za HDZ, sjednu doma i ne mogu se odlučit dal će uz popodnevnu sapunicu popit Pan ili Ožujsko. Većina će me popljuvat da mrzim Hrvatsku (zapravo ju volim, samo mrzim vladu), ali ovo je realno stanje. Općenito, da nema Crnogoraca, stvarno ne znam tko bi bio u šali "Dobro jutro, radni narode, 12 je sati"

P.S. Ima izuzetaka, ali to nije dosta.

i_rambo_plache kaže...

Treba malo uživati u životu... Kako bilo da bilo, krajem osnovne i početkom srednje dolazi razdoblje kad se alkohol počinje prihvaćati, tj. piva više nije tako gorka, a vino nije tako kiselo...

A zašto ne popiti? 3 pivca, čisto za neko pozitivno raspoloženje, da se probije led i nazdravi. Naravno, ne da se svi napiju ko stoka pa spavaju u vlastitoj rigotini i pišotini, ali par pivica može samo poboljšati raspoloženje...

Sve je to dobro dok je u umjerenim količinama. Uostalom, ne kužim zašto neki imaju fobiju od alkohola. Ako onaj koji pije ima samokontrole, ne bi trebalo biti problema.

U prosjeku, jetra razgradi 2 dl alkohola po satu kod prosječne odrasle osobe. Većina mojih prijatelja sa mnom se niti neće napiti, mi imamo druge planove :D Jedino šta će ove policija kontrolirati. Po zakonu mladi ne smiju imati više od 0 promila, a u Zagorju je 0,5 samo u zraku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2009 19:42 (Horagio).
6 godina
Ideja za kraj 8. razreda

Horagio, iznenađuješ me svojom zrelošću u tvojim godinama....

You are entering total TeKkno darkness, and this is how we Jack!......LET'S GO!..............................................WE ARE THE JACK-NATION!..............LEEET'S GOOO!!!
6 godina
neaktivan
zv'jer2 kaže...

Horagio, iznenađuješ me svojom zrelošću u tvojim godinama....

i ja sam si to mislil
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
6 godina
neaktivan
Horagio kaže...

Mislim da previše očekujete od osmog razreda. Neki od osmaša misle da u Ruandi pada snijeg, da je bio WW III  i sl. Tradicija je da se proslavi, proslavit ćemo, tradicija je tradicija. Nije niti prvi niti posljednji dan za promjene. U vezi promjena: Ova država je trula kao krumpir iz 1989. i ti očekuješ od NAS da promjenimo nešto? Promjeni TI. Mislim, šta da napravim. Jedino rješenje je juriš na Bastilleu. To većina misli, ali Hrvati su narod s "tvrdo usađenim moralnim zakonima u srcu, spremni za enormne promjene", a kad se treba obavit posao ili raditi "Ne da mi se, -psovka-" Kukaju oko države, treba to promjeniti, srušiti vlast, a na kraju opet glasaju za HDZ, sjednu doma i ne mogu se odlučit dal će uz popodnevnu sapunicu popit Pan ili Ožujsko. Većina će me popljuvat da mrzim Hrvatsku (zapravo ju volim, samo mrzim vladu), ali ovo je realno stanje. Općenito, da nema Crnogoraca, stvarno ne znam tko bi bio u šali "Dobro jutro, radni narode, 12 je sati"

P.S. Ima izuzetaka, ali to nije dosta.

i_rambo_plache kaže...

U prosjeku, jetra razgradi 2 dl alkohola po satu kod prosječne odrasle osobe. Većina mojih prijatelja sa mnom se niti neće napiti, mi imamo druge planove :D Jedino šta će ove policija kontrolirati. Po zakonu mladi ne smiju imati više od 0 promila, a u Zagorju je 0,5 samo u zraku.
 Što se tiče 8. razreda, prošle godnie sam bio "osmaš", i zaista što reći, smatram da to treba lijepo proslaviti, druženje neki roštilj (nisam za alkohol, vidio sam previše "prijatelja" koji su završavali na ispumpavanju, vidio sam dosta prijatelja ispretučenih od strane starijih pijanih srednjoškolaca.. i smatram da to ni u kojem slučaju nije dobro). Naravno mi smo imali "svoje majce", kao i svaki razred.
Tek se kasnije vidjelo koliko je zaista kvalitetnih ljudi u razredu, znaci mozda od nase generacije 15% ljudi je upisalo gimazije, bolje strukovne skole, ostali .. ono zaista trulo (nažalost) ..

Samo se lijepo zabavi! Jednom se ide u 8. razred! Plač I uživaj ovo do kraja godine! Smijeh

*** mala digresija (cisto dobro namjerno) Istina, stalno se kuka oko države, oko nezapolsnosti, znam xy primjera gdje se ljudima nudio posao (znaci bili su nezaposleni) i oni ga nisu htjeli radit jer ovako i onako nista ne rade, a primaju socijalnu pomoc. Smatram da svatko tko zeli radit i tko zeli zaradit to i može.
Rekao si i sam, da voliš Hrvatsku, a "ne voliš" da ljudi galasaju za HDZ, bi li Hrvatske danas bilo bez HDZ-a?

No, pohvale za zrelo razmišljanje! :)
5 godina
protjeran
Ideja za kraj 8. razreda

Hrvatske bi bilo, ne kažem u ovom obliku ali bi je bilo. Ali čovjek se ponekad pita, može li biti gore nego sad.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
6 godina
markoal kaže...

Moreš stavit nešto tipa:

Kažu da škola nije zatvor

a ja već 8 godina na mukotrpnom radu!

Nesto tako more se vise toga izvuć iz tog!

Hehe, varijantu toga sam i ja hteo da predložim: "Kažu škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili po osam godina."
Ili "Od predmeta smo najviše voleli mali i veliki odmor."
Ili "Do sada od škole imam tri kilometra."

To ako ste rešili da se izmotavate. Inače možda nije loša ideja da bude nešto pozitivno. Obrazovanje je velika stvar. Omogućava veći izbor u životu, i, kakva god nesreća da nekog zadesi, ono što ima u glavi mu ostaje i veruj, ljudi koji su dalje dogurali u školovanju se bolje osećaju, sigurniji su u sebe. Takođe, ja se baš sa mojim drugarima iz osnovne dogovaram da obeležimo 10 godina od male mature i i to druženje je nešto iz tog perioda što valja i što je ostalo (ne onako kako je bilo, ali opet su to neki zaista dragi ljudi). Pa tako, razmisli i o tome, a uvek možete da napišete ono staro "Zbogom školo, nisam te ni vol'o!" Smijeh
6 godina
APazinjan kaže...

Hrvatske bi bilo, ne kažem u ovom obliku ali bi je bilo. Ali čovjek se ponekad pita, može li biti gore nego sad.

uvijek može gore vjeruj mi...
markoal kaže...

Moreš stavit nešto tipa:

školu trebas shvatit kao nekakvo edukacijsko razdoblje u životu u kojem potpuno sazriješ a ne kao zatvor
C'est la vie
5 godina
Ideja za kraj 8. razreda

Evo i mi smo dali radit majice.Slogan je:

"Ovo je majica sa 5 zvjezdica, boli nas ***** kaj vi mislite da imate bolje majice od nas!"

6 godina
besla kaže...

Evo i mi smo dali radit majice.Slogan je:

"Ovo je majica sa 5 zvjezdica, boli nas ***** kaj vi mislite da imate bolje majice od nas!"

picture or it didnt happen...
Can't find a better Jam!
6 godina
leo_819 kaže...
markoal kaže...

Moreš stavit nešto tipa:

školu trebas shvatit kao nekakvo edukacijsko razdoblje u životu u kojem potpuno sazriješ a ne kao zatvor
 Ma znam, nego to je ono more stat kao fora, to sam negdje bio vidio pa zato.
I don't care...
5 godina
Ideja za kraj 8. razreda

kod nas u gradu su popularni slogani: Dobra hrana naša je mana - kuhari, Konačno svršili (slika na majici kako spermić trći iz škole u kafić) - konobari naravno, Uzrok ekonomske krize - ispod napisano Ekonomi, Mi smo konji, a razrednik im je imao majicu sa natpisom Ej kakve sam konje imao... ja kad sam radio prezentaciju za rastanak u 8. razredu stavljao sam pjesme tipa noćas se rastaju prijatelje, nešto i stranih....

5 godina
Zale kaže...

kod nas u gradu su popularni slogani: Dobra hrana naša je mana - kuhari, Konačno svršili (slika na majici kako spermić trći iz škole u kafić) - konobari naravno, Uzrok ekonomske krize - ispod napisano Ekonomi, Mi smo konji, a razrednik im je imao majicu sa natpisom Ej kakve sam konje imao... ja kad sam radio prezentaciju za rastanak u 8. razredu stavljao sam pjesme tipa noćas se rastaju prijatelje, nešto i stranih....

ee ja cu radit isto tak prezentaciju, pa koje su pjesme ovak dobre za tu temu od cajki do rapa (moze i rap!!!) xD npr. neka pjesma od Connecta itd? tnx
6 godina
Ideja za kraj 8. razreda

ma di ćeš cajke stavljat, jao... :D

mislim da je pod MUST HAVE "opća opasnost-jednom kad noć",pretežito zbog refrena hehe

gibboni-zlatne godine

gibboni-ovo mi je škola

daleka obala-80-te

...

Can't find a better Jam!

0 0
5 godina
Gunner_V kaže...

ma di ćeš cajke stavljat, jao... :D

mislim da je pod MUST HAVE "opća opasnost-jednom kad noć",pretežito zbog refrena hehe

gibboni-zlatne godine

gibboni-ovo mi je škola

daleka obala-80-te

...

tnx al moze li jos nesto malo zesce npr. od hladnog piva il tak ness
5 godina
NizZy kaže...

Napisite na majicama
/disconnecting..

ili

Jebes majicu na kojoj nista ne pise

Ovo drugo sam ja imao na majci napisano....u originalu...kupio majcu na tržištu, drugi dan došo u školu u njoj  i ucitelji mi rekli  da ako i sutra dođem da necu moci u razred(odnosno da me nece pustiti u razred)..
Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
6 godina
neaktivan
Ideja za kraj 8. razreda

Ma najbolje vam je napisat ...

Mi smo osnovnu svršili a vas ko jeb>...Namigiva

poz!

6 godina

Rakije rakije rakije amo jer utjehe nema u vodi Dobriša Cesarić

Nova poruka
E-mail: