Ispis/upis na fakultet

poruka: 3
|
čitano: 9.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ispis/upis na fakultet

Pozdrav svima 
Ovako, prosle godine sam upisao fakultet i odustao prije zavrsetka 1. semestra, znaci nisam se ispisao nego sam prestao odlazit. Koji tjedan poslije toga sam otisao u referadu da se raspitam za ispis i rekli su mi da ako se hocu odma ispisat moram platit cijelu godinu, oko 7500kn, ili pricekat do kraja godine i onda platiti samo 200kn. U meduvremenu sam odlucio da bih upisao drugi fakultet i ovaj put su mi u referadi rekli da moram napisati zahtjev za ispis i onda cekati njihovu odluku, sto moze potrajat i vise od mjesec dana sto znaci da ne mogu upisat drugi fakultet. Svjedodzbe i ostale papire koju su mi na fakultetu i koji mi trebaju za upis na drugi fakultet mi ne zele vratit prije nego se donese odluka i platim sve. E sad da ja nabavim sve papire koji mi trebaju za upis da li se ja uopce mogu upisat na drugi fakultet posto sam tehnicki jos upisan na ovaj? Mozda netko zna nesto sto bi mogao napraviti ili je bio u mojoj situaciji, sva pomoc je dobrodosla jer mi je stvarno hitno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ispis/upis na fakultet
Vekyy kaže...

Pozdrav svima 
Ovako, prosle godine sam upisao fakultet i odustao prije zavrsetka 1. semestra, znaci nisam se ispisao nego sam prestao odlazit. Koji tjedan poslije toga sam otisao u referadu da se raspitam za ispis i rekli su mi da ako se hocu odma ispisat moram platit cijelu godinu, oko 7500kn, ili pricekat do kraja godine i onda platiti samo 200kn. U meduvremenu sam odlucio da bih upisao drugi fakultet i ovaj put su mi u referadi rekli da moram napisati zahtjev za ispis i onda cekati njihovu odluku, sto moze potrajat i vise od mjesec dana sto znaci da ne mogu upisat drugi fakultet. Svjedodzbe i ostale papire koju su mi na fakultetu i koji mi trebaju za upis na drugi fakultet mi ne zele vratit prije nego se donese odluka i platim sve. E sad da ja nabavim sve papire koji mi trebaju za upis da li se ja uopce mogu upisat na drugi fakultet posto sam tehnicki jos upisan na ovaj? Mozda netko zna nesto sto bi mogao napraviti ili je bio u mojoj situaciji, sva pomoc je dobrodosla jer mi je stvarno hitno.

 I ja sam u istoj situaciji,samo se još nisam obratil referadi(budem za par dana),ali bi taj ispis trebal bit gotov u jednom danu.Nema se tu kaj radit mjesec dana.Dođeš tam,popuniš ispisnicu,predaš dokumente,platiš ako treba i to je to.Nekaj muljaju.Daj mi na PM napisi koji fax ako nije problem.

7 godina
neaktivan
offline
Ispis/upis na fakultet

Pozdrav svima!

 

http://www.efos.unios.hr/program-razlikovnih-obveza/natjecaj-program-razlikovnih-obveza-3/

 

Gore je link za RAZLIKOVNI PROGRAM Ekonomskog fakulteta u Osijeku.

 

Ako položite ovu razliku predmeta možete upisati diplomski studij na tom fakultetu u 9. mjesecu.

Program mogu pohađati :

 

• stručni prvostupnici iz područja ekonomije i poslovne ekonomije
• stručni specijalisti iz područja ekonomije i poslovne ekonomije
• sveučilišni prvostupnici, baccalaureus/baccalaurea (sva područja)
• sveučilišni diplomski studij, magistar/magistra struke (sva područja)

 

Program imaju pravo upisati i studenti završnih godina prethodno navedenih studija.
Znači možete polagati iako još uvijek nemate diplomu.

 

Program počinje 2. veljače. 2018.
Potrebno je samo platiti program, ne morate zadovoljiti neke kriterije da bi to upisali.
Na linku imate sve objašnjeno.
Pa eto ako je netko zainteresiran... 

 

Pozdrav!

Matija
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice