Policijska akademija problem

poruka: 3
|
čitano: 3.285
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Policijska akademija problem

Pozdrav svima,učenik sam 4. razreda strukovne škole ,nakon koje sam odlučio upisati policijsku akademiju. Puno sam googlao po internetu,gledao psiho testove,testove inteligencije i sve ostalo i po tome bi sve to prošao... Za motorički test sam se pripremio i to sve u savršenom roku no nikad ništa nije savršeno,nažalost. Imam urođenu deutanomaliju,to je poremećaj u raspoznavanju kolornog vida zelene boje. Znači nisam daltonist kao i svi ostali (koji jesu) na crveno-zeleni spektar nego samo na zelenu boju. Što se tiče općeg vida,vidim super. Zanima me jeli moguće sa tim problemom proći liječnički? Inače,završavam računalstvo .

15 godina
odjavljen
offline
Re: Policijska akademija problem
123hr kaže...

Pozdrav svima,učenik sam 4. razreda strukovne škole ,nakon koje sam odlučio upisati policijsku akademiju. Puno sam googlao po internetu,gledao psiho testove,testove inteligencije i sve ostalo i po tome bi sve to prošao... Za motorički test sam se pripremio i to sve u savršenom roku no nikad ništa nije savršeno,nažalost. Imam urođenu deutanomaliju,to je poremećaj u raspoznavanju kolornog vida zelene boje. Znači nisam daltonist kao i svi ostali (koji jesu) na crveno-zeleni spektar nego samo na zelenu boju. Što se tiče općeg vida,vidim super. Zanima me jeli moguće sa tim problemom proći liječnički? Inače,završavam računalstvo .

 A da to pitanje uputis na pravo mjesto ? Na policijsku akademiju ?

Lijecnicki ces vjerojatno proci. Ne vjerujem da ce ti sada kao u vojsci dati da redas nijanse zelene od svjetlije do tamnije. Ako ti daju onda si ga nadrapao vec na prvom testu provjere vida gdje ce vidjeti da nesto nije u redu...

Samo i u vojsci postoji odredjena granica odstupanja po tome pitanju koja se prizna.

No sto, ako zavrsis policijsku akademiju i otkriju taj problem, a sa kojim nisi niti smio upisati istu ? Odu godine... Dakle. Odgovor najbolje potraziti upitom policijskoj akademiji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 1:11 (Mrgud Veliki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska akademija problem

Jesam ,ali mislio sam da netko zna ili da je imao iskustva s tim . Hvala ti na odgovoru !!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice