Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.567.562
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Hendo kaže...

Možeš završit u temeljnu,prometnu,graničnu,pomorsku,mješovitu ili aerodromsku policiju.

 Nisam znala da su počeli uvoziti jeftinu policijsku radnu snagu iz Makedonije.

frajerica
11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Strelok kaže...

Pozdrav, norma od 2400 za 12:50 ti nebi smjelo biti problem ako svaki dan bar malo brže hodaš.

Držis prehranu i nemaš višak kg, odnosno masti te si fizički zdrav(pluća, srce, kosti)

 

Nije da ti pametujem ali ako zaista to želiš moraš biti uporan i ne gledati na te norme

kao nešto nemoguće, pusti taj strah i nervozu.

 

Ne radim u MUP-u već u MORH-u.

Tamo imamo do 5 disciplina ovisno o dužnosti tj. postavljenu.

Ja npr imam 4.

 

Sprintevi sa 12 izmjena.

Sklekovi 

Trbušnjaci

Trčanje 3200 m

Sad bez preseravanja mogu ti reći da otrčim to za 12 i 30 do 13 minuta.

To je zapravo najviše u mojem vodu, kolege lupaju 11:50, nekad i manje ko od šale.

Ovisno o temperaturi i konfiguraciji tla i to je ništa.

Ima "monstruma" koji idu ispod 9, zaista, a neka zlatna sredina za mlađe je 12 minuta.

 

Čisto da ti dam uvid u neke stvari, ne samo tebi nego ostalima.

Motorika ti je jako bitna, znam da gledaš sustav općenito i pitaš se kako jedan službenik

ima 120 kg i jedva hoda a dalje je u sustavu?

To su neke stvari koje su bile i biti će.

Ti moraš gledati na sebe individualno jer možda ti u jednoj situaciji upravo to zatreba.

Zato lagano korigiraj to, nemoj pretjerivati i sad svaki dan drmati 2400 na normu.

Lagano trčanje uz pravilno disanje tjedan dva i tih 300 m pada ko ništa.

Što lakša obuća...

 

 9 minuta? 11 ko od šale? Koja si brigada/pukovnija?

 

Do sad u 3 godine u tigrovima nisam cuo da je neko ispod 11 otiso..

5 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Što sve pregledavaju na liječnikom?

I kako sve to ide... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Sve pregledavaju. Od glave do pete. Jedan obični sistematski pregled + krv i mokraća.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 20:41 (MacTheBig).
5 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Dođeš u 7 ujutro u Šarengradsku pa ideš od ordinacije do ordinacije na pregled. Tlak, EKG,sluh,vid,krvna slika,mokraća,zubi,neurolog,psiholog,snimanje pluća,itd. Traje sve zajedno nekih 8 sati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 11:58 (Hendo).
5 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav!Zna netko kada krecu testiranja?

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Trebala bi pocet krajem svibnja, dobro promisli di se upustas., drzava je u kurcu,a Mup u jos vecem,.

4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav. Pitanje u vezi dioptrije. Imam na jednom oku -0.50 i -0.75 na drugom. Da li mogu sa time proc na ljecnickom ili da se opce ne trudim dolazit?

14 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:47 (MacTheBig).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

posto se prima tako velik broj ne treba ti.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Kad sam se ja školova prije godinu dana onda nas je primalo 400 i nije bila potrebna nikakva veza. Čak su tada odgodili početak akademije na misec dana kako bi još naknadno popunili tu brojku. Zainteresiranost za policiju je nikad manja, za iduću godinu će ti čak trogodišnja škola bit dovoljna za upast.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Jocaamsterdam1 kaže...

Pozdrav. Pitanje u vezi dioptrije. Imam na jednom oku -0.50 i -0.75 na drugom. Da li mogu sa time proc na ljecnickom ili da se opce ne trudim dolazit?

 

Ja imam dioptriju 0.5 i nisam ima problema na liječničkom. Bilo je ljudi i s još lošijom pa su prošli. Ne gledaju više na to toliko strogo ko nekoć.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:48 (MacTheBig).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
MacTheBig kaže...
Hendo kaže...

Kad sam se ja školova prije godinu dana onda nas je primalo 400 i nije bila potrebna nikakva veza. Čak su tada odgodili početak akademije na misec dana kako bi još naknadno popunili tu brojku. Zainteresiranost za policiju je nikad manja, za iduću godinu će ti čak trogodišnja škola bit dovoljna za upast.

Znam neke koji su i tada upali preko veze, mislim to je javna tajna.

 

Vidim svakih par dana promocija policije a stalno naglašavaju "poziv a ne zanimanje" . Pa jebemu miša ako je poziv za one koji će se prijaviti ne treba nikakva promocija, zar ne?. Ako ne povećaju plaće općenito policiji, a pogotovo početniku, džaba im i trogodišnja škola... 

 

Veza za upast danas na akademiju ti je potrebna jedino, ako nisi sposoban zadovoljit testiranja i liječnički. Nekoć bi sve to zadovoljio pa te opet ne bi zvali. Veza ti je najpotrebnija tek kad završiš akademiju jer onda počinje komedija. Mene baš zanima kako će ove godine skupit tih 700 ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 10:53 (Hendo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:48 (MacTheBig).
5 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Otrči svaki dan 2 kilometra i bez problema to prolaziš. Na akademiji su ti norme još strože,a zna sam dosta njih šta su bili stvarno van kondicije,ali uz malo truda su to savladali. Da ne govorim o poligonu na akademiji. Na početku ga zamalo pola mog odjela nije moglo završit u vremenu,a na kraju godine su ga svi savladali.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:48 (MacTheBig).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Prije 2 godine su bili prvo psiho i IQ test. Ko je to proša iša je na tjelesna testiranja,a ko je to zadovoljia iša je na one testove iz općeg znanja,jezika i informatike.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Evo da se i ja javim , bija na testiranju u Splitu , umoran dosa , neispavan od nocnih smjena i odrazilo se sve na mene. Nisam prosa ni prvi krug , sve znam di san falija i nikako evo prici priko losih rezultata, bija san prva grupa

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:48 (MacTheBig).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Fizicki dio bi prosao lagano , nemogu sebi oprostiti prva dva testa , umor je napravija svoje i sve znam di sam zajeba

. Sto se tice tvoga pada posalji zamolbu i upadas 

4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav ekipa,

Zanima me kakva su pitanja bila ove godine na testiranju?

Posto imam sad testiranje u utorak pa me okvirno zanima sto bi me moglo docekat xD

P.s. ako ima jos netko u uto nek se javi 😝

4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Zanimaju me Dal tko zna kakve su norme iz fizičkog dijela testiranja? Dal zna tko kakva je matematika iz psihotesta ?

 

Franjo Balen
4 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Ja idem isto u utorak, kako se bliži tako me trema vise hvata 😊

Franjo Balen
4 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Norme imas na fejsu u grupi od akademije, stavili su prosle god tablicu pa potrazi.. A mat bi trebala izgledat kao zadatci pisani rijecima pa ti moras napisat brojke i izracunat.. Koliko sam shvatila iz poruka ovdje na forumu xD

No stress, bit ce sta bude 😀

5 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ljudi se malo previše preopterečuju tim ispitima. Samo nemojte žurit na njima i dobro razmislite.

4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ljudi ne brinite za matku, stvarno nije teško, ponovite si razlomke i decimalne brojeve. Zadaci su isti kao što je napisano na forumu i imate ih na grupi na fejsu, pa se učlanite.

A norme imate na stranicama policijske akademije i imate slike kako se sve izvodi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 12:15 (lu_1508).
4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Kakve su šanse da nas zovu na ponavljanje tjelesnog testiranja ako smo pali ?

Nama su tako rekli da posaljemo molbu i da ce nas vjv zvat. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:47 (MacTheBig).
4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Evo da se i ja javim. Bila danas u Rijeci, nisam prosla jebiga, zanimljivo iskustvo, ali kriteriji i pitanja su za 10. Kako ste vi ostali prosli koji ste danas bili u Rijeci? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice