Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.566.277
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ja 2.4. u pm.. imam puno manje vremena za treniranje... jel zna netko koliko se ljudi prijavilo? jel se imam uopće nadat da upadnem bez neke velike veze, u ovim testiranjima cu biti ja mislim jako dobar jer prije sam u skolli uvijek bio najbolji a dan danas vjezbam

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ja sam pozvana 26.3. u 9.30 ja sam iz Zagreba

13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

31.3.

9.30

 

ništa, probat dobit malo kondicije za trčanje

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

ja sam isto 11.4 u koliko si sati ja u 9 i pol

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Sretno svima,ja sam 16.4. u 9:30...procitao sam negdje da je pozeljno doci oko sat vremena prije,jer su znali i ranije krenut sa prozivanjem???

nista,trenirat i samo trenirat pa sta bude,ja sam negdje cuo da se navodno trebalo 30 sklekova i 30 trbusnjaka u minuti,to mi je bilo malo cudno,mislim da bi jako mali broj ljudi to mogao,oni sta treniraju u kontinuitetu 2-3 god...ali evo laknulo mi je kad sam procitao da nije tako,ove sadasnje norme su cisto ok....znaci trcanje,sklekovi na rucama,poligon unazad i pretklon na svedskoj???

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

pa da ove norme su fulll ok samo neznam kako se rade  sklekovi na ručama jer ima više varijanti :/

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ja sam 31.3. u 7 h

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Bilo bi super kad bi ovi koji su isli da napisu kako to sve izgleda i tako

15 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

pa zar vas toliko ide na akademiju tj zeli ici?

znam da sam cuo da je tesko upast bez veze al dobro, neki ne produ ni taj test snage, a iskreno ko to ne prode ni nije za to. bilo bi dobro kad bi netko napisao kako to izgleda sve, netko ko je iso. od starog kolega je nacelnik u akademiji pa bi mogo i njega priupitat nesto.

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Zanima me da li ce se sve u jednom danu provjeravati,psihotest,fizicke sposobnosti,test iz stranog jezika,informatika,lijecnicki i ostalo?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo ja cu vam opisat moje iskustvo od prije 2 god. kad je bio natjecaj za srednju skolu.
Dosao sam tamo ujutro u 7 bila je prozivka onda su nas pustili u svlacionice da se presvucemo i tamo smo cekali da nas prozovu na provjeru indeksa tjelesne mase (tu ih je dosta otpalo). Onda nakon toga su nas slali u dvoranu tamo smo radili skok u dalj, poligon unatraske, muški su radili dipseve a cure su radile sklekove na ručama (bilo je minimalno 2 ponavljanja a max 8, kad smo dosli do 8 nisu nam dali da vise radimo iako sam cuo od priijatelja koji je iso drugi dan da su oni mogli koliko hoce), i zadnje u dvorani je bilo trbušnjaci na švedskoj klupi sa šipkom iza vrata (tu je bilo min 8, a max 20 iako opet ovi koji su isli drugi dan mogli su radit koliko hoce). Onda smo isli van trcat 2400 m.....E onda slijedi najgore a to je cekanje rezultata koje prosao a ko nije (cca 1h)...Onda mi koji smo prosli isli smo u neke velike ucionicei pisali smo psiho test i test osobnosti i to je bilo to.... Onda opet cekanje vise od sat vremena na rezultate psiho testa i onda kuci....To je sve trajalo od 7 ujutro do 4 poslijepodne....Nazalost sva ta muka je bila uzaludna nisam pozvan na lijecnicki......Eto nadam se da sam pomogao... :D

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Mene samo zanima ako se desi da sve prođem i ako me prime u akademiju jel mogu ja to odbit, recimo jer želim na faks?  I jel ce bit kakvih posljedica npr.  Da se više ne smije prijavljivati 

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
i ja sam se prijavio i idem 26.3 u 9:30

evo par primjera matematike na testu

Broju 6 dodaj 1/5 od 15
Broju 8 dodaj zbroj brojeva 4/2 6/3
1/2 dodaj umnošku 2/3 od 6 i 1/2 od 2/4
Dodaj broju 6 sumi brojeva 3/5 i 2/4
Koliko je 6/2 od zbroja brojeva 2/3 i 4/2
1/3 od 9 puta 3 više od 1/2 od 4
1/3 od 9 puta 3 više od 1/2 od 5/4
3/4 od 4 puta 1/2 od 6/4
1.5 puta 4 minus 1/2
Dodaj broju 6 zbroj brojeva 1/4 i 2/3

vjezbajte ovakve primjere jer jako puno ljudi padne na matematici (misle da su lagani zadaci a na kraju padnu na tom dijelu)

sretno svima,ima jos ko kakve primjere?!
14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Samo nemojte odustajati! Mene nisu obavjestili da ponesem sportsku opremu pa sam u leviskama trčao 1500 metara i imao sam vrijeme 5:50 i bio prvi ili drugi u grupi, ne sjećam se točno. Onda je nas prvih 5 ili 6 komisija diskvalifikovala jer smo u prvom krugu presjekli jedan rub staze (što i jesmo učinili jer nije bilo propisno označeno a ostatak smo uredno istrčali). Ja sam odmah zatim u drugoj grupi ponovo trčao 1500 metara i postigao 6:12. Jedan momak je psovao i odbio da trči i jedva su dočekali da ga otfikare uz obrazloženje da je ovo i psiho test. Sve gledaju: stav, držanje,....Na intervjuu pokušajte biti maksimalno ozbiljno i gledajte dnevnik 2-3 dana prije intervuja jer su česta pitanja i aktualnih događaja. Nemojte ispasti kreteni i ne znati diobu vlasti i druge osnove iz Ustava.

Još koji mjesec pa će biti 15 godina kako radim i sada se nešto priča da će nas sa 25 godina staža potjerati u mirovinu (imam vremena da otplatim još jedan kredit). Dovoljan razlog da zapnete. Sretno!

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Upravo rješavam točno te zadatke ;){#}

 

ja još imam pet dana do testiranja i vježbam ko luda {#}

 

mario ti ideš točno kada i ja ;) 26.3. u 9.30 ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 10:32 (Janey123456).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
jel mozes molim te napisat riješenja tih zadataka?!

da ;) jel znas da moramo doc sat vremena ranije u pola 9 jer uvjek prije prozivaju na ispite?

a meni je bar akademija 10 min od stana hahaha :D u dubravi :D

valjda cemo nesto uspjet hahah :D
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

ma pola sata prije je dosta ;)

mislim da je prvo psiho test pa mjerenje mase i visine pa motorika...{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2014 12:29 (Janey123456).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

kad ti prođu testiranja  javi kako je proslo i da znamo šta naš čeka :)){#}

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jel ima netko da je pozvan 7.4. u 9:30?  :D

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

meni je 27,03 u 9,30 :D bio sam prosle godine..matematika me sj*****

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
i mene isto matematika zeznula prije 2 godine :S

matematika je sve osnovna škola skoro,samo ja mislim da nas zbunjuje što u zadacima nema ÷, x, +, -, nego je riječima napisano...
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Da! nije tesko ali ima 30 pitanja za 10 min... malo panike pa malo neznanja za koji zadatak i eto...ugl..sritno svima {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Pozdrav svima ;) evo vidim da se dosta vas plasi te matematike..pa da i ja podijelim svoje iskustvo..kada sam ja bila na zadnjem natjecaju,prvo je znaci bila prozivka ispred akademije,zatim psihotest,a pitanja su vam cista glupost,sam odgovarajte iskreno,ti testovi su se odma ispravljali,zatim je bio test sa nekakvim znakovima,pa zadnja matematika..i mogu vam reci da te testove od matematike nisu niti pogledali...odnosno nakon sto smo zavrsili matematicki dio,psiholog ih je pokupio,i stavio na jedan stol..odmah uzeo psihotestove sa drugo stola i procitao tko je prosao..
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

da,,al kad procita ko je prosa psihotest onda se ide u dvoranu i tamo se cekaju rezulatati matematike i procita  ko je prosa ko nije..bar je tako bilo prosle godine :)

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ja sam bila prosle godine i dosla sam do ljecnickog, bacili su me na vidu, istina je da dosta ljudi pada taj ljecnicki, u mojoj grupi od 50 ljudi nas je palo 20, a sto se tice psihotesta hmm prosle god sam prosla sta neznaci da cu i ove jer jedno pitanje ako odg krivo mogu te baciti, motorika i nije toliki problem ako si iti malo u formi, sretno svima :)) p.s. jel ima itko da ide 28.03?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

javit cu ;) ali koliko su sklekovi na ručama teži od normalnih sklekova {#}

 

 

16.4. ? ti si na moj rođendan ;) sretno Vam svima bilo ;)

ja za dva dana idem ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 11:04 (Janey123456).
11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ide li netko 03.04.? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

moras ih min dva napraviti max ti je 5, ali ok su pa ti daju dvije sanse ako prvi put nemozes, iako dosta cura padne na tome

11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Nacho95 kaže...

pa da ove norme su fulll ok samo neznam kako se rade  sklekovi na ručama jer ima više varijanti :/

Ovako izgledaju muški sklekovi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 12:24 (MataCrosb).
15 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

koja kretencina je to nazvala sklekovima nek se ubije, to su dipsevi iliti propadanja. sklekovi {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice