Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.565.943
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

e baš ti hvala :)) pa ovo neizgleda tako teško :))

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Bok

Ja idem 2.4 na testiranje a bil sami prošle godine ali sam pal na testovima dal bi mogla napisati nekakve primjere iz svi testova nemogu nigdje pronanaći konkretne zadatke ;) ?

 

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
DodoDomac kaže...

Bok

Ja idem 2.4 na testiranje a bil sami prošle godine ali sam pal na testovima dal bi mogla napisati nekakve primjere iz svi testova nemogu nigdje pronanaći konkretne zadatke ;) ?

 

vidimo se, ja sam isto  2.4. ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
DodoDomac kaže...

Bok

Ja idem 2.4 na testiranje a bil sami prošle godine ali sam pal na testovima dal bi mogla napisati nekakve primjere iz svi testova nemogu nigdje pronanaći konkretne zadatke ;) ?

 

Imas na prethodnoj stranici primjere iz matematike,od fizickih provjera imas trcanje na 2400 m ispod 14.20 za muskarce,pretkloni na svedskoj klupi,poligon unatrag ispod 14 s,dipseve...a ove ostale provjere poput psihotesta i mene zanimaju,sta se trazi

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Nadam se pozitivnom rezultatu na kraju dana :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Znam da ima onih 90 pitanja kaj zaokružiš samo da i ne i oni to ispravljaju po šabloni i ako su velika odstupanja padaš a primjer ti je Dali si ikad iskoristio osobu da dobiš zasluge i tu staviš Ne i za kojih 20 pitanja ti se postavlja pitanje dali si ikada primio nagradu a da ju je druga osoba zaslužila tu staviš Da automatski si pal jer si iskoristil osobu a prije si stavil da nisi :D... Jedan od primjera :)

11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Pitanja na psihotestu...npr. da li ste društvena osoba, jeste li ikada uzeli nešto što nije pripadalo vama, da li brzo mijenjate raspoloženje, jeste li ikad poželjeli da ste mrtvi, volite li često izlaziti, brinete li o svom zdravlju, jeste li živčani...odgovara se zaokruživanjem 'da' ili 'ne'. Ima oko 90 pitanja s tim da se pitanja ponavljaju samo su postavljena na drugačiji način i šablona bez problema otkrije tko laže.
12 godina
odjavljen
offline
Policijska Akademija- Zagreb

hoce li ove godine biti jos natjecaja,sestra mi misli upisat akademiju a sad je maturantica,pa neznam hoce li morati cekati godinu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 15:12 (Nitro233).
10 godina
protjeran
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mar123 kaže...

koja kretencina je to nazvala sklekovima nek se ubije, to su dipsevi iliti propadanja. sklekovi {#}

to su sklekovi na neki nacin,i ovo je smijesno postalo ovo izgleda kao neki fejs tu neke curice se dosle dogovarati kad idu blabla da ste stvarno ste u tome nebi pisali na forumu nego bi trenirao ili kaj ja znam kaj treba za akademiju. 

HOW ABOUT NO
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
MataCrosb kaže...
Pitanja na psihotestu...npr. da li ste društvena osoba, jeste li ikada uzeli nešto što nije pripadalo vama, da li brzo mijenjate raspoloženje, jeste li ikad poželjeli da ste mrtvi, volite li često izlaziti, brinete li o svom zdravlju, jeste li živčani...odgovara se zaokruživanjem 'da' ili 'ne'. Ima oko 90 pitanja s tim da se pitanja ponavljaju samo su postavljena na drugačiji način i šablona bez problema otkrije tko laže.

kad sam ja to polagao,dop...izdilo mi nakon što sam 3 puta odgovorio na isto pitanje,reko sam joj ili da mi da nešto korisno ili da me ne zayebava ahahah

fra Krsto Narkoman
10 godina
protjeran
offline
Policijska Akademija- Zagreb

debilana,nije ni cudo kaj su danasnji policajci tako dumbass

HOW ABOUT NO
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Kulo Vi Britania kaže...

debilana,nije ni cudo kaj su danasnji policajci tako dumbass

Ti si očito imao iskustva s današnjim policajcima pa si zbog toga ogorčen? Ili si i sam pokušao upisati akademiju pa ti nije uspjelo i za to kriviš sve ostale? Što ima loše da ljudi razgovaraju i međusobno razmjenjuju informacije koje posjeduju?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
jel zna netko dali ima oni zadaci kao nastavite niz,kao primjer ovo :

9,7,8,6,7,5,_,_ i ako ima koliko ih otprilike bude?!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Nitro233 kaže...

hoce li ove godine biti jos natjecaja,sestra mi misli upisat akademiju a sad je maturantica,pa neznam hoce li morati cekati godinu?

Ne vjerujem da će ove godine biti još koji natječaj jer oni koji prođu testiranja počinju sa školovanjem na akademiji u devetom mjesecu, kao i P9 prošle godine..ali opet, tko zna..

10 godina
protjeran
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
DarkoYO9 kaže...
Kulo Vi Britania kaže...

debilana,nije ni cudo kaj su danasnji policajci tako dumbass

Ti si očito imao iskustva s današnjim policajcima pa si zbog toga ogorčen? Ili si i sam pokušao upisati akademiju pa ti nije uspjelo i za to kriviš sve ostale? Što ima loše da ljudi razgovaraju i međusobno razmjenjuju informacije koje posjeduju?

da imao sam iskustvo da sam jednom sjedio na ogradu jer je tu bila autobusna stanica i frajer mi pocne srat u redu maknuo sam se s ograde a on meni da me nikad vise ne zeli vidjeti tu,na sta sam mu se u facu lijepo nasmijao.

HOW ABOUT NO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Kulo Vi Britania kaže...

da imao sam iskustvo da sam jednom sjedio na ogradu jer je tu bila autobusna stanica i frajer mi pocne srat u redu maknuo sam se s ograde a on meni da me nikad vise ne zeli vidjeti tu,na sta sam mu se u facu lijepo nasmijao.

da a prije toga ko zna sta si radio.sigurno bi policajac iz cistog mira rekao tebi da te ne zeli vidjet vise tu.ocito je da si se ponasao kao klosar :)

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
protjeran
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
cod4gamer kaže...
Kulo Vi Britania kaže...

da imao sam iskustvo da sam jednom sjedio na ogradu jer je tu bila autobusna stanica i frajer mi pocne srat u redu maknuo sam se s ograde a on meni da me nikad vise ne zeli vidjeti tu,na sta sam mu se u facu lijepo nasmijao.

da a prije toga ko zna sta si radio.sigurno bi policajac iz cistog mira rekao tebi da te ne zeli vidjet vise tu.ocito je da si se ponasao kao klosar :)

sjedio sam na betonskom stupu od ograde i cekao bus kaj ti nije jasno? maknuo sam se pristojno i onda je poceo srat bez razloga iskompleksirano smece zato sam mu urlo u facu i nije mogao nista neg je samo buljio jer nista nisam napravio :)

HOW ABOUT NO
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

da se razumimo,u policiji ima svega i neki ljudi imaju potrebu glumit bogove dok su u plavoj odori,imaju taj čin i koriste ga i kurce se s time,dok u drugu ruku imaš i onih koji ti jedva cekaju pomoc....

fra Krsto Narkoman
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
kivic15 kaže...

da se razumimo,u policiji ima svega i neki ljudi imaju potrebu glumit bogove dok su u plavoj odori,imaju taj čin i koriste ga i kurce se s time,dok u drugu ruku imaš i onih koji ti jedva cekaju pomoc....

Slažem se, ali ovo nije rasprava o policajcima i iskustvima koja smo imali s njima. Ovi ljudi su zainteresirani za policijsku akademiju i s pravom se informiraju o tome, a to kakvi će u konačnici postati kad obuku odoru, ne ovisi o tečaju koji će završiti nego kakvi su u suštini kao osobe. Kukolj je uvijek kukolj.

13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

uopce ne razumijem cemu tolika potraznja za novim snagama. ja sam inace iz pule i mogu reci da ih uglavnom subotom navecer ima (govorim prometnih) vise nego 'regularnih' ljudi. prestrasno u sta se ova drzava pretvara. sve silom ocemo provoditi neke zakone i snagu a to sto su ljudi na BITNIM drzavnim pozicijama najveca lopovska bagra u citavom svijetu to zaboravi. treba oderati klince na skuteru jer nisu imali homologiranu kacigu ili zato jer mu zadnje stop svijetlo ne radi a uvazeni politicari su ovih godina ukrali milijarde sa drzavnog konta. ali on se i dalje puni preko ledja sirotinje. prejadni smo 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mariozgd1990 kaže...
jel zna netko dali ima oni zadaci kao nastavite niz,kao primjer ovo :

9,7,8,6,7,5,_,_ i ako ima koliko ih otprilike bude?!

Hm..ako se dobro sjećam prošle godine nisu bili takvi zadaci..

16 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

lol koliko ljudi se regalo dns samo da pisu o ovoj temi {#} dam se kladit da pola njih se vise nikad nece vratit kad ova hajka oko iste prodje {#}

ljudi ovo IT forum a ne forum.hr ili fejsbook kak je gore kolega rekao {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 22:06 (4mal).
14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Nisu uračunao najbitniju činjenicu .... profil ovih ljudi!{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
phoenix2003 kaže...

Nisu uračunao najbitniju činjenicu .... profil ovih ljudi!{#}

najlakse se ismijavati i omalovazavati ljude. posjetitelji bugovog foruma nisu samo geekovi koji kuze 'zasto procesor bottlenecka graficku' nego jednostavno ljudi koji zele nesto vise znati o tehnologiji/racunalima/softwareu/hardwareu koji koriste ili namjeravaju jednog dana imati. al' dobro, tvoj komentar je tipican primjer prosjecnog 'rvata kojima je prosto sve smijesno, jadno i glupo. takvi smo i tu nema pomoci, bitno je spustati druge, kritizirati, smijati se tudjim problemima i nesrecama, biti zavidan kada nekome ide... 

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Sretno sutra ovima koji idu {#}

Javite kako je prošlo....

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
hvala hvala :)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Možete li mi molim vas reći kako je prošlo testiranje! Hvala unaprijed!

Peša
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

nitko ništa ne javlja:(

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

i kako je proslo danas??? :)

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ajme je ima ode da je danas bia na testiranjima :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice