Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.566.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Vi koji ste zavrsili ili ste trenutno na akademiji, kako ste zadovoljni? Kako je to uopce biti u policiji, vidim po portalima da svako malo traze nove ljude. Dal ste to upisali zbog sigurnog posla, zelje iz djetinjstva, ili neki treci razlog? 

Extra wurst
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

riječ je o tri testiranjima kada upadneš na akademiju, radi se o propadanjima, trbušnjacima, trčanju na 2400m i poligonu prvi je probni ali se svejedno bilježi, drugi je za ocijenu ali nije toliko važno kao treći, ako imaš iz bilo čega normu za 1 imaš iz tjelesnog 1 bez obzira imao petice sve 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Tko se poceo pripremat?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Ja.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Znas li mozda normative za ovu godinu?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Samo ti radi trbusnjake, propadanja, zgibove. I trči, tad ti normativi uopće nisu bitni kad si spreman.

6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pročito sam na onoj stranici na fejsu da prva testiranja počinju početkom 5. mjeseca..jel mi može neko objasnit kak je to moguće ako se prijave šalju do 6.7., kak onda testiranja mogu u 5. već počet? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Elar11 kaže...

Pročito sam na onoj stranici na fejsu da prva testiranja počinju početkom 5. mjeseca..jel mi može neko objasnit kak je to moguće ako se prijave šalju do 6.7., kak onda testiranja mogu u 5. već počet? 

 Pazi sad ovo... Dobro se koncentriraj i procitaj sa razumijevanjem;

 Biti ce vise testiranja.

6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Hahah ma to je to- tnx 

6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ee da..imam jos jedno pitanje.

Znaci ak sad odem na prvo testiranje i ne budem zadovoljio rezultatima, jel mogu otic ponovno na drugo testiranje? Il imamo samo jedan pokusaj?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Vjerovatno imas samo jedan pokusaj.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Elar11 imas li nekog u policiji ili nesto? 

12 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Vidim primaju sad 600 ljudi i teško je popuniti.Imam kolegu u policiji,a ja kad sam išao 2015 prošlo nas 800 i više ili tako nešto sva testiranja,a ukupno krenilo oko 2500 a na kraju primili 325 - tad je još trebala veza za upasti,a sad upadneš i bez veze kad neće nitko raditi.Sad mi je drago što sam ošao u vojsku i radim tamo,kad se nije moglo pošteno upasti u tu policiju

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Haydara nemam nikog u policiji..zasto?

6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

 Kako ce nam javit kad nam je testiranje ?

 

Lp

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Na stranici MUP-a će izaći poziv na testiranje u kojem upišeš svoj OIB, tu ti izbaci datum i vrijeme testiranja.

6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Jos nije izaslo ili ja ne mogu nac ? :D

13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav ljudi. Ne mogu naći nikakvu temu za ovo što trebam pitati, pa ću se tu ubaciti jer je najčitanija i nadam se da ću tu moći dobiti konkretan odgovor.

 

Moja situacija je ovakva.. Dakle, student sam na Veleučičištu u V. Gorici i jedan predmet sam upisivao po 3. put.. 8 sati instrukcija, sati i sati vježbanja doma i dobio sam 3,5/38 bodova.. Čak i gore nego 2. kolokvij iz kojeg sam dobio 10 bodova, a manje sam učio nego za ovaj.

Očajan sam. Sve dajem u roku, sve polažem, ali ovaj jedan predmet me muči (konkretno matematika)

 

Nisam glup, jednostavno poživčanim i srce mi počne jako kucati kada sam na ispitu i pogriješim uvijek i takve glupe greške pravim da je to nevjerojatno.. Istu situaciju imao na 1. pomoći kod vozačkog, koju sam 3 puta pao i za koju sam morao nevjerojatno puno učiti. :(

 

Zanima me da li je moguće ispisati se i upisati na to isto veleučilište, a da ne izgubim svoja studentska prava? Znači ispišem se, nastavim otkud sam stao, a da uz sve to mogu nastaviti redovno studirati? Hvala

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Svaka čast policajcima i budučim policajcima al za te pare nema teorije da bi taj posao radio. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Vi koji ste bili jucer u Splitu na testiranju,pisite dojmove 😃
11 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Stvar je u tome da možeš riještiti sve testove na max i ne upasti.Jednostavno moraš imati vezu koja će stati iza tebe da možeš biti pozvan liječnički.Imaj na umu da anagžirate sve koga imate od rodbine ili obiteljskih prijatelja.To je velika istina o našoj policiji kao i cijeloj našoj državi.

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Funny games o čemu ti lupetaš hahaha, pa ne mogu napunit novu generaciju, uskoro će moći upast i ovi sa kaznenim djelima. Ta vremena su prošla i ako ne povećaju plaču ili nešto za dobrobit policajaca za 5 godina nitko neće doć u policiju.

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
AJ ne baljezgaj sandman92 oni sa kaznenim djelima vec rade u policiji ali ne službeno...

(NEVIDLJIVO)
Njuška
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 21:46 (NJUSKA).
11 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
sandman92 kaže...

Funny games o čemu ti lupetaš hahaha, pa ne mogu napunit novu generaciju, uskoro će moći upast i ovi sa kaznenim djelima. Ta vremena su prošla i ako ne povećaju plaču ili nešto za dobrobit policajaca za 5 godina nitko neće doć u policiju.

 Ja sam bio prije 5 godina i znam da je bilo prekrcano prijavama.naravno upali su oni sa vezama....vjrujem da je i sada ista situacija jer to je hrvatska policija

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Njuškice da nisi možda ti taj sa kaznenim djelima?? prije 5 godina i sad nije isto.... ogromna je razlika 2013 je bilo 7000 testiranih, a primljeno 325, sada ih traži 600, a u prvi krug se javilo oko 200-300 ljudi, jedino će bit problem što će se javit klinci tek navršenih 19 godina.

6 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav, zanima me ako upadnemo vec na policijsku akademiju, da li nam je potrebna neka informaticka oprema? Pod to mislim na laptop ili tako nesto? Hvala

5 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav. Planiram se prijaviti za testiranje sljedeće godine te sam napravio profil ovdje samo zbog ovog pitanja. Ako prođem sve testove i dođem do motivacijskog razgovora i oni me pitaju za vladanje i izostanke iz škole, posebice neopravdani, hoće li to biti minus? Nisam nikad imao odgojne mjere u školi zbog stvaranja problema već samo jedan ukor i opomenu razrednika zbog neopravdanih. Hvala unaprijed.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
😂😂😂😂😂😂
7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Crash_332 u prvih par mj. nećeš imat vremena ni prdnut barem je tako bilo u moje vrijeme, tek kasnije su se nosili televizori, laptopi itd zbog igranja igrica i slično. 

 

Sanjin98 kao prvo motivacijskog razgovora više nema, a i da ga ima to te ne bi pitali sigurno, a kao druga ako ćeš imat neopravdane sate na akademiji letiš van i plaćaš školovanje tako da imaš ogromnu motivaciju :D 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Vidio sam prije slican komentar pa da pitam, hvala na odgovoru.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice