Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.571.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Prije testiranja svi se raspisali a sad kad je počelo nitko ni riječi da napiše jer vam na testiranju kažu da ne govorite drugima šta je bilo jer sebi umanjujete mogućnost da budete što bolje rangirani na listi što je i logično,jedino oni koji su pali na testiranju će napisati{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Rufis1996 kaže...

Prije testiranja svi se raspisali a sad kad je počelo nitko ni riječi da napiše jer vam na testiranju kažu da ne govorite drugima šta je bilo jer sebi umanjujete mogućnost da budete što bolje rangirani na listi što je i logično,jedino oni koji su pali na testiranju će napisati{#}

Hah i ja mislim da je tako,ali nije sad neka velika tajna kakve su vjezbe i to sve,to je vise manje poznato,ali nas zanima cisto kolko to traje sve,kakvi su ocjenjivaci,poneko pitanje i tako,mislim da je to u redu napisat

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 17:06 (barcafan12).
13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Nitko neće napisati jer su pravi hrvati, ne smiješ drugom pomoći jer zašto bi on ''dobio na pladnju'' sve to kad si ti jadan morao sve to sam prolaziti.

 

kao da je yebeno bitno, kao prvo bitna vam je veza i to vam je valjda jasno, a drugo je bitno da odradite max na svemu, dakle sve mora biti max, da bi bili u tih famoznih 325.

 

Ugl. sretno svima koji su bili da na kraju i uspiju, a nama koji tek idemo puno sreće da što se bolje plasiramo i kao pravi hrvat šutimo tako da i druge dočeka isto što i tebe :)

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Testiranje traje 7 sati ako uspijete proći do kraja jer vas mogu rušit na testu osobnosti,test inteligencije,indeksu tjelesne mase ako nije između 20-30,ako ne zadovoljite minimum na nekoj od vježbi.Uostalom sve više manje piše na forumu i tako sam se ja pripremao i prošao testiranje prošle godine ali nisam pozvan na informativni razgovor,najlakše je sve dobit servirano na pladnju,fizički dio prođeš samo da trčiš 3 put tjedno i malo radiš trbušnjake je dovoljno,a čim je prošle godine pozvano 325 ljudi na liječnički a 325 ih se je tražilo onda ti je sve jasno,možda ih je nekolicina i prošla jer imaju nekoga u vrhu policije a možda su bili po rezultatima slabiji od vas a ostali koji su imali najbolje rezultate su naknadno upali,ko jači taj tlači{#}

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Rufis1996 kaže...

Testiranje traje 7 sati ako uspijete proći do kraja jer vas mogu rušit na testu osobnosti,test inteligencije,indeksu tjelesne mase ako nije između 20-30,ako ne zadovoljite minimum na nekoj od vježbi.Uostalom sve više manje piše na forumu i tako sam se ja pripremao i prošao testiranje prošle godine ali nisam pozvan na informativni razgovor,najlakše je sve dobit servirano na pladnju,fizički dio prođeš samo da trčiš 3 put tjedno i malo radiš trbušnjake je dovoljno,a čim je prošle godine pozvano 325 ljudi na liječnički a 325 ih se je tražilo onda ti je sve jasno,možda ih je nekolicina i prošla jer imaju nekoga u vrhu policije a možda su bili po rezultatima slabiji od vas a ostali koji su imali najbolje rezultate su naknadno upali,ko jači taj tlači{#}

Dakle prošao si sve ali te nisu zvali...

ček nisam razumio protokol

1. provjere

2. razgovor

3. liječnički?

 

Jer kad sam ja išao prije nekih 5-6 godina, bilo je razgovor doma sa policajcem koji ti dođe doma iz tvoje matične postaje, pa provjere, pa liječnički i upao si.

Ali tada su tražili puno više ljudi nego danas.

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 19:41 (fila2208).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Po novom ti je ideš na testiranje pa ako prođeš radi se kao bodovna lista i onda ako upadneš među 1000 sretnika bit ćeš pozvan na informativni razgovor u neku od postaja i dolazi ti policija doma u provjeru i ako njega prođeš još te trebaju pozvat na liječnički ako imaš sreće(vezu) haha,prije je bilo puno bolje natječaj po 700-800 ljudi a ne ove budalaštine samo da imaju razlog otpilit ljude

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Rufis1996 kaže...

Po novom ti je ideš na testiranje pa ako prođeš radi se kao bodovna lista i onda ako upadneš među 1000 sretnika bit ćeš pozvan na informativni razgovor u neku od postaja i dolazi ti policija doma u provjeru i ako njega prođeš još te trebaju pozvat na liječnički ako imaš sreće(vezu) haha,prije je bilo puno bolje natječaj po 700-800 ljudi a ne ove budalaštine samo da imaju razlog otpilit ljude

Dakle izmjenili su...a dobro, otić, dat sve od sebe pa kud puklo, ionako mi nije velika frka, mislim, posla nemam, ali ajde ne gori mi pod petama jako :)

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Ja,odakle si? Jesi prva ili druga grupa?

 

11 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Citam malo vase komentare te misljenja i nisam mogao a da ne napisem nesto sto sam cuo iz prve ruke...

 

moj susjed je isto tako isao na tu policijsku akademiju ugl. neznam postupak kak i sto se polaze, dosao je do tog lijecnickog pregleda...

Receno mu je da ima karcinom i tu su ga htjeli rusit.  Cijela obitelj je bila izbezumljena i u soku, brzo na sve preglede i slikanja, da bi se pokazalo i  dokazalo je to cista izmisljotina!!

U zadnji tren  su donesli papire od doktora da je covijek zdrav i da je prosao lijecnicki! I pita njih tamo taj nadlezni da kakvu su to vezu imali da je prosao lijecnicki pregled?

I onda...dajte vi meni recite , jel to normalno?!

 

Sad mu je 25 godina zdrav i radi u policji! Tolko o tome , tolko o toj je*benoj drzavi! A da ne govorim, kolko puta sam ja izgubio posao, prosao na psihotestu te razgovru i onda ne upadnem ili zbog roma, djece branitelja ili pak samih branitelja koji kao 1. imaju zakonski prednost a kao 2. imaju je*eno dobru vezu...a ja nemam nis od toga!! 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 22:06 (Sandro HR Zagorje).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo posto vidim da nitko nezeli rec kako je na ispitu, a za svoju *uzicu zele znat sve..Budem vam ja opisao..kako je meni bilo..

U 9:30 smo se okupili svi (bilo nas je oko 75) i prozivali su nas bili smo postrojeni. Poslje prozivanja isli smo u jednu ucionicu u kojoj smo rijesavali sljedece 1. psihotest (koji se bazirao na testu istinosti, bilo je dosta caka pitanja sveukupno 90. ) ugl tu morate dobro pazit sta ste u ranijim pitanjima odgovarali. (tu ih je otpalo oko 7-8) ..zatim su sljedila jos 4 testa..1.primjer imate 4 ponudena odgovora a 2 odogovora imaju SUPROTNO ILI JEDNAKO znacenje npr. (sladak, slan , mekan, nikakav) tocno je a i b sladak i slan suprtno znacenje) i tako je bilo 30...zatim su bila geometrijska tijela kako bi izgledala da su oko olovke zamotana imate 30 zadataka ) zatim matematicki ( primjer kolko je 1/3 od umnoska 2 i 3) takoder 30 zadataka..Za te sve zadatke imate po 10min morate pozurit uistinu nemojte puno razmisljat na pojedinom zadatku jer ih dosta nije stiglo rijesit...Poslje toga isli smo na vaganje i mjerenje visine  di smo bili bosi skroz bez carapa i takvi smo isli u dvoranu di smo imali mjerenje skoka u dalj poligon unatraske , propadanja i trbusnjake...tu je 15-ak ih ispalo vecinom na propadanju i trusnjacima ..skok u dalj i poligon unatraske svi su prosli to nije tesko( to imate 3 puta pravo ponavljanja)...Samo je zeznuto sto radite to skroz bosi pa nas se vecina i prehladila tamo izmedu ostalog i ja...Poslje toga oblacite tenisice carape i idete vani koji su prosli...imate onda 2400m tj 4 kruga oko igralista..Najbolje neobaziraju se na druge posto ako primjer pratite nekog atleticara sljedit cete ga 1 krug a ostale cete hodat od isrpljenosti...Tu smo uglavnom svi prosli koji su ostali od muskih a za cure neznam...Nakon toga presvlacite se u normalnu odjecu, i idete na zadnja 3 testa( informaticki test, strani jezik, i opce inform.) ..za ta tri testa imate po 20min za svaki i barem meni je ostajalo po 7-8min od svakog ispita viska vremena stoga na te testove se mozete usredotocit...Nakon tih ispita u pratnji smo izasli sa akademije U 17:00 ..Znaci nekih 7+h sam bio tamo...Nkaraju nas je ostalo oko 40ak od 75...

I da nemate puno vremena za odmaranje izmedu svih tih ispita pa savjetujem da uzmete neku cokoladicu energetsku il voce neko da u 2-3min pojedete nabrzaka jer stvarno vas sve to tamo iscrpi...Eto nadam se da sam nekom pomogao..Pozdrav {#}{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 22:35 (Suljoo).
13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Hvala ti na iscrpnom postu i objašnjeju.

Ovo za  odrađivanje svih normi bosi mi je nejasno, mislim wtf zašto?

 

Daj mi reci kakvi su ti ispiti inform., opće informiranosti i jezika? Mislim što se nalazi u njima?

Ne kanim se previše pripremati za to neću sad učiti, već eto da znam što me čeka.

 

U 17h ste bili gotovi, dakle preko onih 7 sati što su rekli da će bit.

 

Daj mi reci, max vrijeme za poligon? Max ponavljanja za trbušnjake? max za propadanja? Kako je skok u dalj koliko je tamo max?

naravno ako su vam rekli max vrijednosti.

 

 

uh, malo si me obesharbrio, ali neka, bolje znati što te otprilike čeka. Puno ti hvala!!!

 

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 22:51 (fila2208).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Hehe :)

Iskreno nismo ni mi znali samo ti kazem pola nas na zadnjim testovima kihalo i evo ja na tabletama uzas...A valjda  npr ako radis u carapama skok u dalj mozes se poskliznut i u poligonu natraske carape glatke pa lakse klizes po podlozi barem ja tamo mislim iako neznam zas nisu dali u tenisicama onda...

Strani jezik engleski..imas 3 ponudena odgovora ovaj informaticki i opce kulture 4...strani jezik ( past simple , continous, present simple cont. i future sim cont ...) engleski nije tezak iskreno nesjecam se primjera...informaticki test nije tezak najlaksi je barem meni jer 70% pitanja znas koristeci osobno komp...A ovo opce kulture...To je zeznuto...Sa 30% pitanja se prvi put susreo uzivbtu..bilo je pitanjeprimjer naziv glavnog grada neke drzave..prvi put cujem za taj grad a pogotov za drzave..to neke one sa 10tisuca stanovnika drzave iz azije afrike sta ti ja znam..haha...Tu stvarno nemozes naucit jer je fkt zeznuto...

Da ovi koji su ranije ispali su isli odma doma policajci su ih ispratili...

to ti pise na stranici od mupa al evo...Poligon 14 sec.( u mojoj grupi najlosiji je imao 10) fkt laganica...trbusnjaka min moras 8 napravit lik je strog nece ti priznat nepravilne...a max ih radis kolko ih mozes iako treba cuvat snagu za trcanje :D ...Propadanja minimalno 2 ..max je 6 kao to ti je ocjena 5..ali ako napravis vise od 6 je isto dobro...Skok u dalje minimalno 180cm a za najvecu ocjenu 220 cm je mislim...isto lagano skocis nije problem tu nitko nije pao... :)

 

Stvarno je iscrpno al sta je tu je, ma nema frke :)

13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

fila ponesi si tamo neki dobar preworkout i protein.a sad se puni kreatinom za dodatnu snagu :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Dobar savjet :D

Za dorucak se najedi posteno :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 23:12 (Suljoo).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Fala na informacijama... Nece bas biti tako jedostavno doci do kraja😊 sretno svima 😀
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Suljoo kaže...

Hehe :)

Iskreno nismo ni mi znali samo ti kazem pola nas na zadnjim testovima kihalo i evo ja na tabletama uzas...A valjda  npr ako radis u carapama skok u dalj mozes se poskliznut i u poligonu natraske carape glatke pa lakse klizes po podlozi barem ja tamo mislim iako neznam zas nisu dali u tenisicama onda...

Strani jezik engleski..imas 3 ponudena odgovora ovaj informaticki i opce kulture 4...strani jezik ( past simple , continous, present simple cont. i future sim cont ...) engleski nije tezak iskreno nesjecam se primjera...informaticki test nije tezak najlaksi je barem meni jer 70% pitanja znas koristeci osobno komp...A ovo opce kulture...To je zeznuto...Sa 30% pitanja se prvi put susreo uzivbtu..bilo je pitanjeprimjer naziv glavnog grada neke drzave..prvi put cujem za taj grad a pogotov za drzave..to neke one sa 10tisuca stanovnika drzave iz azije afrike sta ti ja znam..haha...Tu stvarno nemozes naucit jer je fkt zeznuto...

Da ovi koji su ranije ispali su isli odma doma policajci su ih ispratili...

to ti pise na stranici od mupa al evo...Poligon 14 sec.( u mojoj grupi najlosiji je imao 10) fkt laganica...trbusnjaka min moras 8 napravit lik je strog nece ti priznat nepravilne...a max ih radis kolko ih mozes iako treba cuvat snagu za trcanje :D ...Propadanja minimalno 2 ..max je 6 kao to ti je ocjena 5..ali ako napravis vise od 6 je isto dobro...Skok u dalje minimalno 180cm a za najvecu ocjenu 220 cm je mislim...isto lagano skocis nije problem tu nitko nije pao... :)

 

Stvarno je iscrpno al sta je tu je, ma nema frke :)

Ma da, kužim to za skok u dalj, ali opet bosi po onome, pa to mi je malo bezveze.

Ma ne brine me previše te norme, pitam reko samo ako vam je on rekao koliko je za ocijenu 5, tj 5 bodova.

Hvala ti na savjetima, informacijama i nesebičnosti u djeljenju istih!

Sretno tebi dalje i nadam se da ćeš dogurati do akademije.

btw. trbušnjaci se rade sa šipkom ono kad ti stave iza glave kroz ruke pa ideš do one ''mjere'' kako je netko ovdje bio stavio?

Ako ti se da još odg na to...? :)

 

 

cod4gamer kaže...

fila ponesi si tamo neki dobar preworkout i protein.a sad se puni kreatinom za dodatnu snagu :D

Baš razmišljam što da si odnesem tamo definitvno, a preko vikenda kreatin sigurno
Ne znam kolike su stanke, veli ovaj 2-3min ne sitgneš ni ko čovjek složit si shake i cugnut :/
NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 23:49 (fila2208).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Potpisujem što je suljoo napisao,sve isto kao i prošle godine jedino na trbušnjacima ilitiga pretklon na švedskoj klupi digli minimum sa 6 na 8

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Hehe ty :)

Da tako je i to pazi da svaki napravis pravilno znaci ramena ti skoro moraju dodirivat pod neides u ravnini klupice vec jos nize dole ..ne 180stupnjeva da si ravan vec nekih 200...ramena ti moraju bit ispod ravnice klupice...Ja sam napravio 20 s tim da mi 5-6nije priznao..

 

Ja sam popio i pojeo bananu dok smo se presvlacili za motoriku :)

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ja sam ih radio prošle godine i nisu bili tako strogi s tim da sam imao problema s leđima pa sam napravio minimum 6 i sve ok,a čuj ako nemaš žnjoru moraš se maksimalno potrudit i bit 100% zdrav da imaš neke šanse,stalno pričaju fali policije i onda stave natječaj za 325 a ja sam još iz primorsko goranske di fali policajaca i uvijek dolaze ljudi iz unutrašnjosti i kad se desi neki problem onda kaže nisam ja odovuda samo sam na zamjeni žao mi je ne mogu vam pomoći,na policiji štede a kad se kupuju auti ni ne pita se cijena,uvijek se sjetim one izreke put do pakla je popločen dobrim namjerama,tako daš 100% od sebe da bi postao taj policajac a možda kasnije ti bude žao kad postaneš jer si prvi na listi za smanjenje plaća,glava u torbi,podcijenjen si itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.3.2014 0:25 (Rufis1996).
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Veliko hvala Suljo na informacijama...nadam se da ces proc i upast...e sad sto se toga sveg tice,malo sam zabrinut za propadanja neznam kakav sam tu,nisam radio bas,trbusnjaci mi nece bit problem,a trcanje jos manje,takoder mi je i matisa slabija strana,znam da su primjeri banalni al vjerujte da sam mamlaz sto se tog tice hehe...nista spremit se onda u svim segmentima pa sta bude...a jel ima nekih pitanja vezano za drzavu,tipa nesto o ustavu, nesto veznao za murju i tako to...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.3.2014 2:41 (barcafan12).
13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ljudi jel istina ako imam 15 neopravdanih i ukor da me odma ruse?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Ma nista :) i ja se nadam :D 

Gle 2 valjda mozes napravit i tu se gleda da se pravilno naprave... :) vjezbaj triceps :D 

U testu opce informiranosti 2 su bila vezana pitanja u vezi hrv...Ko je napisao himnu i predjesnik sabora ko je...

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

a koliko traje cekanje rezultata nakon psiho testa i tjelesnog ?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jel točna informacija da je se njih 3250 prijavilo na akademiju?!

Peša
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Sun123 kaže...

Jel točna informacija da je se njih 3250 prijavilo na akademiju?!

Moguće,jer sam u jednim novinama to pročitao još prije dva tjedna,di si ti to saznao?

 

13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

kako nevjerovatno da se prijavilo 3250, a primaju 325, prefektna igra brojkama. Svaki deseti upada :)

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
16 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ok ovo ce mozda zvucat kao spam ali nije , moj frend je isao za astronauta lol sto oni tamo traze sve {#}{#} ostao sam zabezeknut a slicna procedura je i za vojne  pilote {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.3.2014 21:34 (4mal).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Bravo za Sulju, objasnio si fino, ja se toga sjećam još od prošle godine. Izgleda da je ove godine sve isto..
Bio sam tamo odradio sve za 5 što se motorike tiče, za psihotestove neznam..
Od nekoliko tisuća ljudi bio sam među najboljih 800 ili 1000 tako nešto
Na lječnički naravno nisam pozvan..

Ove sam godine na redu 07.04 u pola 10, pa ću vidjeti kako ću proći, ako ima netko iz Osijeka da ide u ponedjeljak
autom do tamo voljan sam da podijelimo troškove. Mogu i voziti ako treba, dobar sam vozač (C kategorija)
Vijam da odradim sve za maksimalnu ocjenu, vezu nemam pa se nadam poštenju ljudi koji tamo rade..
Pozdrav svima i sretno..

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Dabar222 kaže...



Ove sam godine na redu 07.04 u pola 10, pa ću vidjeti kako ću proći, ako ima netko iz Osijeka da ide u ponedjeljak
autom do tamo voljan sam da podijelimo troškove. Mogu i voziti ako treba, dobar sam vozač (C kategorija)
Vijam da odradim sve za maksimalnu ocjenu, vezu nemam pa se nadam poštenju ljudi koji tamo rade.{#}.
Pozdrav svima i sretno..

Nemoj ni ići džaba! samo ćeš se razočarati!{#}

14 godina
odjavljen
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Gledam, i nevjerujem koliko je aktivna ova tema. Što se u policiji dijele krafne i kakao da svi hrle toliko? {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice