Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

poruka: 52
|
čitano: 264.066
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

ok mimoze netko reci koje su mi greske molim vas

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Šta si dobio iz sastava Mateo2307?

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
tezak je taj njemacki kaže...

ok mimoze netko reci koje su mi greske molim vas

Gledaj mimozo gornje postoveNamigiva. Čovjek se napiso (yeah, rightBelji se)... Iskoristi nešto od toga... Mislim da bi prvo to trebala prevest na Hrvatski pa da vidimo kako bi to trebalo izgledat

Bosh Da BesT!
13 godina
neaktivan
offline
Re: HITNO POMOĆ Njemački jezik!!!

Cao Mateo,

 

na tvoju hitnu potrebu sam slucajno naletela na google...

i naravno da bih ti pomogla da sam ranije ovo procitala u buduce javi se na vreme za nemacki kad ti zafali..

 

veliki pozdrav

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

3.3.2010. sam postavio post...ova tema je odavno trebala bit zatvorena XD.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Može li mi samo netko provjeriti je li ovo točno? Hvala unaprijed <3

 

 

In seiner Klasse habe ich Umfrage über gesundes Leben gemacht. Ich habe Sie Fragen über gesundes Leben gefragt.  Diese Fragen haben 21 Studenten beantwortet.
1. Ernährst du dich gesund?
2.Treibst du Sport?
3. Schläfst du 8 Stunden?
4.Lachst du oft?
5.Trinkst du genug Wasser? (8 Glaser )
6.Verbringst du genug Zeit in der Natur?
7.Fruhstuckst du jeden Tag?

In unserer Klasse 76% (15 von 21) der Schüler ernähren nicht gesund. Sieben Studenten treiben Sport jeden Tag.  67% (14 von 21) der Schüler schlafen 8 Stunden nicht. Alle Studenten lachen jeden Tag. 67% (14 von 21) der Studenten trinken 8 Glaser Wasser pro Tag. Nur 5 Studenten Verbringen genug Zeit in der Natur. 57%(12 von 21) Studenten frühstücken nicht jeden Tag.

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Moze li mi neko napisati sastav u sklopu ovih pitanja ?

Wie wichtig ist Mode in deinem leben ?

Achtest du darauf, wie andere sich kleiden ?

Was trägst du gern und was ist deine  Lieblings farbe ?

 Glaubst du,dass Kleiden Leute machen ?

Begründe deine Antwort.

Wie sollen sich Schüller deiner Meinung nach kleiden ? (Schuluniformen)

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Prijatelja je mnogo. Neki su pravi , neki su lazni. Neki nam sluze da procamo sa njima o bitnim stvarima,neki da se zabavljamo,neki za izlaske ,za setnje ,ali samo je jedan onaj koji je tu za nas u bilo kom trenutku. S njim se mozemo saliti ,izlaziti,plakati,smijati se ili raditi bilo sta sto nam padne na pamet. Kod mene je to Sara . Ona je moja najbolja drugarica. Zivimo blizu ,idemo zajedno u razred,glupiramo se ii izlazimo zajedno ili ukratko radimo bilo sta sto nam padne na pamet. Ima smedju kosu ii plave oci,jako je lijepa . Kod nje najvise volim to sto je podjednako šašava kao ii ja. I bas zbog toga je ne bih mijenjala ni za sta na svijetu .

Ako moze neko da prevede na njemački jezik, treba mi sutra :))) Hvala unaprijed..

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 16:09 (Mix012).
8 godina
neaktivan
offline
Re: HITNO POMOĆ Njemački jezik!!!

Prijatelja je mnogo. Neki su pravi , neki su lazni. Neki nam sluze da procamo sa njima o bitnim stvarima,neki da se zabavljamo,neki za izlaske ,za setnje ,ali samo je jedan onaj koji je tu za nas u bilo kom trenutku. S njim se mozemo saliti ,izlaziti,plakati,smijati se ili raditi bilo sta sto nam padne na pamet. Kod mene je to Sara . Ona je moja najbolja drugarica. Zivimo blizu ,idemo zajedno u razred,glupiramo se ii izlazimo zajedno ili ukratko radimo bilo sta sto nam padne na pamet. Ima smedju kosu ii plave oci,jako je lijepa . Kod nje najvise volim to sto je podjednako šašava kao ii ja. I bas zbog toga je ne bih mijenjala ni za sta na svijetu .

Ako moze neko da prevede na njemački jezik, treba mi sutra :))) Hvala unaprijed..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
Dobro veče
Ako biste mogli da mi napišete 3 sastava na temu: meine Schule
Meine Schultag i meine Traum Beruf
Trebam koristiti sledeće: weil, trotzdem, imperativ al ne u svakoj rečenici da to bude
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
Ole oki kaže...
Dobro veče
Ako biste mogli da mi napišete 3 sastava na temu: meine Schule
Meine Schultag i meine Traum Beruf
Trebam koristiti sledeće: weil, trotzdem, imperativ al ne u svakoj rečenici da to bude

 meine schule:

meine schule trampf weil kantz panzerkampf aubensagen wacht los.Ich auben los nicht beine goot.Aus lahm pucntcht nober im bung an laus das.Ohm naus ber segf.Pils nacht mil loven.Ich bin herst auglich.

 

Meine schultag:

Los mich nictth goot bot sah mil los.Anb bih aus noper aus macht aupenfalen.Ich mash noct bech lost.

 

 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Moze meni neko pomoci oko sastavka na temu MEIN ERSTER SCHULTAG al treba biti napisano u preteritu ili perfektu,ljudi molim vas pomognite mi jako bi mi puno znacilo..hvala unaprijed:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 12:17 (Leeeee).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
Molim vas hitno mi je,treba mi par recenica..10-15 dovoljno.. uslikano sve sta treba.. hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
Molim vas hitno mi je,treba mi par recenica..10-15 dovoljno.. uslikano sve sta treba.. hvala
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Zar misliš da će tkogod brže reagirati pošalješ li poruku dvaput? Neće, vjeruj. Uostalom, što će ti to - nije li nastava završila?

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

MOLIM VAS HITNO MI TREBA SASTAV NA NJEMACKOM JEZIKU ZA NA TEMU HANNINA SOBA. UČENIK SAM 2. RAZREDA NJEMAČKOG JEZIKA HITNO MI TREBA POMOC. TREBA MI ZA ČETVRTAK 4.5.2017.god.

MOLIM VAS ŠTO BRŽE.

Polic Ednel
9 godina
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

I meni hitno treba nešto novaca, hitno do sutra! Jel možeš što brže uplatit?

 

A da se malo potrudiš, probaš napisati nešto, pa kako god to loše bilo i onda postavit pitanje da ti netko pomogne ovdje i ispravi? Sigurno ti nitko ne bude ovdje samo tako napisao sastavak.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Es war ein schöner, sonniger Tag. Hanna rief mich mir sein neues Zimmer zu zeigen. Ich bin mit Freude und vielen Lächeln auf seinem Gesicht verschwunden. Als ich in Hannahs Zimmer betrat, war ich fasziniert. Seine Wände waren alle möglichen Farben. An der Wand enthalten ist noch ein paar Bilder und eine Stunde in Form eines Mädchens. Auf dem Boden war ein rosa Teppich und darunter waren Fliesen. In einer Ecke war ein neuester Computer und brauner Tisch. Darüber hinaus gab es eine große Ficus, die schön roch. In der zweiten Ecke an der gleichen Wand gab es Hannas Bücher und ein Schreibtisch. Und auf der anderen Seite war ein großes zweistöckiges Bett. Der Blick aus dem Fenster, würde er in dem riesigen Park in der Stadt zu Fuß.

 

MOZE MI NEKO HITNO ISPRAVITI OVAJ TEXT TREBA MI ZA ČETVRTAK 4.5.2017.god.

 

                                                                        HVALA UNAPRIJED

Polic Ednel
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
Dobra večer
Molim vas može neko napisat sastavak na njemačkom na temu "zdrav život" do sutraa molim vass pomagajtee
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku
Zdravo,da li može neko sastaviti pismeni sastav na temu moja svakodnevnica, ali da u 2 ili 3 rečenice da se koristi futur treba do 28.06.2021 ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 22:51 (Sem123).
15 godina
offline
Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

Uvjerljivo najjaca tema na bug forumu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 14:00 (Dojitza).
13 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

90% neaktivno ili protjerano s foruma. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice