Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

poruka: 12
|
čitano: 7.601
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

Poštovanje,

Naime ove godine sam loše napisao maturu pa nisam upao na FER, a to mi je san upisat.

Upao sam na elektrotehniku u Rijeci i sad sam u nedoumici.

Dakle tri pitanja, jedan odgovor.

Jel se moguće prebacit iz Rijeke na FER?

Ako ne da li da ostanem školovati se u Rijeci?

I zadnje, da li da ipak pišem jesenski rok pa da okušam šanse na jesen ili u slučaju neuspjeha pauziram godinu i upišem sljedeće godine?

 

Hvala unaprijed na odgovorima

 

13 Rijeka riteh
7 Pauziranje
0 prebacivanje ako je moguće
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 22:26 (KretenIzKnina).
8 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

Besramni bump.

14 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

Moji ti je savijet da studiras godinu dana u rijeci, i probas se prebacit, ali da za svaki slucaj pises i maturu za slucaj da ti na FER-u ili odbiju molbu ili ne priznaju apsolutno ni jedan predmet, na sto moras racunat. Dakle kombinacija tog dvoje, tek toliko da vidis kako je studirat elektrotehniku, a da se za godinu ako pak odlucis da je to definitivno to, upises na FER s boljom maturom ili mizernim sansama da se prebacis. Sretno. Pauzirat nemoj nikako, to nije za nas mlade, sam bi vjerojatno pao u depresiju kao i vecina takvog naroda, mozda ti jesi neka cudesna iznimka ali evo govorim ti kako to obicno to izgleda. Zao mi te je al ne treba se sad jadat. Ne znam je li ti bolje sad na jesen pisat maturu ili slijedece godine, sam procijeni, jer ovo je ionako vrlo skup sport sto sam ti ja predlozio, morat ces vjerojatno platit godinu na FER-u + 2 mature koje ces pisat, mat i fiz, oko 10 000kn. Ne gledaj to kroz pare, jer u slucaju da ti na kraju uspije, upisat i zavrsit, nema cijenu! Ja ti zelim srecu a ti javi sto si odlucio tek toliko da znamo.

mojpismonosa
8 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

Odlučio sam ipak pisat jesenski. Ne znam kako će proć što se tiče ove školske godine, ali samouvjeren sam oko sljedeće godine.

Hvala na savjetima.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?
KretenIzKnina kaže...

Odlučio sam ipak pisat jesenski. Ne znam kako će proć što se tiče ove školske godine, ali samouvjeren sam oko sljedeće godine.

Hvala na savjetima.

Poslusaj ovu preporuku sto se zbirke za vjezbanje tice. Nije lagano kao drzavna matura, samo da te odmah upozorim. Ali rijesi makar cetvrtinu toga i upadas bez problema.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
8 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

 Jel se naplaćuje jesenski? Ja prijavio opet fiziku i matematiku i kaže 350 kn.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?
KretenIzKnina kaže...

 Jel se naplaćuje jesenski? Ja prijavio opet fiziku i matematiku i kaže 350 kn.

 Normalno da se naplacuje, samo prvi (odnosno redovan) izlazak je na racun drzave... Ne zamaraj se time mala je to love koliko bi ti moglo znacit ako to fino napises, nema to cijenu

mojpismonosa
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?
Ok. Hvala.
Samo što nikako da stave FER u odabir.
I ostalo je 250 mjesta. Sad više ne sumnjam da ću uspjet upast, al sad zato sumnjam da ću proć :p
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?
KretenIzKnina kaže...
Ok. Hvala.
Samo što nikako da stave FER u odabir.
I ostalo je 250 mjesta. Sad više ne sumnjam da ću uspjet upast, al sad zato sumnjam da ću proć :p

 Koliko sam ja skuzio na FER-u nije ostalo niti jedno mjesto. Na FER-u vise ne postoji uvijet, a ove godine je ultrapopularan izbor, zadnji na listi je imo oko 750 bodova. Tako da FER eventualno slijedece godine.

 

I ne kuzim te, ne sumnjas da ces upast (neces) ali neces proc? Proc sto?

mojpismonosa
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?
Ma to se zezam malo.
Nego, na stranici fera piše 248 mjesta ostalo za jesenski?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?
Joj jesam glup. To su diplomski.
A ništa, sad mi ostaje samo pauzirati godinu.
14 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na FER, pauziranje ili Rijeka?

Pauziranje je najgore kaj mozes, upisi to u rijeci pa ponovo upisuj FER slijedece godine, prvu godinu ionako ne placas na FER-u ces sad ovako ionako ako ces se prebacivat (tj probat upisat slijedece godine) platit oko 9000kn...

mojpismonosa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice