Pucko otvoreno uciliste Zagreb

poruka: 4
|
čitano: 8.575
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pucko otvoreno uciliste Zagreb

Nisam iz dosta razloga zavrsio srednju skolu. E sad imam sanse odnosno upisan sam za tehnicara za racunalstvo. E sad me zanima jel ima od toga neke koristi i jel se s tim moze jednog dana upisati faks? Volim kompjutere i sve o njima znam slagati znam osnove windowsi programi itd jedino ne znam programirati a to me i ne privlaci mozda zato jer nikad nisam probao. Planiram ici van hrvatske sto prije moguce a za to mi treba skola.

15 godina
offline
Re: Pucko otvoreno uciliste Zagreb
Kolacic kaže...

Nisam iz dosta razloga zavrsio srednju skolu. E sad imam sanse odnosno upisan sam za tehnicara za racunalstvo. E sad me zanima jel ima od toga neke koristi i jel se s tim moze jednog dana upisati faks? Volim kompjutere i sve o njima znam slagati znam osnove windowsi programi itd jedino ne znam programirati a to me i ne privlaci mozda zato jer nikad nisam probao. Planiram ici van hrvatske sto prije moguce a za to mi treba skola.

Mozes upisat faks kad zavrsis jer se tu radi o cetverogodisnjem programu srednje skole.

Kad to rjesis prijavis se na drzavnu maturu u jednom od rokova (ljeto, jesen) i  upises ono za sto si zelis ili za sto si skupio dovoljno bodova(boduje se i ocjene iz srednje skole, pa ti se isplati uciti redovito).

Sama matura nije preteska, eventualno bi moglo bit puno posla s hrvatskim jer treba dosta vremena da se sva materija obradi.

 

S obzirom da se ce ti to biti onda prvi upis na fakultet imas besplatan studij ako ne padas predmete.

 

Racunaj na to da ce ti studij trajat minimalno 3 godine (preddiplomski) i eventualno jos dvije godine diplomski/specijalizacija.

 

Predpostavljam da ti priznaju prijasnje polozene razrede ili ides sve ispocetka?

Uglavom neces izac iz Hrvatistana prije 2018.

 

A sve o racunalima i programiranju se da nauciti.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 13:41 (Ante).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pucko otvoreno uciliste Zagreb
Ante kaže...
Kolacic kaže...

Nisam iz dosta razloga zavrsio srednju skolu. E sad imam sanse odnosno upisan sam za tehnicara za racunalstvo. E sad me zanima jel ima od toga neke koristi i jel se s tim moze jednog dana upisati faks? Volim kompjutere i sve o njima znam slagati znam osnove windowsi programi itd jedino ne znam programirati a to me i ne privlaci mozda zato jer nikad nisam probao. Planiram ici van hrvatske sto prije moguce a za to mi treba skola.

Mozes upisat faks kad zavrsis jer se tu radi o cetverogodisnjem programu srednje skole.

Kad to rjesis prijavis se na drzavnu maturu u jednom od rokova (ljeto, jesen) i  upises ono za sto si zelis ili za sto si skupio dovoljno bodova(boduje se i ocjene iz srednje skole, pa ti se isplati uciti redovito).

Sama matura nije preteska, eventualno bi moglo bit puno posla s hrvatskim jer treba dosta vremena da se sva materija obradi.

 

S obzirom da se ce ti to biti onda prvi upis na fakultet imas besplatan studij ako ne padas predmete.

 

Racunaj na to da ce ti studij trajat minimalno 3 godine (preddiplomski) i eventualno jos dvije godine diplomski/specijalizacija.

 

Predpostavljam da ti priznaju prijasnje polozene razrede ili ides sve ispocetka?

Uglavom neces izac iz Hrvatistana prije 2018.

 

A sve o racunalima i programiranju se da nauciti.

Nema gumba Hvala. Uglavnom hvala ti na detaljnom odgovoru,sretan sam jer imam sanse zavrsit "srednju" i to onaj smjer koji sam oduvijek zelio. Vazno da ja zavrsim to sve ako Bog da pa da izletim iz kako ti kazes Hrvatistana {#}

 

edit: Jel mogu raditi preko student servisa ako idem u POU Zagreb?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 16:19 (Kolacic).
13 godina
offline
Re: Pucko otvoreno uciliste Zagreb
Kolacic kaže...

Nisam iz dosta razloga zavrsio srednju skolu. E sad imam sanse odnosno upisan sam za tehnicara za racunalstvo. E sad me zanima jel ima od toga neke koristi i jel se s tim moze jednog dana upisati faks? Volim kompjutere i sve o njima znam slagati znam osnove windowsi programi itd jedino ne znam programirati a to me i ne privlaci mozda zato jer nikad nisam probao. Planiram ici van hrvatske sto prije moguce a za to mi treba skola.

Zavrsio sam teh za rac 2011 mogu ti rec da osim malo programiranja kompjutera nebus vidjel osim ak nisu promjenili plan i program . Kaj se tice fakulteta za srodni smjer imas TVZ FER i FOI. Ali tamo ti se samo programira odnosno ne bus vidio hardware. Upisao sam TVZ i vidio sam ako neznas matematiku nemas sto traziti na takvim fakultetima. Tako da sam sada na PMF smjer Geografija na 2 godini.
Edit: Mislim da ne možeš jer nisi student probaj učenički servis ali mislim da ni tam nebus mogao.

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 17:03 (zagi55).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice