Roditelji me ne zele pustiti da radim

poruka: 6
|
čitano: 1.688
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Roditelji me ne zele pustiti da radim

Pozdrav :)

 

Zelio bih vas savjet... 3. sam razred srednje ove godine i zelim ici raditi iduce godine, jer si zelim kupit novi komp i jos neke stvari, jer mi roditelji ne daju novac za to. No, kad god ja pitam roditelje da me puste da radim, oni ne zele, tj. otac me pusti, ali majka ne zeli. Nemojte mislite da me ne zele pustiti jer se ponasam kao dijete nekakvo, nikad se nisam napio niti napravio glupost u skoli, prolazim s cetiri skoro pet i uvijek pomazem roditeljima kad treba. Ako imate kakav savjet, napisite dolje. Hvala :)

5 godina
protjeran
offline
Re: Roditelji me ne zele pustiti da radim
king_619861 kaže...

Pozdrav :)

 

Zelio bih vas savjet... 3. sam razred srednje ove godine i zelim ici raditi iduce godine, jer si zelim kupit novi komp i jos neke stvari, jer mi roditelji ne daju novac za to. No, kad god ja pitam roditelje da me puste da radim, oni ne zele, tj. otac me pusti, ali majka ne zeli. Nemojte mislite da me ne zele pustiti jer se ponasam kao dijete nekakvo, nikad se nisam napio niti napravio glupost u skoli, prolazim s cetiri skoro pet i uvijek pomazem roditeljima kad treba. Ako imate kakav savjet, napisite dolje. Hvala :)

Niti piješ, niti radiš, niti j(ašiš), niti prolaziš sa 5. Još k tome imaš i nekoliko profila na nolajferskom forumu. Sudbino 'kleta. Najbolje da čekaš onda. Taman sa 30 ćeš se prvi puta poljubiti, a sa 40 skinuti eventualno junf (svoj).

5 godina
neaktivan
offline
Re: Roditelji me ne zele pustiti da radim
Haha, pa za djevojke ima vremena. A za alkohol ne vidim sta ima zanimljivo, probao sam, ali jednostavno ne zanima me.
10 godina
offline
Roditelji me ne zele pustiti da radim

Znaci po tvome, vjerovatno bi se svi trebali drogirat i pit alkohol samo da im ti kazes da su "normalni"... Ima ljudi (tinejdzeri, oni +18) koji ne voli ni prismrdit alkoholu ili cigaretama a to sam recimo ja, mislim, cigarete znaci NIKAD nisam probao, a alkohol eventualno jedino kad sam vani sa frendovima ali nista puno...

Battleog - 191silvinjo
12 godina
offline
Re: Roditelji me ne zele pustiti da radim
hahhaajaads kaže...

Znaci po tvome, vjerovatno bi se svi trebali drogirat i pit alkohol samo da im ti kazes da su "normalni"... Ima ljudi (tinejdzeri, oni +18) koji ne voli ni prismrdit alkoholu ili cigaretama a to sam recimo ja, mislim, cigarete znaci NIKAD nisam probao, a alkohol eventualno jedino kad sam vani sa frendovima ali nista puno...

Uf, da mi nema cuge i cigara... Samo ću reći da bi bilo prilično grdo.

 

Što se tiče teme ja bih se na tvom mjestu strpio do punoljetnosti i fakulteta te radio preko ljeta (ili preko godine, ako imaš volje i snage uz akademske obveze). Ne isplati se bosti sa rogatima, kako se kaže.

Ionako ćeš imati prilike raditi i zaraditi kroz naredna desetljeća, vjeruj mi. Nemaš se što žuriti.

Osobno sam si tako zaradio za PC, dobar je to osjećaj u svakom slučaju. Nekako čovjek više cijeni ono što si je vlastitim radom priuštio.

 

My 2 cents...

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
5 godina
protjeran
offline
Re: Roditelji me ne zele pustiti da radim
hahhaajaads kaže...

Znaci po tvome, vjerovatno bi se svi trebali drogirat i pit alkohol samo da im ti kazes da su "normalni"... Ima ljudi (tinejdzeri, oni +18) koji ne voli ni prismrdit alkoholu ili cigaretama a to sam recimo ja, mislim, cigarete znaci NIKAD nisam probao, a alkohol eventualno jedino kad sam vani sa frendovima ali nista puno...

Gdje li si ti samo našao u onome što napisah da bi se netko trebao drogirati ili opijati do besvijesti ?!?! Napisano je bio čisti sarkazam.

E sada tko ga ne može shvatiti ja tu ne mogu pomoći.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice