Šalabahter

poruka: 17
|
čitano: 11.157
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
Šalabahter

zna neko kako se na engleskom kaze šalabahter? google prevoditelj nezna.treba mi jer na ebayu trezim nes.

pOtPiS
9 godina
Šalabahter

Cheatsheet ili Cheat sheet.

LoL EU: Axmuth---Registrirajte se ovdje: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d3a0ac0008da092574454
11 godina
neaktivan
Re: Šalabahter

Thefuck? Zasto si trazio dal je tocno na ebayu, ozbiljno mislis da ce neko salabahtere prodavat? I da, dobro ti je rekao.

8 godina
mislis onu kemijsku uzet?
Ne mogu se nis sjetit!!!
8 godina
neaktivan
Šalabahter

ne ovaj sat samo sta je tu skup dođe 400kn http://www.hr.24kupi.com/

pOtPiS
6 godina
neaktivan
7 godina

džaba to kad ti profesorka kaze da nesmjes imat nista osim kemijske

9 godina
neaktivan

Vjeruješ ili ne,to zaista i jesu šalabahteri,ali nisu "školski" šalabahteri.

A šta se gumica tiče,problem je šta će te profesor vidjeti da stalno buljiš u gumicu i tražit će te da mu daš gumicu na inspekciju.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
6 godina
protjeran
Šalabahter

@marino15

@g123456

@antimon95

ove metode su uspjesne ako: 

-stavis salabahter ispod tenisice (stavis ga na pod i poklopis nogom, kad prof. ne gleda onda mozes pogledati)

-stavis salabahter ispod testa (znam da zvuci glupo, ali isto tako je vrlo uspjesno, prof. nezna da ces mu staviti salabahter ispred nosa, pa kad ne gleda, pogledas...)

-napises ga na gumicu, ali samo s jedne strane

-napises ga na klupu ali jako sitnim slovima, al ne opet tako sitnim da ne vidis procitati pa se moras naprezati..tak ce te skuziti...

-stavis ga u rukav ili u traperice koje su podrapane na koljenima..

sve metode su uspjesne i ima ih jos dosta, al to je na vama kam cete ga staviti, BTW salabahter bi mogao prevesti kao cheat note, cheat sheet, remember note i sl

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 15:37 (KISS).
7 godina
neaktivan
KISS kaže...

@marino15

@g123456

@antimon95

ove metode su uspjesne ako: 

-stavis salabahter ispod tenisice (stavis ga na pod i poklopis nogom, kad prof. ne gleda onda mozes pogledati)

-stavis salabahter ispod testa (znam da zvuci glupo, ali isto tako je vrlo uspjesno, prof. nezna da ces mu staviti salabahter ispred nosa, pa kad ne gleda, pogledas...)

-napises ga na gumicu, ali samo s jedne strane

-napises ga na klupu ali jako sitnim slovima, al ne opet tako sitnim da ne vidis procitati pa se moras naprezati..tak ce te skuziti...

-stavis ga u rukav ili u traperice koje su podrapane na koljenima..

sve metode su uspjesne i ima ih jos dosta, al to je na vama kam cete ga staviti, BTW salabahter bi mogao prevesti kao cheat note, cheat sheet, remember note i sl

Ovu metodu koju sam podebljao ja najvise koristim, jednostavno kad profesor sjedi ili nije kraj tebe stavis ga sa strane ispita i bez problema prepisujes. Profesoru se cini da gledas u ispit.

9 godina
neaktivan
Šalabahter

Ma niti je metoda uspješna niti neuspješna,nego jednostavno ako si antitalent sa šalabahterima skužit će te.

A također profa tebe može stalno gledati a ti nju nemožeš.

Ja osobno sam se uvijek pokušavao drugačije snaći,bez šalabahtera(prepisivanje sa testa,došaptavanje,učenje),pa nikad nisam izvježbao rad sa šalabahterima.Samo šteta što je u srednjoj i na faksu teže prepisivati(od druge osobe) i došaptavati nego radit sa šalabahterom.Ali je na faksu teško i sa šalića prepisati pa je meni koji to nisam uvježbao i to nemoguće.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
9 godina
Šalabahter

Ako ste informaticki pismeni, napisite u binarnom zapisu na klupu i citajte  {#}

Ja sam u prvoj klupi do profesora i to je super. Zavoli te pod satom zato sto non stop nesto prica s tobom, a pod testom je uvijek odozada, bar vecina je. Ali moze se napisati na rub katedre i na policu katedre se moze staviti mnostvo papira, bez da prof. skuzi!

Mozete i na poklopac od kalkulatora, ali to mogu biti samo formule.

1l1 4k0 2N4t3 l33T, n4P151T3 u l33TU n4 kLuPu  {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
10 godina
Šalabahter

Ja sve na poklopac kalkulatora, a to baš i nije korisno s obzirom da formule možemo imati, ali dobro dode za neku sitnicu na matematici ili kemiji.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
11 godina

mobitel u rukavu. naravno ne touch jer su uglavnom veći i nezgrapni. običan dummy..

na njemu HTML napravljen u wordu, sa listom pojmova/pitanja i na njima hyperlinkovi koji vode niže u dokument do odgovora. kraj svakog odgovora staviti hyperlink za "vrh stranice".. iznimno učinkovito

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
6 godina
protjeran
nixass kaže...

mobitel u rukavu. naravno ne touch jer su uglavnom veći i nezgrapni. običan dummy..

na njemu HTML napravljen u wordu, sa listom pojmova/pitanja i na njima hyperlinkovi koji vode niže u dokument do odgovora. kraj svakog odgovora staviti hyperlink za "vrh stranice".. iznimno učinkovito

ili jednostano napises salabahter, omotas ga selotejpom tak da je skliski i stavis ga u rukav. kao sto je poznato, to je papir pa ce biti neprimjetan.

11 godina

na mob stane cijela biblija, na papir također, ali font 0.01 :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice