Sastav na njemackom

poruka: 8
|
čitano: 14.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sastav na njemackom

Pozdrav

 

treba mi sastav na njemackom jeziku o Hrvatskoj. Sastav o moru , nasoj lijepoj prirodi , vremenu , tradicija , glazbi , sportu , jelu , piću (opcenito o hrvatskoj)...treba da spomenete sve bitno u hrvatskoj. sastav mi treba pod hitno(do veceras 21-22h). Ako neko zna njemacki i ima inspiraciju zamolio bih ga da napise nesto :D

12 godina
neaktivan
offline
Sastav na njemackom

Šta misliš  šta smo mi? Svaki padobranac se može registrirat na forum i tražit da mu se piše sastavak kojeg nije ni probo napisat i mi bi sad to trebali napisat.  {#}

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
protjeran
offline
Sastav na njemackom

Nakucaj na hrvatskom i prevedi s google translate.

 

Jos da si dosao sa napisanim sastavom pa trebas pomoc oko gramatike ajd jos nekak, ali ovakvu ljenost jedino mozemo facepalmom nagradit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 16:45 (Tyberius_Prime).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sastav na njemackom
Tyberius_Prime kaže...

Nakucaj na hrvatskom i prevedi s google translate.

 

Jos da si dosao sa napisanim sastavom pa trebas pomoc oko gramatike ajd jos nekak, ali ovakvu ljenost jedino mozemo facepalmom nagradit.

To je previse tupo. Moze posluziti kao osnova, ali kada ti Google prevede, onda moras krenuti u detaljno ispravljanje {#}

 

P.S - Sumnjam da ce ti ga itko napisati, moze svatko tako uletiti na forum i traziti sastav. Potrudi se malo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 16:47 (Gman).
12 godina
protjeran
offline
Sastav na njemackom

I opet bi bilo bolje nego da je on sam pisao. Za dvojku bi imao sastav da ga j..s.

12 godina
online
Re: Sastav na njemackom
Tyberius_Prime kaže...

Nakucaj na hrvatskom i prevedi s google translate.

 

  Definitivno!

 

I neka još isprinta, neka veli profi da mu se nije dalo pisat ručno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sastav na njemackom
Ranko Kukumar kaže...

 

  Definitivno!

 

I neka još isprinta, neka veli profi da mu se nije dalo pisat ručno.

Pa da ga ide prepisivati rukom onda bi dodao jos toliko gresaka koliko je GT dodao pa ni za dvojku ne bi imao sastav.

11 godina
neaktivan
offline
Sastav na njemackom

u mojoj kuci ja radim dosta posla. imam mladju sestru ali ona nece nista da radi.svako jutro ja pospremam moj krevet. poslije dorucka moram pospremiti sto i oprati sudje. ja cesto spremam sa estrom policu za knjige.jednom mjesecno  u kuci brisem prasinu. svaki dan ja iznesem smece. ja moram jednom sedmicno mami pomoci peglati ves. mama kaze  da jednom  sedmicno moram pospremiti sobu i staviti odjecu u ormar. ponekad sebi i sestri spremam dorucak jer mama radi. mi imamo macka.ja moram brinuti o njemu i davati mu mlijeko

 
molim vas da mi neko prevede ovaj tekst imam pismenu HITNO JE
unaprijed hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice