ADM vs, Protis

poruka: 370
|
čitano: 108.282
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Blade18 kaže...
imba kaže...

I u protisu su isto tak super, lik mi je reko da ako mu donesem pare isti dan možda mi kroz par dana dođe monitor. Ja sam pitao dali se može naručiti pa da dođem sam po njega s lovom, kulturno me od*ebo sa spikom : " ovo nije sajam, mi poslujemo kako nama odgovara, ne vama ". Hvala najljepša , nabijem vas ;)

omfg :D

ja ipak mislim da se tu malo pretjeruje s tim protisom, nisam nikad imal posla s njima, ali da su bas tolko neuljudni... nemoguce mi zvuci xD

Ne pretjeruje.

Navrati nekad da se sam uvjeriš kakvi klošari tamo rade ako ne vjeruješ.

Nadrkani su ko da si ih došao tražiti da ti poklone.

ZATO KOD NJIH VIŠE NE KUPUJEM.

16 godina
offline
ADM vs, Protis

Meni je ADM puno bolji, u Protisu par puta narucivao robu preko weba i nikada da su svi artikli dostupni ili da preporuce nesto drugo slicno. Rijetko kada da im je roba dostupna koja im pise na webu.  Adm nazvao pitao preko telefona dali su dostupne komponente koje mi trebaju oni kazu sve dostupno. Kazem doci cu navecer po to jer sam radio cijeli dan. Sa Krka krenuo u Zg dosta kasno jer se posao malo oduzio. Zovem njih blizu Zg kazem kasnit cu mozda par minuta i pitam jel je moguce da me pricekaju jer putujem s krka, jos nisam niti znao gdje je Adm (u ono vrijeme je bio u podrumu u jednoj zgradi), lik mi objasni gdje moram ici, stizem par minuta prije zatvaranja i kazem tko sam i po sto sam dosao,lik mi jos predlozi da uzmem neke bolje komponente za iste novce, lijepo sve donese za par minuta, platim i pravac natrag na Krk. Istu vecer sve sastavio i sve radilo bez problema. Bolju uslugu i profesionalnost nisam jos susreo niti u jednom ducanu informaticke opreme.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
ADM vs, Protis

Nakon onog posta odustajem od protisa.. Sad gledam samo izbor ADM i Links.. Nemam iskustva s admom ali imam s linksom. Kod linksa mi je prednost samo šta se cijena ne diže kad se plaća karticama dok je kod adma suprotno. Tako ako plaćam karticama u admu ispalo bi me isto možda i više nego kod linksa... Inaće links super ljudi, zaposlenici, iskustva sa servisom ok.. Sve u svemu, zadovoljan s njima, podrška na mail odlična i brza..

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Ma ADM je najbolji .

Već sam 4-5 puta kupovao kod njih i nikakvog problema i sad za koji dan opet .

Isto tako i moji frendovi .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 21:36 (WItcher).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
ADM vs, Protis

Podjelio sam svoje iskustvo s vama,tako da ne preporucujem da kupujete tamo jer cete izgubiti grpu zivaca. Koliko vidim na ovom i drugim forumima ima jako puno korisnika sa losim iskustvom u Protisu. Takodjer i ljudi koji tamo rade djeluju jako ne kompetentno za taj posao koji obavljaju. Takodjer je i prava lutrija dobiti ih na tel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Čudi me da ih već neko nije naučio pameti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
black6 kaže...

Podjelio sam svoje iskustvo s vama,tako da ne preporucujem da kupujete tamo jer cete izgubiti grpu zivaca. Koliko vidim na ovom i drugim forumima ima jako puno korisnika sa losim iskustvom u Protisu. Takodjer i ljudi koji tamo rade djeluju jako ne kompetentno za taj posao koji obavljaju. Takodjer je i prava lutrija dobiti ih na tel.

Ne javljaju se na tel jer je to komplicirano. Kad god dođem po robu, telefoni zvone ko blesavi, a njih 4 unutra i nitko ne trza. U našoj firmi propušten poziv pa malo razgovaraš sa šefom zašto se nisi javio.

Protis je OK ako znaš što naručuješ i ako rješavaš reklamaciju preko Recro-a ili MSANA, dakle kupnja laptopa, WD diskova i slično. Ovo ostalo tamo ne mislim kupovat jer kakvi su, ne želim se prepirati za garanciju pogotovo jer im piše da moraš vratiti originalnu ambalažu... right.... tri godine ću čuvat amabalažu.....

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
14 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

Je....

zato ih je netko i opljackao ;))))))))))))))

No salu na stranu,sto se reklamacije tice,ne pada mi na pamet da moram do Rugvice (opet) ici zato sto se sa Protisom nista ne moze rijesiti.

14 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Evo i moje iskustvo sa ADM-om.

Jučer sam naručio robu i danas sam ju već preuzeo. Kada sam došao u ADM jedan čovjek je bio prije mene i kupio UPS i prodavač mu je sve lijepo objasnio. Meni je pokazao robu koju sam naručio da vidim jel je to to i stavio u vrećicu. Stvarno samo riječi hvale za ADM.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Gledajte, nema rasprave na ovu temu ''ADM vs. PROTIS''

Svugdje po internetu samo loše stvari o protisu. Nikada neću ništa od njih kupovati, i već sam podosta ljudi odgovorio od njih (20tak ljudi, s obzirom da mene pitaju kada slažu konfu). Nemam nikakvog iskustva s njima, ali samo upišite u googlu neš na temu lošeg poslovanja Protisa, i imate cijle novine pune članaka o tome.

Ja u ADM-u kupujem već treću konfiguraciju (u djelovima) u godinu i pol dana.

Evo da vam kažem koliko su strpljivi i dobri: Prva konfa, HDD mi je crknuo u roku od mjesec dana, odnio sam ga na popravak, rekli su da će me nazvati kada mogu doć po njega. Nazvali su me idući dan oko 17h i dobio sam novi HDD.

To je bilo sa prvom konfom, sve drugo dan danas radi bezprijekorno.

Druga konfa, to sam kupio u 11 mjesecu 2010, e... Grafička kartica mi je crkla dva puta! (dakle oni su imali 2 mrtve GTX 460, i u konačnici ja sam završio sa trećom). Prvu su mi zamjenili istog trena, s obzirom da se pokvarila unutar 2 tjedna, ili tjedan, ne sjećam se točno, od kupnje. A drugu, s obzirom da je prošlo 2 mjeseca od kupnje, sam čekao 3 dana a ju pošalju tamo dobavljaču ili nekom ovlaštenom servisu, ne znam, i dobio opet... druga se pokvarila isto sam najenom, a nisam oveclockao, neka valjdaa serijska greška ili nkj..  Onda, nakon toga, na tom istom kompu, crkla mi je matična (870Emxtreme3). Isključio sam kompjuter normalno, i dalje se nije htio upaliti. ugl. dobio sam i matičnu novu u roku od 3 dana (a pokvarila se 3-4 mj nakon kupnje).

Sada sam kupio novu konfu, (Phenom 2 955 BE 4x 3.2GHz, trenutno 2GB DDR3 rama, nadogradit ću, 770Extreme3 matična, 600w CX Corsair, i još skupljam za grafičku koja će biti GTX 560 Ti.)

Ugl. u ADM-u su ljubazni, uslužni, dakle odgovaraju na sve upite, u servisu su vrlo učinkoviti (brzi), i usluga im je jednostavno 10 od 10.

 

Klonite se protisa i idite u ADM :) osim ako želite riskirati glavobolje frustaracije, i šta već ne..

47 ADM
7 ili
1 Protis
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 0:19 (Tipkalo).
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: ADM vs, Protis
Rucnik ti inace odlicno skuplja vlagu, pa razmisli zasto ti te maticna otisla.
A za graficke, pokvarile su se jer ih je netko dirao? Hm.

Can't tell if trolling...
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis

Ma ne, krivo sam se izrazio..

a ručnik, između ručnika i matične je ona antistatična pjena, al sumnjam da će ta vlaga iz ručnika išta napraviti, ako nije već u godinu i pol dana prvom kompu. U sobi mi je suho očito :P.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 1:12 (Tipkalo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
Tipkalo kaže...

Gledajte, nema rasprave na ovu temu ''ADM vs. PROTIS''

.....

Ugl. u ADM-u su ljubazni, uslužni, dakle odgovaraju na sve upite, u servisu su vrlo učinkoviti (brzi), i usluga im je jednostavno 10 od 10.

 

Klonite se protisa i idite u ADM :) osim ako želite riskirati glavobolje frustaracije, i šta već ne..

Moram reći da ovo i nije tako često razmišljanje. Čovjeku riknulo hrpu hardvera, sve više manje dosta brzo nakon kupovine, ali i dalje je zadovoljan dućanom. Da barem ima više ljudi koji tako razmišljaju.

Nažalost danas ima hrpetina ljudi kojima ako se nešto pokvari u nekom kraćem roku nakon kupnje onda im je sam odućan kriv, nije bitno ako se zamijeni odmah, ili nakon samo par dana, ne, jer onda im je glavna parola :pa mogli ste mi odmah tu ispravnu ugradit, a ne mi uvaljivat te šrot komponente! Ili one fore: ja sam mogao kupit računalo bilo gdje, a odabrao sam vas, a vi mi prodali ovo smeće koje se pokvarilo nakon samo 3 mjeseca! Itd itd, ljudi imaju svakakva razmišljanja, ali čini mi se da ih jako mali broj shvaća da svi dućani imaju iste komponente, da sve komponente imaju određeni postotak RMA, i da se firme razlikuju praktički samo po cijenama i usluzi.

Da, da, ali ja sam mogao ić kupit u veliki dućan, evo baš sad gledam ovaj Tehnomarket, tamo sam ja trebao ić...sigurno mi se nebi niš pokvarilo.

13 godina
offline
ADM vs, Protis

decki a sta kazete na trgovinu INSTAR. nisu tak skupi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Protis se psihološki čini najjeftiniji jer bezobrazno stavljaju cijene za gotovinu na web stranice, a cijene za kartice tek kad kliknes na proizvod.

To me strašno živcira jer kad netko kupuje konfu onda mu dignu cijenu za 30% barem i onda mora uzet nešto slabije.

Sa ADM-om nikad problema, besplatna dostava na konfiguracije, support odlican jedino sto radnici nisu informirani o novim tehnologijama kao npr. u iShopu (:D HAHA)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Ja sam svoj PC kupovao u ADM.

Budući da sam ja iz Hercegovine, narudžbu sam radio na adresu prijatelja iz Imotskog.

Komponente sam birao ja, a oni složili. Istina, kad su poslali robu nisam dobio tipkovnicu jer je nisu imali na stanju.

Bilo me strah da je neće ni isporučiti jer je ista već bila na računu, plaćena, a kad je PC stigao na adresu prijatelj potpisao da je sve primio.

U telefonskom razgovoru gosp. Danko mi je rekao kako je tipkovnica na štampanju (hrv. slova, tipkovnica je G19). Za dva dana stigla i tipkovnica.

 

Što se mene tiče ADM je odličan izbor. Pošteni ljudi, ljubazni, brzi...

 

S druge strane, Protis, osobno nemam iskustva, ali jedan prijatelj je kupovao kod njih i to dosta skupu konfiguraciju. Dogovorili sve, otišao po nju, konf bila sastavljena,

došao kući, upalio, sve radi super.... Prema ovome i oni su odlični, no u svakom žitu ima kukolja....

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: ADM vs, Protis

Ako je u jamstvenom listu navedeno da je jamstvo 24 mjeseca (ili vise), ADM, ali i svaki drugi prodavac, po zakonu mora posredovati kod popravka/zamjene artikla u garantnom roku.

Izuzetak je jedino ako je u jamstvenom listu navedeno da se mora direktno kontaktirati ovlasteni servis, a u tom slucaju, ako je servis van mjesta stanovanja, duzni su pokriti i troskove transporta.

 

Ne nasjedajte na te price. Oni svi znaju svoja prava kad vam trebaju uzeti novce...

15 godina
offline
ADM vs, Protis

Zanima me nešto vezano uz ADM pa ću vas tu pitat,

prije kojih mjesec dana (možda i manje) sam kupio zvučnu karticu u ADM-u,

međutim nisam znao da mi ne paše na matičnu i samo sam otvorio kutiju i vidio da zvučna ne paše, znači foliju u kojoj je zvučna nisam ni otvarao.

Zanima me mogu li zvučnu vratit u ADM i nadoplatit i uzet nešta drugo ?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Tipkalo kaže...

Gledajte, nema rasprave na ovu temu ''ADM vs. PROTIS''

Svugdje po internetu samo loše stvari o protisu. Nikada neću ništa od njih kupovati, i već sam podosta ljudi odgovorio od njih (20tak ljudi, s obzirom da mene pitaju kada slažu konfu). Nemam nikakvog iskustva s njima, ali samo upišite u googlu neš na temu lošeg poslovanja Protisa, i imate cijle novine pune članaka o tome.

Ja u ADM-u kupujem već treću konfiguraciju (u djelovima) u godinu i pol dana.

Evo da vam kažem koliko su strpljivi i dobri: Prva konfa, HDD mi je crknuo u roku od mjesec dana, odnio sam ga na popravak, rekli su da će me nazvati kada mogu doć po njega. Nazvali su me idući dan oko 17h i dobio sam novi HDD.

To je bilo sa prvom konfom, sve drugo dan danas radi bezprijekorno.

Druga konfa, to sam kupio u 11 mjesecu 2010, e... Grafička kartica mi je crkla dva puta! (dakle oni su imali 2 mrtve GTX 460, i u konačnici ja sam završio sa trećom). Prvu su mi zamjenili istog trena, s obzirom da se pokvarila unutar 2 tjedna, ili tjedan, ne sjećam se točno, od kupnje. A drugu, s obzirom da je prošlo 2 mjeseca od kupnje, sam čekao 3 dana a ju pošalju tamo dobavljaču ili nekom ovlaštenom servisu, ne znam, i dobio opet... druga se pokvarila isto sam najenom, a nisam oveclockao, neka valjdaa serijska greška ili nkj.. Onda, nakon toga, na tom istom kompu, crkla mi je matična (870Emxtreme3). Isključio sam kompjuter normalno, i dalje se nije htio upaliti. ugl. dobio sam i matičnu novu u roku od 3 dana (a pokvarila se 3-4 mj nakon kupnje).

Sada sam kupio novu konfu, (Phenom 2 955 BE 4x 3.2GHz, trenutno 2GB DDR3 rama, nadogradit ću, 770Extreme3 matična, 600w CX Corsair, i još skupljam za grafičku koja će biti GTX 560 Ti.)

Ugl. u ADM-u su ljubazni, uslužni, dakle odgovaraju na sve upite, u servisu su vrlo učinkoviti (brzi), i usluga im je jednostavno 10 od 10.

 

Klonite se protisa i idite u ADM :) osim ako želite riskirati glavobolje frustaracije, i šta već ne..

Nemaš iskustva,a pljuješ po njima. Pa šta ti radiš sa tim hardwareom (HDD, dvije grafičke, matična ploča)!!? Možda da se maniš slaganja računala pa nebude crkavalo?! Tebi je više hardwarea crklo u godinu i pol dana nego meni od kada imam računala (crkla mi samo nvidia 7900).

 

Naručio grafičku iz PROTISA, došla u Rijeku za tri dana. Naručio sve ostale komponete u petak, sljedeći utorak sve već složeno i upogonejno...

 

Netko je spomenuo cijene i kako su oni bezobrazni sa tim šta nakelje cijene u gotovini?! Pa šta, uzimam hardware u gotovini i meni to ekstra paše, a kome smeta ša je "30%" na kraticu ima mnogo drugih opcija!

ššššš - možda su u šumi
15 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
doktor1 kaže...

ti hoćeš reć da možeš iskeširat po prosjeku 7k kn na ruke ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Mitch kaže...
doktor1 kaže...

ti hoćeš reć da možeš iskeširat po prosjeku 7k kn na ruke ?

Evo... Kupljeno prošle godine. Plus monitor kupljen u LINKSU također u gotovini u 8 mjesecu prošle godine (2500 kn SAMSUN P2470HD). Šta je to čudno?


VEĆA SLIKA

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 12:52 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Kad se već hvalimo evo i mene, keširano do zadnje lipe

 

Slika

ADM ADM
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 12:57 (marko227).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
Mitch kaže...

ti hoćeš reć da možeš iskeširat po prosjeku 7k kn na ruke ?

Mislim da se ipak ovdje nema potrebe baviti time da li netko može ili ne iskeširati ovoliko ili onoliko novaca. Po mom iskustvu u zadnjih 10ak godina velika većina stvari se kupuje gotovinom, i zadnje 2 godine, začudo, nisu iznimka. Ok, vjerujem da bi moglo biti drukčije drugdje, i vjerujem da je, ali evo ovdje u Ri i okolici velika većina kupaca kojim asam ja nešto prodao, ili sastavi oono što su sami kupili, ili im ja nešto preporučio i išao sa njima kupit i složit...sve gotovina.

16 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
marko227 kaže...

Kad se već hvalimo evo i mene, keširano do zadnje lipe

 

Nitko se ne hvali nego sam samo stavio argument da kada uzimam novo računalo kupujem ga u gotovini, (kao i dodatne nadogradnje - CPU cooler, HDD...) i da meni taj argument "ovi iz PROTISA nakelje cijene u gotovini, a na karticu je 30% skuplje" ne drže vodu.

ššššš - možda su u šumi
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Ja imam dva oprečna primjera iz protisa. Jedno je jako ugodno i bezbolno, drugo baš i nije. Ali na tim primjerima, mislim da sam "skužio" protis.

 

Primjer prvi: sve pod "Moj PC" naručeno u protisu. Ja njima zahtjev, oni meni ponudu, ja platio (uz dostavu), za dva dana sve stiglo. Praktično bez ljudskog kontakta. Sve u najboljem redu.

 

Primjer drugi: naručio dva diska i usb stick, kako je to mala cifra - rekoh, doći ću sam po to. Sjeli buraz i ja u auto, dojurili do protisa, a ono.... zmajevo gnjezdo. D1 (djelatnik jedan) isšarafi dršku od metle, D2 baca cde-e ko šurikane, D3 vitla CF kablom ko nunčakama, D4 lupka bocama "come out and PLAYYYYY"..... ne baš tako, ali podjednak užas

 

Zaključak: Protisovci nisu ppl persons, naruči netom, pošalji uplatu, samo ne gnjavi, ali ako hoćeš pitati nešto, da ti nešto objasne, nešto što zahtjeva ljudski kontakt, onda se obrati drugdje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Ja nemam osobnog iskustva, ali kad sam na par drugih foruma složio konfu iz Protisa, velik dio komentara glasi - "ok, jedino je problem što je slagana u Protisu", ili "ne bih preporučio kupovinu kod njih jer su iskustva pokazala da se često javljaju problemi kod korištenja prava iz garancije". Komentari su gotovo kao za HGspot.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ADM vs, Protis

moja je cijela konfa u dijelovim kupljena posvuda :-D

Proc i kompletno drugo računalo je kupljenu u adm-u

Ram i napajanje kupljeni u magazinrs...

Grafa je kupljena polovna, ali je iz zagria-e

Kučište i dvije stare grafe u Infospot-u

Zvučnici u dipol-u

Ostatak svega u Links-u

slušalice, miš i tipkovinca u protisu

Stari komp cijeli kupljen u protisu

A kupovao sam još i u instar informatici, i konikom-u

 

E sad iskustva:

ADM: najjedonstavnija naruđbam ubaciš u košaricu, jave ti se telefonom u roku par minuta, kažu da ima, dođeš isti dan i riješiš sve. Jednom su mi slali i plaćanjem pouzećem, isto neikavih problema.

Protis: Sve super, osim njihovog dućana -.-* slomiš nogu svaki put kad ulaziš kod njih. Jednom mi je crkla matična kod njih (točnije crkla ja integriana audio kartica) i dali su mi novu ploču nakon 15ak dana, sa punim jamstvom (iako je isteklo skoro godina i pol od prve ploče). Nikavih problema u ostalom s njima...

Zagria nemogu reći ništa...

Infospot: jedna od onih koja me iznenadila! Crkla mi je grafička nedavno (5550 sapphire) i rekli su mi da ako je stvarno crkla, da ću čekati i do 45 dana, skoro sam zaplakao na to -.-*. ALi nakon 5 dana, zovu me i kažu da je grafa skroz crkla i da će mi zamjeniti za drugu, ali neku drugi model , jer ovog više nema, na kraju sam zamjenio za miša jer sam grafu već nabavio...

Dipol: Kupujem zvučnike i mislio sam uzeti one 120mm xillence ventove, nazovem ih naručim sve dođem tamo, i vidi vraga, nema ventova -.-* i dan-danas, to stoji na stanju kao da je u dućanu, a kod njih ga nema ako ćete ga kupiti -.-*
potpuno neodgovorno da stavljaju nove proizvode na stranicu, a nemogu maknuti stare koje nemaju sa stanja...

Links: SVe što sam kupio radilo bez problema, čak imam jedno super iskustvo, naime na njihovojstranici su očigledno nešto bili zabrljali, i na njihovim papirima, pa sam po cijeni stare revzije lapotpa iz potpisa, dobijo noviju i vidno jaču reviziju (i ne samo ja već i par drugih sa foruma kad sam im to rekao :-D) Sve u svemu, malo me živcira kad im nešto piše da imaju na stanju u drugom gradu, a neće mi to u zagreb donijeti :-D

U instaru sam kupio Sempron 140, par onih pasti za proc i dva napajanja. Ništa posebno, ali korektno, nazvoeš kažeš, dođeš pokupiš i gotovo.

Konikom: jedina firma sa negativnim iskustvom. Kupio kod njih miša i monitor, i nakon par tjedana, na pišu se pojave dva mrtva pixela. Odnesem ja njima, oni kažu da moram to odnijeti dobavljaču a ne njima -.-*** odnesem ja to dobavljaću, ali kontakt podatke ostavim konikomu da me nazovu. Nakon 44 (!) dana zovu oni mene da je monitor popravljen. ja dolazim doma palim nakon 2 dana opet identičan problem, opet mrtvi pixeli -.-*

opet ista procedura, ali nakon 40 dana, zovu oni mene da je monitor sad skroz crkao i da mi mogu ponudi u zamjenu neki drugi monitor jer toga više nemaju, i ponude mi 2 incha manji monitor, i skoro 300kn jeftiniji nego sam ja platio prethodni -.-* Nakon natezanja skoro 10 dana, zvanja svih mogućih njihovih šefova, i tek nakon prijetnje da ću im novinare nazvati, i to dok sam bio kod njih u dućanu, onda su mi odlučili vratiti novac. nevjerovatno imao sam monitor 5 mjeseci, a kod mene je proveo jedva mjesec dana -.-* NIkad više, od sad samo u specijaliziranim dućanima

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i t
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
herc1988 kaže...

decki a sta kazete na trgovinu INSTAR. nisu tak skupi

Instar je ok trgovina, kupio sam tamo procesor i kuciste i skroz su ok ljudi koji tamo rade, bili su susretljivi i ljubazni.

Ovaj protis ne zelim uopce spominjat, kod njih sam kupio samo slusalice, reko bili su najeftiniji pa da uzmem kod njih, dodem u trgovinu lik mi rjesava racun preko k***a neda mu se nista... U zadnje vrijeme nisam bio kod njih i vjerojatno necu vise kupovati kod njih.

ADM, ljudi su skroz okej ljubazni su i sve. Morao sam mjenjat napajanje koje kupio kod njih, isto je sve bilo okej kod toga dobio sam novo za 7 dana kako su i rekli, jedino mi je mala zamjerka ako se uopce moze uzeti tako to sto mi nisu mogli tj. nisu imalo dovoljno jako zamjensko napajanje da mi daju, pa sam onda se sluzio tjedan dana starim kompom.

Links je isto ok ducan, ljudi su ljubazni i usluzni ali je ducan preeeee skup, mislim starno cijene su im kod grafickih i do 300-400 kn vise nego u nekim trgovinama koje su po meni skroz ok.

Jos mogu preporuciti IQ centar zagria kod njih sam kupio graficku i ducan je po meni starno ok.

 

edit: e da kod linksa pazite dok kupujete kulere, napisu da ima bracket za amd otvoris kutiju i friska figa, norao sam tako vracati kuler i mijenjati ga za drugi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2011 1:28 (Mr.greenx).
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

MagazinRS, koliko sam čuo je u odnosu prema kupcima i profesionalnosti ravan ADM-u. Konfiguracije sklapaju besplatno, a i nešto su jeftiniji od ADM-a.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
listerstorm kaže...

MagazinRS, koliko sam čuo je u odnosu prema kupcima i profesionalnosti ravan ADM-u. Konfiguracije sklapaju besplatno, a i nešto su jeftiniji od ADM-a.

I opet isto, za razliku od adm-a nemaju skladište kod sebe, već sve naručuju od dobavljača.

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i t
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice