CoD2 - fps - zaključana tema

poruka: 51
|
čitano: 26.915
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - FPS - HELP

Znaci , u codu2 mi je fps prosjecno oko 60..isprobavao sam sve moguce cfg-ove itd..al je low komp..pa me zanima ako nadogradim ram 2-3 gb dal bi moglo lockat 125 ? ev slike konfiguracije..ako treba jos nesto recite,..

 

 

[url=http://img255.imageshack.us/i/mypc.png/][img=http://img255.imageshack.us/img255/733/mypc.th.png][/url]

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - FPS - HELP

Kolko mislis dat para?? I koju imas MBO, VGA?? Vise info..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
offline
CoD2 - fps -

U pravilu RAM ti bas i nema previse utjecaja na fps, bolje nadogradi proc/grafu

EDIT: vidim da imas 256 rama, ipak neka ti to bude prioritet, stavi 2 gige i miran si

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 17:16 (mata_87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -

imal neko dobar cfg ....treba mi za fps

14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - fps -

znaci nadogradim 2 gige i mogu lockat bez problema 125 fpsa?

to mi je cist dovoljno..

 

EDIT: cfgove si možeš skinut na www.cfg.ic.cz i odlicni su..

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 22:07 (Luky0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
Luky0 kaže...

znaci nadogradim 2 gige i mogu lockat bez problema 125 fpsa?

to mi je cist dovoljno..

 

EDIT: cfgove si možeš skinut na www.cfg.ic.cz i odlicni su..

Ne. Tih dodatnih 2 gb ram memorije će ti pomoći da da ti kompjuter lakše "diše" ali ti neće donijeti 65 dodatnih fps. U biti dobit ćeš možda svega par fps više.

Druga stvar, vidim da je to stari procesor tako da se najvjerovatnije radi o običnom DDR ramu, a to je sada malo teže naći. Novac koji bi dao za ram ti se neće isplatiti, tako da ti preporučujem da ga sačuvaš i uštediš još pa kompletno mjenjaj sve.

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
dogman kaže...

imal neko dobar cfg ....treba mi za fps

Nece ti cfg dat fps -.-

Komp oce :)

ADD my Xfire : kruno1 ;))
15 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
s 256 na 2gb ce jako puno donijeti svjezine kompu....sjecam se kad sam ja s 256 na 512 dogradio,svaka igra mi se poboljsala za 15 frame-ova
14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - fps -

je,poboljsat ce se frameovi,al razlika je neosjetna izmedju 60 i 125 fps-a...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - fps -

znaci..islo bi..iznad 125 nebi vise  a? Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
Luky0 kaže...

znaci..islo bi..iznad 125 nebi vise  a? Osmijeh

ako mislis s ramima imat 125 , nemozes ni tolko jednostavno proc / grafu nesto novo

 

 

EDIT: probaj sviletov cfg ljudi kazu da im fps poveca za oko 30 fps tako da probaj evo ti link

 

http://www.mostwanted-clan.com/index.php?site=files&file=1

AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.8 GHz || Foxconn Geforce 8500GT || WD caviar green HDD 1 TB || 3 GB DDR2 || MB Asrock A770DE
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2009 20:41 (dmanz).
14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - fps -

ok , tnx javim za rezultate.:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - fps -

Nije ni moj komp nešto pa mi vata oko 100-120 fps-a ali kad uđem u dim onda uffffff 20 fps-a :D, kad pucam oko 60-80

ceRina:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
dmanz kaže...
Luky0 kaže...

znaci..islo bi..iznad 125 nebi vise  a? Osmijeh

ako mislis s ramima imat 125 , nemozes ni tolko jednostavno proc / grafu nesto novo

 

 

EDIT: probaj sviletov cfg ljudi kazu da im fps poveca za oko 30 fps tako da probaj evo ti link

 

http://www.mostwanted-clan.com/index.php?site=files&file=1

 sad mi fps 80..nekad i 125 kad gledam prema nebu itd..kad pucam 60..

nice cfg..:)

14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
Luky0 kaže...
dmanz kaže...
Luky0 kaže...

znaci..islo bi..iznad 125 nebi vise  a? Osmijeh

ako mislis s ramima imat 125 , nemozes ni tolko jednostavno proc / grafu nesto novo

 

 

EDIT: probaj sviletov cfg ljudi kazu da im fps poveca za oko 30 fps tako da probaj evo ti link

 

http://www.mostwanted-clan.com/index.php?site=files&file=1

 sad mi fps 80..nekad i 125 kad gledam prema nebu itd..kad pucam 60..

nice cfg..:)

jako dobar cfg meni sa 150 na 200-220 nekad bude 250 lock very nice

ADD my Xfire : kruno1 ;))
14 godina
neaktivan
offline
CoD2 - fps -

nečeš viditi razliku imađu 60 i 125 fps

Neznam di se ide za to .
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
CoD2 - fps -

Nazalost hoce jer je CoD tako pametan serijal, igra je radjena sa upravljanjem sa obnovom inputa na svaki fps, pa u teoriji oni sa vecim imaju neku prednost

Doduse kakvu i koliko ne bih znao, vizualno je njima svejedno, svi se pale na to kak su si pro i kak rasturaju zahvaljujuci visokim fps-ima, u stvarnosti ih 90% sucksa ili su prosjecni neovisno o fps-u, a onih 10% koji nesto valjaju tak i tak nis drugo ne rade po cijle dane vec zivot trate na CoD-u

ali svaka budala ima svoje veselje, ukljucujuci mene (da ne bi ispalo da o sebi mislim nesto bolje) i ostatak ekipe na ovom forumu pa neka se i ovi gustaju

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
CoD2 - fps -

I sam visim na CoD 2 pa mogu reči da se profitira od više FPS-ova i naravno nije isto 125 ili 250 a kamo li manje najlakše ćeš vidjeti ako probaš promjeniti navedene parametre u cfg. fajl-u stavi

na 60-125-250 pa vidi o čemu se radiOsmijeh naravno to ovisi i o drugim stvarima kako su namještene u navedenom fajlu, ali probaj skinuti cfg. fajl sa neta sa promjenjenim parametrima pa isprobaj kako ti se ponaša

igra glede promjena u odnosu na origigi fajl.

 

 

E sad i mene zanima glede tih cfg. fajlova gede igranja na net-u glede mogučnosti trajnog izgona-bana radi tih promjena u navedenom fajlu ima li kakvih pasnosti sa promjenom navedenog.

Probao sam mjenjati samo rezu i navedene FPS-ove i s tim nema problema ali ostali parametri-kako se na to glede i ima li kakvih problema?

Muči me prilikom igre dim i kako ga ukloniti ako se može odnosno šta promjeniti i kako u cfg. fajlu?

 

 

 

 

Athlon II x3 435 itd... moj pc...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2009 14:08 (Smille).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -

gdje trebam smjestiti ovaj cfg.....NPR ovaj cfg http://www.cfg.ic.cz/CitoZoriaaaN.cfg.....trebam kopirat ovaj text pa sta onda??????

14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -

cfg kopiras i recimo zalijepis u notepad..to spremis kao config_mp.cfg

odes u Activision/Call of duty 2/Main/Players/imeplayera/

i tu vidis sa tim imenom neki cfg ( config_mp )

taj obrises i stavis onaj spremljeni tu nutra..kad pokrenes cod pita te nes Yes/No ti kliknes YES .

valjd me kuzis ;D

14 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
Luky0 kaže...

cfg kopiras i recimo zalijepis u notepad..to spremis kao config_mp.cfg

odes u Activision/Call of duty 2/Main/Players/imeplayera/

i tu vidis sa tim imenom neki cfg ( config_mp )

taj obrises i stavis onaj spremljeni tu nutra..kad pokrenes cod pita te nes Yes/No ti kliknes YES .

valjd me kuzis ;D

kad te pita kliknes NO, a ne yes pita te dal vrati postavke na staro

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
Smille kaže...

I sam visim na CoD 2 pa mogu reči da se profitira od više FPS-ova i naravno nije isto 125 ili 250 a kamo li manje najlakše ćeš vidjeti ako probaš promjeniti navedene parametre u cfg. fajl-u stavi

na 60-125-250 pa vidi o čemu se radiOsmijeh naravno to ovisi i o drugim stvarima kako su namještene u navedenom fajlu, ali probaj skinuti cfg. fajl sa neta sa promjenjenim parametrima pa isprobaj kako ti se ponaša

igra glede promjena u odnosu na origigi fajl.

 

 

E sad i mene zanima glede tih cfg. fajlova gede igranja na net-u glede mogučnosti trajnog izgona-bana radi tih promjena u navedenom fajlu ima li kakvih pasnosti sa promjenom navedenog.

Probao sam mjenjati samo rezu i navedene FPS-ove i s tim nema problema ali ostali parametri-kako se na to glede i ima li kakvih problema?

Muči me prilikom igre dim i kako ga ukloniti ako se može odnosno šta promjeniti i kako u cfg. fajlu?

 

 

 

 

Postoje određeni serveri koji ti izbace upozorenje za neke postavke u cfg-u kao npr. neki nedozvoljavaju maxfps 250, drawdecals, maxpackets ograničen na 60 itd. Na takvim serverima te ili odmah izbaci kada uđeš ili nakon par minuta i par upozorenja.

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
boxer kaže...
Smille kaže...

I sam visim na CoD 2 pa mogu reči da se profitira od više FPS-ova i naravno nije isto 125 ili 250 a kamo li manje najlakše ćeš vidjeti ako probaš promjeniti navedene parametre u cfg. fajl-u stavi

na 60-125-250 pa vidi o čemu se radiOsmijeh naravno to ovisi i o drugim stvarima kako su namještene u navedenom fajlu, ali probaj skinuti cfg. fajl sa neta sa promjenjenim parametrima pa isprobaj kako ti se ponaša

igra glede promjena u odnosu na origigi fajl.

 

 

E sad i mene zanima glede tih cfg. fajlova gede igranja na net-u glede mogučnosti trajnog izgona-bana radi tih promjena u navedenom fajlu ima li kakvih pasnosti sa promjenom navedenog.

Probao sam mjenjati samo rezu i navedene FPS-ove i s tim nema problema ali ostali parametri-kako se na to glede i ima li kakvih problema?

Muči me prilikom igre dim i kako ga ukloniti ako se može odnosno šta promjeniti i kako u cfg. fajlu?

 

 

 

 

Postoje određeni serveri koji ti izbace upozorenje za neke postavke u cfg-u kao npr. neki nedozvoljavaju maxfps 250, drawdecals, maxpackets ograničen na 60 itd. Na takvim serverima te ili odmah izbaci kada uđeš ili nakon par minuta i par upozorenja.

na vecini servera je dozvoljeno 250 lock nemoze vise

ADD my Xfire : kruno1 ;))
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
dmanz kaže...
Luky0 kaže...

cfg kopiras i recimo zalijepis u notepad..to spremis kao config_mp.cfg

odes u Activision/Call of duty 2/Main/Players/imeplayera/

i tu vidis sa tim imenom neki cfg ( config_mp )

taj obrises i stavis onaj spremljeni tu nutra..kad pokrenes cod pita te nes Yes/No ti kliknes YES .

valjd me kuzis ;D

kad te pita kliknes NO, a ne yes pita te dal vrati postavke na staro

nezz,al meni uvjek cfg nije isti mislim promijeni se kad mijenjam :S

15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -

evo skino sam sviletov fps i predobar je sto se tice FPS.......ali kako da nastimam mouse sesitivity u cod2......posto mi je na ceskom valjda jeziku jer kad udjete u server on vam skine nnjihove skinove.......kako da nastimam da mi bude default jezik u codu2

14 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
dogman kaže...

evo skino sam sviletov fps i predobar je sto se tice FPS.......ali kako da nastimam mouse sesitivity u cod2......posto mi je na ceskom valjda jeziku jer kad udjete u server on vam skine nnjihove skinove.......kako da nastimam da mi bude default jezik u codu2

u konzolu /sensitivity *broj*

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
offline
CoD2 - fps -

da ne otvaram novu temu posto ima veze sa ovim imam pitanje i molio bih odgovor dakle imam hd4850 i slab proc od 2.2 GHz, i igram cod2 sve na high stavim (osim dx9) i imam 250 fps ali ne locka nego nekad pada do 170 i tako jel to do procesora molim vas odgovor i hoce li dok kupim phenoma x4 biti bolje?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
dmanz kaže...

da ne otvaram novu temu posto ima veze sa ovim imam pitanje i molio bih odgovor dakle imam hd4850 i slab proc od 2.2 GHz, i igram cod2 sve na high stavim (osim dx9) i imam 250 fps ali ne locka nego nekad pada do 170 i tako jel to do procesora molim vas odgovor i hoce li dok kupim phenoma x4 biti bolje?

lol.

I'm diggin' my way to somethin' better
14 godina
offline
RE: CoD2 - fps -
nekitamo kaže...
dmanz kaže...

da ne otvaram novu temu posto ima veze sa ovim imam pitanje i molio bih odgovor dakle imam hd4850 i slab proc od 2.2 GHz, i igram cod2 sve na high stavim (osim dx9) i imam 250 fps ali ne locka nego nekad pada do 170 i tako jel to do procesora molim vas odgovor i hoce li dok kupim phenoma x4 biti bolje?

lol.

nemoj ti meni lol nego mi daj odg :D

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 - fps -
dmanz kaže...

da ne otvaram novu temu posto ima veze sa ovim imam pitanje i molio bih odgovor dakle imam hd4850 i slab proc od 2.2 GHz, i igram cod2 sve na high stavim (osim dx9) i imam 250 fps ali ne locka nego nekad pada do 170 i tako jel to do procesora molim vas odgovor i hoce li dok kupim phenoma x4 biti bolje?

Pa ovaj proc bi trebo kolko-tolko iskoristiti tu grafu. Nije proc neznam kolko slab, a ni grafa neznam kolko jaka...

Novim procesorom bi dobio nešto na performansama, ali ne ništa previše fpsa, jer to je više do grafe...

Al ak imaš toliki fps koliki govoriš, gdje je problem? :S

I see offline people!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice