Futura IT vs. HG Spot

poruka: 9
|
čitano: 5.390
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Futura IT vs. HG Spot

Brzo uzimam novu konfu pa se dvoumim između ove dvije trgovine. Za futuru mogu reć sve pohvale, imaju besplatnu dostavu, plaćanje pouzećem, sve komponente (jedino su grafe malo skupe), dok o hg spotu neznam mnogo, al prednost je što ima fizička trgovina u ST-u (za slučaj kvara) dok kod future bi trebao slati, pa da čujem vaša mišljenja. Cijene su tu negdje (nisam točno gledao gdje je jeftinije, neka je skuplja u spota, neka u future)

32 futura
0 hg spot
http://www.youtube.com/iiknezii
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura IT vs. HG Spot

Definitivno Futrura ! Bas i ne vjerujem  vise HG Spotu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Futura IT vs. HG Spot
Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Futura IT vs. HG Spot
Mitsuoka kaže...

portio je skuplji dosta

http://www.youtube.com/iiknezii
13 godina
offline
Futura IT vs. HG Spot

Vecinu stvari kupljenih u Portiu reklamiras u Linksu, jer je to Linksov web shop.

Sto se tice odabira definitivno Futura, nazalost HG Spot i nije bas siguran.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Futura IT vs. HG Spot

Pa cijene koje sam ja gledao su se razlikovale u par lipa ili kuna... ako je to dosta skuplje ok. Uostalom, sa Portiom se ne moraš hebat sa slanjem stvari u ZGB na garanciju. 

 

Jedino me iznenadilo da HG Spot ima normalne cijene. Otkad to?!

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Futura IT vs. HG Spot

Najbolje kad na nabava.net tražiš neki hardware. Ono, nitko nema osim HG spota a kad klikneš na to proizvoda nema iako piše da je dostupan (2 zelene kockice). Koji su to jeftini marketinški potezi da ti dođe muka. To mi se desilo već desetak puta, previše da bi bila slučajnost.

Inače sam ih cijenio prije ali zbog takvih gluposti sve manje.

nabava.net nabava.net
hg spot hg spot
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Futura IT vs. HG Spot
Micek kaže...

Najbolje kad na nabava.net tražiš neki hardware. Ono, nitko nema osim HG spota a kad klikneš na to proizvoda nema iako piše da je dostupan (2 zelene kockice). Koji su to jeftini marketinški potezi da ti dođe muka. To mi se desilo već desetak puta, previše da bi bila slučajnost.

Inače sam ih cijenio prije ali zbog takvih gluposti sve manje.

 

Hotlinking s nabave ne radi uvijek kako treba tako da je najbolje otici na web trgovine i rucno pronaci komponentu.

https://www.hgspot.hr/artikl.aspx?pid=5126

 

Da sebi kupujem konfu (ili bilo sto drugo sto bi eventualno iziskivalo reklamaciju) sigruno ne bih isao u HGS niti bi to ikome preporucio. Na zalost previse se toga odigralo u zadnjih nekoliko godina da sam potpuno izgubio povjerenje u njih, a prije su mi bili fakticki prvi izbor...Slicna situacija kao i s ve-milom, koji je danas valjda i definitvno over&out

12 godina
offline
Re: Futura IT vs. HG Spot

HG spot vise nema poslovnice ili? Nesto se govorilo da je propao, u mom gradu ga nema a vidim da web stranica jos uvijek radi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice