HGspot naručivanje

poruka: 10
|
čitano: 2.093
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
HGspot naručivanje

pozz znam da nije bas ova tema u ovu upala ali je mi treba te mi  hitno pomoći.Naručio sam preko hg spota komponente i naručio slučajno dva puta.Kako jednu tu naružbu izbrisati otkatzat?Hitno molim pomoć!!!!!!!!

There is one thing play hard.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 20:52 (CPU).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HGspot naručivanje
CPU kaže...

pozz znam da nije bas ova tema u ovu upala ali je mi treba te mi  hitno pomoći.Naručio sam preko hg spota komponente i naručio slučajno dva puta.Kako jednu tu naružbu izbrisati otkatzat?Hitno molim pomoć!!!!!!!!

Jesi li završio narudžbu? Ako da, nazovi ih na 01/66 11 566.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 21:19 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: HGspot naručivanje
CPU kaže...

pozz znam da nije bas ova tema u ovu upala ali je mi treba te mi  hitno pomoći.Naručio sam preko hg spota komponente i naručio slučajno dva puta.Kako jednu tu naružbu izbrisati otkatzat?Hitno molim pomoć!!!!!!!!

 

Javis im se mailom, telefonom??

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
10 godina
offline
Re: HGspot naručivanje
Marko :D kaže...
CPU kaže...

pozz znam da nije bas ova tema u ovu upala ali je mi treba te mi  hitno pomoći.Naručio sam preko hg spota komponente i naručio slučajno dva puta.Kako jednu tu naružbu izbrisati otkatzat?Hitno molim pomoć!!!!!!!!

Je li narudžba prošla?

da

There is one thing play hard.
10 godina
offline
Re: HGspot naručivanje
gamer34 kaže...
CPU kaže...

pozz znam da nije bas ova tema u ovu upala ali je mi treba te mi  hitno pomoći.Naručio sam preko hg spota komponente i naručio slučajno dva puta.Kako jednu tu naružbu izbrisati otkatzat?Hitno molim pomoć!!!!!!!!

 

Javis im se mailom, telefonom??

Zvao sam ih ali se ne javljaju.Sad ću probat sa email porukom.

There is one thing play hard.
13 godina
offline
HGspot naručivanje

Normalno je da ti se nitko neće javiti sada u 21h. Vjerovatno ti se ni na mail sada neće javiti.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
HGspot naručivanje

A je li kasno za "deaktiviranje" te narudžbe?A nemože se nista strasno dogodit jeli tako?Šta misliš hoću li uspjeti uklonit tu narudžbu?

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HGspot naručivanje

Kako misliš "deaktiviranje" narudžbe? Ako ih nazoveš i objasniš im u čemu je problem, oni bi ti trebali stornirati jednu narudžbu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 21:42 (Marko :D).
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
HGspot naručivanje

Ok,hvala krivo sam se izrazio.Sve u sve puno ti hvala!{#}

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HGspot naručivanje

Nema na čemu. Pozdrav :)

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice