Konfa za battlefield 3 na max detaljima

poruka: 27
|
čitano: 4.643
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima
dali moze jedna konfa za 4000kn a da se moze igrati bfb3 na full detaljima i da bude ta konfa u ADM ako je moguce.
za 4000kn zato sto si jos moram uzeti full HD monitor.
 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
1996mislav kaže...
dali moze jedna konfa za 4000kn a da se moze igrati bfb3 na full detaljima i da bude ta konfa u ADM ako je moguce.
za 4000kn zato sto si jos moram uzeti full HD monitor.

Zavisi sta mislis Max Detalji i MAX SVE su dvije vrlo razlicite stvari.

 

Za MAX sve ti nece 10k kuna biti dovoljno.

 

I sta zelis uskratit jer za 4k nemozes dobit sve dobro, moras u necemu usparat tipa HDD etc...

14 godina
protjeran
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Teško da ćeš moći na maxed out za tu lovu ali evo najbolje iz te cifre

 

EDIT: Ne vidi se cijena,ona je 4060kn

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 12:04 (SpyGi).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Već sam 70x rekao da ako ste mogli bc2 na high moći čete i bf3.

Kako je rekao jedan iz dicea samo će dodat jedan lvl više u grafici(dodat će very high)

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Frostbite 2.0 ima daleko bolju optimizaciju od prijašnjih verzija (1.5) tako da kolko god grafika bila bolja na bf3, nećeš trebat jaču mašinu za iste postavke nego šta si imao na bc2.

 

Ovo je best buy konfiguracija za ove pare.

 

Na ovu matičnu će sa novim biosom ić buldožer procesori (nova generacija od AMD-a), proc je black edition tako da ga klokaj do mile volje, dobra grafička, samsungov 500 gb disk, corsairovo napajanje i vengeance rami (dobro hlađeni),sappihreova 6850-tica (best buy do 1200 kn grafa) i lg-eva dvd pržilica

 

Jedini problem je što ćeš morat kućište uzet izvan cjenovnog ranga, no ovo ti je definitivno moja preporuka

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Slažem se s navedenim samo bih preporučio malo jače napajanje da za 2god ne moraš kupovat novo.. uzmi bar 550W, nemora bit corsair ali da baš nije no-name.

AMD FANOBY !!
15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
bik kaže...

Slažem se s navedenim samo bih preporučio malo jače napajanje da za 2god ne moraš kupovat novo.. uzmi bar 550W, nemora bit corsair ali da baš nije no-name.

Onda sisa od 520, al je skuplja kojih 100 kn

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Ok, ali kakvu si mu to memoriju stavio. Moraju biti dvije plocice jer na phenome ide dvokanalna memorija. I netreba biti tako skupa sa tim hladnjacima, moze i obicni kingmax. Bolje da uzmes bolji graficku jer ni ta nije bog zna sta....

pwn too much... http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
Mitch kaže...

Frostbite 2.0 ima daleko bolju optimizaciju od prijašnjih verzija (1.5)

A odakle ti to znaš?

 

Za BF3 nećeš trebati mnogo bržu mašinu isključivo zbog sveprisutnog konzolitisa.

14 godina
protjeran
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
ATiGamer kaže...
Mitch kaže...

Frostbite 2.0 ima daleko bolju optimizaciju od prijašnjih verzija (1.5)

A odakle ti to znaš?

 

Za BF3 nećeš trebati mnogo bržu mašinu isključivo zbog sveprisutnog konzolitisa.

 

Da, koliko ja znam, on ima losu optimizaciju, jer bez 4 jezgre....

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
agent_00klc kaže...

Ok, ali kakvu si mu to memoriju stavio. Moraju biti dvije plocice jer na phenome ide dvokanalna memorija. I netreba biti tako skupa sa tim hladnjacima, moze i obicni kingmax. Bolje da uzmes bolji graficku jer ni ta nije bog zna sta....

 

Ne MORAJU, dobije se neko ubrzanje, ali i 1 radi savršeno.
Volim jabuke :)
14 godina
protjeran
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Jeste li vi ćoravi ! Napisao je i da treba monitor ! I ja sam mu složio konfu sa GTX 460 768Mb i Phenom II X4 810 i monitorom

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Onda ništa od max detalja, pomiri se s low postavkama na večoj rezoluciji ili medium na manjoj tipa 1600..

AMD FANOBY !!
14 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
1996mislav kaže...
dali moze jedna konfa za 4000kn a da se moze igrati bfb3 na full detaljima i da bude ta konfa u ADM ako je moguce.
za 4000kn zato sto si jos moram uzeti full HD monitor.

 

SpyGi kaže...

Jeste li vi ćoravi ! Napisao je i da treba monitor ! I ja sam mu složio konfu sa GTX 460 768Mb i Phenom II X4 810 i monitorom

Piše "još", mislim da je to konfa od 4000kn+monitor

Volim jabuke :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
Mitch kaže...

Frostbite 2.0 ima daleko bolju optimizaciju od prijašnjih verzija (1.5) tako da kolko god grafika bila bolja na bf3, nećeš trebat jaču mašinu za iste postavke nego šta si imao na bc2.

 

Ovo je best buy konfiguracija za ove pare.

 

Na ovu matičnu će sa novim biosom ić buldožer procesori (nova generacija od AMD-a), proc je black edition tako da ga klokaj do mile volje, dobra grafička, samsungov 500 gb disk, corsairovo napajanje i vengeance rami (dobro hlađeni),sappihreova 6850-tica (best buy do 1200 kn grafa) i lg-eva dvd pržilica

 

Jedini problem je što ćeš morat kućište uzet izvan cjenovnog ranga, no ovo ti je definitivno moja preporuka

Jel to znaci da cu ja moc igrat BF3 na PC posto igram BC2 (Naravno sve na low)

malada
15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
SpyGi kaže...

Jeste li vi ćoravi ! Napisao je i da treba monitor ! I ja sam mu složio konfu sa GTX 460 768Mb i Phenom II X4 810 i monitorom

napisao je konfu do 4000 kn, nemože dat više para za komponente ! jer mora još monitor uzet

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
SpyGi kaže...

Jeste li vi ćoravi ! Napisao je i da treba monitor ! I ja sam mu složio konfu sa GTX 460 768Mb i Phenom II X4 810 i monitorom

Pročitaj još jednom !

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
15 godina
protjeran
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
SpyGi kaže...

Jeste li vi ćoravi ! Napisao je i da treba monitor ! I ja sam mu složio konfu sa GTX 460 768Mb i Phenom II X4 810 i monitorom

Komp je od 4000 samo sa kućištem, ali bez LCD-a kako je on napisao gore.

Evo jedna da uleti i od mene.. xD

Hehe nekako mi se svide zadnje vrijeme ove za 4000 kuna komplet bez periferija jer se stvarno dade složit najbolje za te pare, a kako su GPU u tom segmentu danas jako dobre za gaming imaš sve što ti srce poželi.

Evo on sada sa ovom mojom može komotno tjerati BF3 na full HD, ajde Crysis 2 na DX9 neće ići preko 25 avg, ali ostale igre da.. Fino jedna HD6850 mainstream i quad core AThlona 2 i ide 2 godine bez daljnjega..

Ako baš želi uvijek se da nadograditi jedna pločica memorija pa uzme sada 2GB Kingmaxa na 1333 i onda za 160 kuna jaču grafičku karticu da ipak to bude kako spada na jedan Full HD..

klik

I do with an ear to lend
15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
stoncin3 kaže...
SpyGi kaže...

Jeste li vi ćoravi ! Napisao je i da treba monitor ! I ja sam mu složio konfu sa GTX 460 768Mb i Phenom II X4 810 i monitorom

Komp je od 4000 samo sa kućištem, ali bez LCD-a kako je on napisao gore.

Evo jedna da uleti i od mene.. xD

Hehe nekako mi se svide zadnje vrijeme ove za 4000 kuna komplet bez periferija jer se stvarno dade složit najbolje za te pare, a kako su GPU u tom segmentu danas jako dobre za gaming imaš sve što ti srce poželi.

Evo on sada sa ovom mojom može komotno tjerati BF3 na full HD, ajde Crysis 2 na DX9 neće ići preko 25 avg, ali ostale igre da.. Fino jedna HD6850 mainstream i quad core AThlona 2 i ide 2 godine bez daljnjega..

Ako baš želi uvijek se da nadograditi jedna pločica memorija pa uzme sada 2GB Kingmaxa na 1333 i onda za 160 kuna jaču grafičku karticu da ipak to bude kako spada na jedan Full HD..

klik

samo neka uzme matičnu koju sam ja stavio, na nju će ić buldozer

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
protjeran
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima

Sa ovom konfom ce mu BF3 ici na maxed out zagarantovano,i još postoji mogućnost da otključa ovu HD 6950 u HD 6970...može ići i sa 4GB rama ali bi onda satvljao HD 6950 1GB koja se ne može otključati ali po meni je ovo najbolja solucije jer se ram najlakše može nadograditi :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
SpyGi kaže...

Sa ovom konfom ce mu BF3 ici na maxed out zagarantovano,i još postoji mogućnost da otključa ovu HD 6950 u HD 6970...može ići i sa 4GB rama ali bi onda satvljao HD 6950 1GB koja se ne može otključati ali po meni je ovo najbolja solucije jer se ram najlakše može nadograditi :)

 

Ovo je loše.

 

6950 bi kuhala u tom smeću od kućišta.

 

Obavezno stavi 4GB RAMa i bolju matičnu, barem M3A770DE.

Nije grafu samo tako utrpat u kantu, za nju treba teren bit fino pripremljen.

 

Jednom sam se opekao na tome i izvukao pouku. Nemojte škrtart na ostalim komponentama

kako bi ugurali zvjer od grafe jer može imati više štete neg koristi.

15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
ATiGamer kaže...
SpyGi kaže...

Sa ovom konfom ce mu BF3 ici na maxed out zagarantovano,i još postoji mogućnost da otključa ovu HD 6950 u HD 6970...može ići i sa 4GB rama ali bi onda satvljao HD 6950 1GB koja se ne može otključati ali po meni je ovo najbolja solucije jer se ram najlakše može nadograditi :)

 

Ovo je loše.

 

6950 bi kuhala u tom smeću od kućišta.

 

Obavezno stavi 4GB RAMa i bolju matičnu, barem M3A770DE.

Nije grafu samo tako utrpat u kantu, za nju treba teren bit fino pripremljen.

 

Jednom sam se opekao na tome i izvukao pouku. Nemojte škrtart na ostalim komponentama

kako bi ugurali zvjer od grafe jer može imati više štete neg koristi.

msi g54 sa bilo kojim chipsetom sa am3 socketom, te idu sa biosom na am3+ support :)

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
protjeran
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
ATiGamer kaže...
SpyGi kaže...

Sa ovom konfom ce mu BF3 ici na maxed out zagarantovano,i još postoji mogućnost da otključa ovu HD 6950 u HD 6970...može ići i sa 4GB rama ali bi onda satvljao HD 6950 1GB koja se ne može otključati ali po meni je ovo najbolja solucije jer se ram najlakše može nadograditi :)

 

Ovo je loše.

 

6950 bi kuhala u tom smeću od kućišta.

 

Obavezno stavi 4GB RAMa i bolju matičnu, barem M3A770DE.

Nije grafu samo tako utrpat u kantu, za nju treba teren bit fino pripremljen.

 

Jednom sam se opekao na tome i izvukao pouku. Nemojte škrtart na ostalim komponentama

kako bi ugurali zvjer od grafe jer može imati više štete neg koristi.

Kad mi neko kaže da oće full HD za male pare ja se usredsredim na snagu grafičke i procesora ali ako hoćeš kvalitetu evo ti kvaliteta :)

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
Mitch kaže...
ATiGamer kaže...
SpyGi kaže...

Sa ovom konfom ce mu BF3 ici na maxed out zagarantovano,i još postoji mogućnost da otključa ovu HD 6950 u HD 6970...može ići i sa 4GB rama ali bi onda satvljao HD 6950 1GB koja se ne može otključati ali po meni je ovo najbolja solucije jer se ram najlakše može nadograditi :)

 

Ovo je loše.

 

6950 bi kuhala u tom smeću od kućišta.

 

Obavezno stavi 4GB RAMa i bolju matičnu, barem M3A770DE.

Nije grafu samo tako utrpat u kantu, za nju treba teren bit fino pripremljen.

 

Jednom sam se opekao na tome i izvukao pouku. Nemojte škrtart na ostalim komponentama

kako bi ugurali zvjer od grafe jer može imati više štete neg koristi.

msi g54 sa bilo kojim chipsetom sa am3 socketom, te idu sa biosom na am3+ support :)

Sve AM3 ploče će podržavati AM3+ procesore,službeno je objavnljeno na AMD-ovoj stranici prije mjesec dana.

15 godina
protjeran
offline
Konfa za battlefield 3 na max detaljima

ja sam  bio mu bolji slozio sa 4gb rama i 870c45 plocom

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
SpyGi kaže...

Sve AM3 ploče će podržavati AM3+ procesore,službeno je objavnljeno na AMD-ovoj stranici prije mjesec dana.

neće, asrock i gigabyte 100% neće.

 

Msi i Asus će preko bios update-a.

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Konfa za battlefield 3 na max detaljima
SpyGi kaže...

Teško da ćeš moći na maxed out za tu lovu ali evo najbolje iz te cifre

 

EDIT: Ne vidi se cijena,ona je 4060kn

 

 

lol sta si stavio monitor u tu cijenu ja sam monitor vec narucio... ja sam reko da se samo nofa sa kucistem sastavi za 4000kn

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice