Nadogradnja računala zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.735
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja
Poz svima evo nadogradio bi računalo za neke dijelove u rasponu cijene od 1500 do 2000 pa molim pomoć pametnih ljudi ovdje i još jedno pitanje koji od tih dijelova je najlakše zamijeniti za početnike ( uspjeli smo zamijeniti napajanje ) Ovo su moji dijelovi ako nešto nisam dobro napisao samo kažite

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
ATI Radeon HD 4830
Matična EP43-S3L gigabyte
Memorija ddr2 4096 Mb

Ako sam nešto fulal ili zaboravio napisati samo recite i hvala svima na pomoći.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nadogradnja računala

Znam da si trazio pomoc pametnih ali evo da ti kazem ja koju dok ti se oni ne jave. {#} Najlakse ti je zamjenit memoriju i graficku. Da sam na tvom mjestu ja bi ustedio jos malo pa kupio novi. Po meni se to ne isplati nadogradjivat. Cak bi rekao da nema ni potrebe jos koju godinu ako se ne igras ili ne radis nesto zahtjevno na kompu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2012 11:37 (inri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nadogradnja računala

Da ne otvaram novu temu,namjeravam kupiti novi procesor i napajanje pa me zanima da li ču radi novog procesora morati mijenjati i matičnu ploču,Konfiguracija je pod MOJ PC

dejanceeeeeeeeee
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2012 12:29 (dejan1471).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nadogradnja računala
dejan1471 kaže...

Da ne otvaram novu temu,namjeravam kupiti novi procesor i napajanje pa me zanima da li ču radi novog procesora morati mijenjati i matičnu ploču,Konfiguracija je pod MOJ PC

Ako kupujes intelov procesor svakako moras mijenjati maticnu. Ako kupujes ista novije od amd-a isto tako mislim da ces morati mijenjati jer vidim da je ploca starija. Za amd nisam 100% siguran jer se ne razumijem najbolje u njihove procesore.

13 godina
offline
Nadogradnja računala

MOže li se za 1500 kn kupit matićna procesor i napajanje,naravno da vrijedi nešto

dejanceeeeeeeeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Nadogradnja računala

Postavi pitanje u ovoj temi!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Nadogradnja računala
TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice