Nadogradnja

poruka: 4
|
čitano: 957
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja

Pozdrav, 

 

zelim zamjeniti maticnu, procesor i nadodat ili zamjenit RAM koji trenutno imam. U planu sam imao ili i5 4460 + ddr3 ili i5 6400 + ddr4 maticna ili fx 8300 i ostatak pa da onda jos uzmem i SSD posto je HDD trenutni dosta usporio (jos uvijek radi dobro no ima svojih trenutaka slabosti), a za koji mjesec uzet i novu grafu i sto jos zatreba...

 

Osim pitanja odabira zanima me dal ce to sve raditi pod napajanjem 6 godina starog corsairova tx650w ili dal to trebam odma ili uskoro zamjenit.

 

Namjena bi bila gaming i svakodnevne aktivnosti, a nemam neku zelju za OC (osim ako nema dobre maticne za OC u budžetu pa se lako kasnije kupi dobar cooler).

 

Budžet bi bio oko 2500 kn.

 

Hvala.

 

p.s. zaboravio sam napomenut da bi vjerojatno uzeo u ADM-u, ali ako je negdje jeftinije (uzimam na rate pa bi i cjena bez popusta na gotovinu trebala biti uracunata u budžet, ali stotinjak kuna vise ne bi trebao biti problem), a da je u zagrebu, mogu i tamo uzeti.

EUNE: Kaíer
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 15:35 (xKaiseRx).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja

cini se da sam slijep

 

hvala

EUNE: Kaíer
7 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja

vako u kompu imam . cpu : amd fx4130

                   gpu gtx 960 windforce 

                   napajanje zalman 700 w 

                   8gb rama

imam cesto problema kad igram bf 4 sa fpsom u nekim trenucima je prevelik drop. naprimjer sa 80 fpsa na 40 , a postavke su na high. na rezoluciji 1900 X 1080 

ultra ni ne pokusavam jer imam 50 fpsa koji padaju do 30, 25 u nekim trenucima . mislio sam promjenit procesor.

uzeo i7 6700, novu maticnu i 16 gb rama. dal mislite da bi trebao uzet nesta losije nap neki i5 , dal mislite da taj drop fpsa je do procesora ?

dal mislite da ce i7 6700 bit Kompatibilan sa gtx 960 ? molim vas za neki savjet. HVALA.

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice