Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn zaključana tema

poruka: 58
|
čitano: 8.592
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

evo ti jedna http://imageshack.us/photo/my-images/638/unledqlr.png/ ispod buđeta i evo još jedna ekstremna http://imageshack.us/photo/my-images/33/unlednz.png/ ps. na drugoj sam se slici za*ebo sa grafićkama uglavnom x2 gtx 580

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 23:56 (CODnubBFpro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Njušim extremni karton.

World Championships: 7, GP started: 282, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,493
 
38 0 hvala 10
13 godina
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
F1-IVO kaže...

Njušim extremni karton.

Dobro njusis.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Momak moj ako si dobio svaka cast- cestitam! Opet mi ne ide u glavu sta si napisao "dobio na kladusi 14k"_sta mene boli briga odakle tebi pare?! Moja tema sljedeca: "Konfa za 50k- sanader mi dao"!

A ako lazes onda ti je stvarno dosadno u zivotu pa ti je fb malo spalio mozak i nemas pametnijeg posla. Ugl. znamo svi da tko god napise na forumu- slozi mi konfu za toliko i toliko para zavrsi sa nekim glupim raspravama i onda svejedno otide u prvi ducan i kupi komp za 4k i sretan?!

 

Sta ti glumis?

 

o.O

 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Evoti za 14k kuna.

 

 

Prodajem djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
irumora kaže...

Evoti za 14k kuna.

 

 

Aj cirni moju konfu za te novce.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
irumora kaže...

Evoti za 14k kuna.

 

 

16GB RAM-a {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Super je itvoja konfa ali nekako meni je draši asus i dobro kučište sa dosta prostora i napajanje koje bi moglo podnjeti kada bi stavio sli 580 a rama nek se nađe {#}

Prodajem djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Lol više od 8gb rama danas nije potrebno(govorim za gaming), samo Metro 2033 guta pun qurac rama.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

 

Ako te stvarno zanima mogu ti ovo nabaviti za 14700kn 


 

Seagate Barracuda 5900.11 2000GB, SATA II, retail

3 OCZ 120GB 2,5 "SATA 6GB / s (VTX3-25SAT3-120)

 Intel Core i7-2600K, 4x 3.40GHz

ASUS ENGTX590/3DIS/3GD5, GeForce GTX 590, 2x 1.5GB GDDR5, 3x DVI, mini DisplayPort

ASUS Maximus IV Extreme-Z, Z68

G.Skill RipJaws-X DIMM Kit 16GB PC3-14900U CL9-10-9-28 (DDR3-1866) (F3-14900CL9Q-16GBXL)

Corsair Obsidian serije 700D (CC700DW)

ASUS BC-12B1LT schwarz, SATA

Enermax Revolution85+ 920W ATX 2.3 

 

Prodajem djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2011 1:41 (irumora).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Okej, ja isto jučer igro, danas isplatili, jer se trebalo najavit. Koju konfu s ovim parama?

Samo molio bih, nešto best buy, da ne odu novci u vjetar.

{#}{#}

Šalim se, a glede konfiguracije za taj novac, vjerujem da tako iskusan član ovog foruma

jako dobro zna što i zašto kupiti:)

No okej, za mentalnu vježbu, u ovo doba noći, hajd... ja bih ovo.
znam nije najnaj za igranje, ali i tako je gamerskih dosta složeno iznad 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2011 2:12 (overhaul).
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
overhaul kaže...

Okej, ja isto jučer igro, danas isplatili, jer se trebalo najavit. Koju konfu s ovim parama?

Samo molio bih, nešto best buy, da ne odu novci u vjetar.

{#}{#}

Šalim se, a glede konfiguracije za taj novac, vjerujem da tako iskusan član ovog foruma

jako dobro zna što i zašto kupiti:)

No okej, za mentalnu vježbu, u ovo doba noći, hajd... ja bih ovo.
znam nije najnaj za igranje, ali i tako je gamerskih dosta složeno iznad 

takav bi ti trebo imat pc a ne gamerski sa dvije gtx 580 neznam kak ti graficke pomazu u photoshopu al ok ....jos ne kuzim kaj te pale te gtx 580 i 590 ako nisi gamer to mi nikako nejde u glavu {#}

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
14 godina
protjeran
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
DJecko23 kaže...

Momak moj ako si dobio svaka cast- cestitam! Opet mi ne ide u glavu sta si napisao "dobio na kladusi 14k"_sta mene boli briga odakle tebi pare?! Moja tema sljedeca: "Konfa za 50k- sanader mi dao"!

A ako lazes onda ti je stvarno dosadno u zivotu pa ti je fb malo spalio mozak i nemas pametnijeg posla. Ugl. znamo svi da tko god napise na forumu- slozi mi konfu za toliko i toliko para zavrsi sa nekim glupim raspravama i onda svejedno otide u prvi ducan i kupi komp za 4k i sretan?!

 

Sta ti glumis?

 

o.O

 ja isto mislim da seru...neki wanna-be gejmer-programer pa sad tu podižu svoj ego...dobit na kladuši pa "uložit" u kompjuter samo pokazuje koliko ima je dosadno...

čak i da je to istina, tolike pare spucat u konfu daje do znanja da tip živi kod staraca i da nema važnijih briga u životu...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
Jabulani kaže...

Lol više od 8gb rama danas nije potrebno(govorim za gaming), samo Metro 2033 guta pun qurac rama.

I igre sa ogromnim bazama podataka, tipa Fifa manager i slične.

Npr sa 4gb rama uopće ti neda da aktivno sudjeluješ u više od (bubam sad brojeve otprilike) 30ak liga, kada smo probali sa 8gb te pusti na puno više, ali i dalje ne možeš n ipribližno sve lige u igri izabrati kao aktivne.

pretpostavljam da mu ni 32gb nebi bilo dovoljno baš za sve.

Jednostavno ti napiše da nemaš dovoljno memorije, i da moraš neke deselektirati. Uglavnom ima igara osim Metroa koje mogu iskoristiti i prilično više od 8Gb :-)

16 godina
online
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
HC for Life kaže...

takav bi ti trebo imat pc a ne gamerski sa dvije gtx 580 neznam kak ti graficke pomazu u photoshopu al ok ....jos ne kuzim kaj te pale te gtx 580 i 590 ako nisi gamer to mi nikako nejde u glavu  {#}

  Ne razumijem? Pričaš oo meni?

Ako da, ja ti stvarno nemogu pomoći ako ti "nešto neide u glavu".

Nejde, pa nejde, nećemo na silu, - da nešto ispadne van:)

.

evo, samo mala natuknica; dakle ti misliš da se profesionalan rad svodi i sumira na - Photoshop. Ili Office?

Mali hint: http://www.refractivesoftware.com/

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
overhaul kaže...
HC for Life kaže...

takav bi ti trebo imat pc a ne gamerski sa dvije gtx 580 neznam kak ti graficke pomazu u photoshopu al ok ....jos ne kuzim kaj te pale te gtx 580 i 590 ako nisi gamer to mi nikako nejde u glavu {#}

  Ne razumijem? Pričaš oo meni?

Ako da, ja ti stvarno nemogu pomoći ako ti "nešto neide u glavu".

Nejde, pa nejde, nećemo na silu, - da nešto ispadne van:)

.

evo, samo mala natuknica; dakle ti misliš da se profesionalan rad svodi i sumira na - Photoshop. Ili Office?

Mali hint: http://www.refractivesoftware.com/

 

ja sam mislio da je za te aplikacije koje ti profisionalno koristis potrebna ova kartica http://www.nvidia.com/object/workstation-solutions.html  a ne ovu gamerske 580 itd

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
HC for Life kaže...
overhaul kaže...
HC for Life kaže...

takav bi ti trebo imat pc a ne gamerski sa dvije gtx 580 neznam kak ti graficke pomazu u photoshopu al ok ....jos ne kuzim kaj te pale te gtx 580 i 590 ako nisi gamer to mi nikako nejde u glavu {#}

  Ne razumijem? Pričaš oo meni?

Ako da, ja ti stvarno nemogu pomoći ako ti "nešto neide u glavu".

Nejde, pa nejde, nećemo na silu, - da nešto ispadne van:)

.

evo, samo mala natuknica; dakle ti misliš da se profesionalan rad svodi i sumira na - Photoshop. Ili Office?

Mali hint: http://www.refractivesoftware.com/

 

ja sam mislio da je za te aplikacije koje ti profisionalno koristis potrebna ova kartica http://www.nvidia.com/object/workstation-solutions.html  a ne ovu gamerske 580 itd

zasto bi davao 30k samo za grafu? ajd objasni...s time da na Hrvatskom trzistu nisam nasao ni jednu novu quadro (6000 serija i 7000 plex (dualgpu)) samo FX5800 koja ima staru GDDR3 memoriju i dodje 25k. Quadro ima manje vise samo vise memorije na sebi. "Obican" GeForce ima vise CUDA jezgri - koje mu ocito trebaju, a k tome i taj obican ima ECC memoriju...pa zasto onda QUADRO ako i GeForce zaradjuje pare!

14 godina
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Matična ploča Asrock Z68 Extreme3 Gen3
Optički uređaj Samsung SH-S222AB SATA
Corsair TX Series, 850 Watt
Memorija DDR3 1600MHz 8GB Corsair , 2x4GB
Gainward GeForce GTX 580 Phantom GDDR5 1536MB/384bit(SLI)
Gainward GeForce GTX 580 Phantom GDDR5 1536MB/384bit(SLI)
Corsair Water CWCH60
Procesor s1155 Intel Core i7 2600K 3.4GHz
Kućište Zalman Z9 PLUS mid tower Black
HDD SATA II 1000 GB SAMSUNG SpinPoint F3
SSD SATA II 60 GB OCZ Vertex Plus Series, 2.5"
   
14.068,51 kn Protis

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Nije mi jasno zašto mu i dalje slažete komp ako je ispalo da je prijo običan lažov i da niti nije dobija na kladionici već mu je očito dosadno u životu pa otvara ovako retardirane teme

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
goodie kaže...

nije moglo bez kladionice jer skupljam pare za komp već 6 mjeseci.......

 http://www.evarazdin.hr/slabljenje-kune/

 

 

BE HAPPY xD : )
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
Joe Cooker kaže...
goodie kaže...

nije moglo bez kladionice jer skupljam pare za komp već 6 mjeseci.......

 http://www.evarazdin.hr/slabljenje-kune/

 

 

kasnis

Ofc.
13 godina
offline
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Navikli smo na trolere al isto mi je bia gust slozit zvjerske konfe,pogotovo ovu sa phantomkama i 6 gigi vrama.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
I onda slinit nad njima :D
16 godina
online
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Pa da, kad neće moderatori otvoriti sticky rubrike koje bi se obnavljale kako što dolazi tipa:

Najbolja custom makina za 15 000 kn, 7500 kn, 3500 kn ili recimo "nebo je granica" strojčina {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
Ma da, onda bi se svadjali cija je bolja, makar zbog kucista -.-' ... to sve ionako moze u Spajanje PC konfiguracija, a stickz se treba zasluzit. Btw, nek netko locka ovu glupost.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn
goodie kaže...

nije moglo bez kladionice jer skupljam pare za komp već 6 mjeseci.......

Lol, u tom 'dobitku' na slici ima malo više od 14k...  {#}

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2011 20:11 (DmL).
16 godina
online
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

Pa nema, ako misliš na onu koju je posudio sa

nekakvog portala sa stoticama, jedan bunt je 10 000kn.

Dakle trebao bi mu jedan i pol takav - 14 000 nemo'š kraj s krajem,

15 je već malo manje kompromisa:)

Ako misliš na "moje" buntove tisućica,

primjeti sa strane račun sa štambiljem ADM-a {#}

Dakle, to je ostalo viška nakon kupovine {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Nova konfa-dobio na kladionici 14 000 kn

zasto imas tolko gotovine kod sebe?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice