Novi monitor ili ne?

poruka: 6
|
čitano: 886
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Novi monitor ili ne?

bok ekipa, imam pitanje: planiram uzet novu konfu. nisam još siguran za pare i to sve, ali me sad zanima monitor. trenutno imam samsung syncmaster 2233BW 22'.

jel ok da njega ostavim, ili da uzmem neki novi? komp je uglavnom za igranje, filmove, surfanje i te šeme.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi monitor ili ne?
Haywire kaže...

bok ekipa, imam pitanje: planiram uzet novu konfu. nisam još siguran za pare i to sve, ali me sad zanima monitor. trenutno imam samsung syncmaster 2233BW 22'.

jel ok da njega ostavim, ili da uzmem neki novi? komp je uglavnom za igranje, filmove, surfanje i te šeme.

Ako hočeš veči 16-9 monitor,Nevinašce onda kupi no gledaj da izabereš minimalno 24 veličinu ili najbolje neki 27 model.Ova dolnja usporedna fotka dakle 22 16-10 monitor taj tvoj Samsung, u odnosu na druge veličine 16-9 monitora tako da odma moš vidit razlike u veličini.Cool

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
11 godina
offline
Re: Novi monitor ili ne?
Haywire kaže...

bok ekipa, imam pitanje: planiram uzet novu konfu. nisam još siguran za pare i to sve, ali me sad zanima monitor. trenutno imam samsung syncmaster 2233BW 22'.

jel ok da njega ostavim, ili da uzmem neki novi? komp je uglavnom za igranje, filmove, surfanje i te šeme.

Ne.

 

Dok ne rikne nemas potrebe mijenjati. Realno.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi monitor ili ne?

Ma nije problem u veličini (that's what she said! :D ), nego u amoreć kvaliteti. jel monitor ok? zadovoljan sam ja sa 1680 x 1050, samo me zanima dal je monitor zastario ili nešto slično...

nisam stručan nikako :)

11 godina
neaktivan
offline
Novi monitor ili ne?

Igranje, surfanje. Veći monitor bi bio bacanje para.

 

Bolje ti je štedi pare i kupi si pravi televizor, 1080p, 3d, sve điđe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi monitor ili ne?

ok, fala svima na odgovorima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice