Pc build

poruka: 35
|
čitano: 7.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Pc build

izguglaj pc picker, tamo unesi komponente koje imas/zelis kupit pa ce ti on rec dal je sve kompatibilno

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pc build

Taj pc part picker je jadan, pola komponenti niti nema i gluposti zna prikazivati, nije pouzdan, a ZAGORAC ocito trolla jer vec 2 tjedna kupuje i nista mu ne pase pa nek se onda snadje kako zna.

Kovačić
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pc build

Ok... Oprostite sto ispitujem kompatibilnost  komponenta na stranici koja je za to zamišljena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 1:43 (ZAGORAC KOJ NEMA PARA).
11 godina
offline
Re: Pc build

Prije mjesec dana si poceo ispitivati, pa ces slagati sam, pa ti ljudi stavljaju ukljucujuci mene sto bi za taj novac bilo najbolje za tvoju svrhu, ti si u 3 dana promijenio 3 puta sto zelis i trebas i zato ti ljudi vise ne zele odgovarati, zato sto se pravis pametan, a dosao si pitati tu zato sto ne znas. Izvoli, potrosi novac, kad ne bude radilo, valjda ce onda biti dobro.

Kovačić
12 godina
offline
Pc build

Dobio si konfu do 4500kn  , za svaku maticnu imas QVL listu koji ram je podrzan.10 "neozbiljnih" podpitanja i ovakva glupost koju  si izjavio je bila nepotrebna.Molim lock teme , jer ima postojeca tema na forumu koja je 5x aktivnija.

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice