Pomoč oko slaganja PC konfiguracije zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.987
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Pomoč oko slaganja PC konfiguracije

Trenutno imam matičnu ploču i procesor.MBO je Asus A88XM-PLUS,dok je procesor A8 X4 6600k black edition.Nisam gejmer pa neču clockati procesor(rečeno mi je da k oznaka to znači)več koristiti komp. za internet,multimediju i neke manje zahtjevne igrice za klince.I ploču i procesor sam dobio pod dug(novo,još uvijek zapakirano)pa me zanima sljedeče.Da li je cooler koji dolazi sa procesorom dovoljan za isti i koliko je bučan(to mi je jako bitno)?Ako je potrebno,da li bi ovaj bio dobar - LC POWER LC-CC-95? Kučište če najvjerojatnije biti - Zalman kućište ZM-T4,ATX,mATX,mini ITX.Za napajanje sam mislio uzeti - Xilence RedWing 480W(molim mišljenje da li je to dobro napajanje za ovu konfiguraciju?)a za RAM ču vjerojatno uzeti 4GB,pa me zanima da li je bolje uzeti 1 keks od 4GB ili 2x2GB pošto sam dobio savjet da je bolje ovo drugo jer ploča podržava dual channel?HDD sam več naručio,bit če WD 500 GB green.Molim vas da imate razumijevanja jer sam laik a kučište,napajanje,cooler i HDD me skupa ispadaju 800kn (sve je novo) dok ne znam koju memoriju da uzmem a budget bi bio nekakvih 500-injak kuna.Znači imam nekakvih 1300-1400 kuna za sve osim MBO i procesora,pa ako netko ima neku bolju kombinaciju bio bih mu zahvalan na prijedlogu.

Unaprijed se svima zahvaljujem na pomoči!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoč oko slaganja PC konfiguracije
http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice