Racunala za igraonicu, trebam savete zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.962
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Racunala za igraonicu, trebam savete

Hocu da otvorim igraonicu. Medjutim, moje skromno znanje mi ne moze puno pomoci u odabiru konfiguracije. Zeilm da u njoj mogu da se igraju igre tipa GTA zadnjeg dela, Watch dog, Cod Ghost i da to ide glatko i fino da bude bez stekanja i bagova usled malog fps-a. Budzet mi je ogranicen, trebam 10 racunara sa i5 procesorom od 200-220 evra i nekom grafickom 1 ggb ddr5 memorije do 100-120 evra. Ja ciljam na i5, pa se pitam da li za ove pare mogu da dobijem nesto bolje procesore od AMD ? Ili ne.... Otprilike imam oko 650-700 evra po racunaru

 

1. Ja mislim da u danasnje vreme nesto slicno ovoj konfiguarciji moze da bude 3 godine a da ne ulazem u nju....ili se varam ?

 

Citam na forumimma sokete od i5 1150 da se ne moze nadograditi da ovo da ono ima samo par serija i7 procesra koji su na tom soketu. Ili su to samo lupetanja danasnje omladine

 

2. Koji su monitori najbolji za dotu 2 ? Ja mogu dati 100-110 evra po komadu, mislim uzeti neki 21 inc ako moze 2 ms,. Da li je ovaj monitor preveliki ?

 

Trebam savete od ljudi koji znaju kako se baviti ovim poslom. Unapred hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Racunala za igraonicu, trebam savete

Mislim da nisi ni pogledao da za to vec postoji pripadajuca tema:
http://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-3000-do-5000-kn/170220.aspx?page=303

Tu ce ti ekipa sloziti nesto, za vrtiti dotu 2 netreba nesto pretjerano, koliko znam u igraoni neces puno watch dogsa vidjeti, vise igre tipa dota, dota2, LoL, HoN, Counter Strike: Global Offensive, WoW, Call of Duty.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice