Računalo do 5400 kn

poruka: 29
|
čitano: 5.895
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Trebao bi malu pomoc :)

ovako..htio bi si kupiti novi komp..nemam bas para ali ono htio bi igrati igre na njemu pa sad neznam dali je ova konfa dobra za igre

Asrock 770 EXTREME3 - AMD 770, AMD SB710

DDR3 4GB (1x4GB) Corsair, 1333MHz

HDD SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB cache

Linkworld 321-56C2228-420W, ATX Miditower

G W2246S 22" ,black, full HD, LCD, DFC

Procesor AMD Phenom II X4 955 Black Editon,

MSI GTS450 1GB GDDR5, N450GTS Cyclone 1GD5/OC , Dual-Link DVI x2

hvala unaprijed i ako mi moze neko pomoci oko napajanja neznam koje bi uzeo jer nisam bas upoznat sa time svime :)

Tuta
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trebao bi malu pomoc :)

kolko para imaš?

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebao bi malu pomoc :)

znaci oko 5200 5400...komp je iskljucivo za igre..nista programi i to..samo igre..vec imam 2 kompa a ni jedan pošteni onak xD

Tuta
13 godina
neaktivan
offline
Trebao bi malu pomoc :)

os moj xd podrzi cod4 cod6 cod5

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Trebao bi malu pomoc :)

neprodajem

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Trebao bi malu pomoc :)

Bolje ovoga ne moze. Optiku stavi iz starih kompova ili je cak i ne trebas ima toliko nacina prenosenja podataka osim DVDa (torrenti,usb,prijenosni HDDovi)

 

Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Trebao bi malu pomoc :)

jooj zaboravih kuciste,nista nek neko drugi slozi drugu konfu jer men se ne da.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Trebao bi malu pomoc :)

Evo jedan prijedlog složen u ADM-a.

 

Ostavio sam isti procesor i ekran koji si ti izabrao. Ostalo ispod. Da sebi kupujem za toliki iznos novca sigurno bih kupio ovo. Znam da matična nije neka skupa ali sam imam takvu i prilično me dobro služi za tu cijenu.

 

Ako trebaš nešto promjeniti jer ne možeš dati 5500kn uzmi manji i jeftiniji disk ili neko jeftinije kvalitetno napajanje od 400-450W.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 14:13 (Moth).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebao bi malu pomoc :)

hvala..a kaj mislite o ovoj grafi koju sam izabrao ja..GTS 450..cini mi se oke ..i neznam bas nist skoro u vezi sa clockanjem..ako neko zna dali se moze ovaj proc clockat i kaj je sve potrebno za to..sorite low sam :)

Tuta
13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

ma kakav sandy bridge u takve konfe. i nijedan SB po meni ne valja ispod 2500/2600 i to K verzija. jer cemu proc ako ga ne mozes clockati.

 

evo mojeg prijedloga, uzmi, neces pozaliti.

 

+kuciste ovo, trenutno na nemaju pa nisam mogao u kosaricu staviti. ispadne ti 200kn vise, al pozalit neces

 

http://protis.hr/products/details/kuciste-thermaltake-v3-black-edition/33061

 

ako se mozes rastegnut, uzmi umjesto ove grafe VTX3D 6870

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 23:38 (xyan).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebao bi malu pomoc :)
Ivann182 kaže...

hvala..a kaj mislite o ovoj grafi koju sam izabrao ja..GTS 450..cini mi se oke ..i neznam bas nist skoro u vezi sa clockanjem..ako neko zna dali se moze ovaj proc clockat i kaj je sve potrebno za to..sorite low sam :)

svaki se proc dade clockat, osim sandy bridga, on skoro zanemarivo, osim 2500k i 2600k.

 

ma clockanje graficke ti nije neki problem sa MSI Afterburnerom, imas tuttoriale po netu kako se to radi, stvarno nije pretesko. a uvijek mozes metodom pogreske i ponavljanja :D

 

sta se tice clocka proca, morat ces si procitat, ni to nije neki problem.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebao bi malu pomoc :)

e kaj nebi bilo bolje uzet  phenom x4 955 be ? i do kolko se moze clockat npr ?

Tuta
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebao bi malu pomoc :)
Ivann182 kaže...

e kaj nebi bilo bolje uzet  phenom x4 955 be ? i do kolko se moze clockat npr ?

naravno da bi bilo, al napisao si da bi se igrao, pa te nisam htio za grafiku postenu zakinuti. svi ti phenomi II idu oko 4Ghz, manje vise. ako mozes rokni 300kn vise za taj proc, al nemoj ici na manje od ove grafike kaj sam ti stavio. gtx460 1GB ->FTW!!!

14 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

Uzmi ovaj sto ti je Moth preporucio,extra je.Samo ako zelis mozes staviti nVidia GTX460 umjesto ATI 6850.Tvoj izbor.Inace konfa za 5

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Računalo do 5400 kn
Quilombo23 kaže...

Uzmi ovaj sto ti je Moth preporucio,extra je.Samo ako zelis mozes staviti nVidia GTX460 umjesto ATI 6850.Tvoj izbor.Inace konfa za 5

ne valja mu napajanje, ni 80plus nije, kuciste je khm, extra ruzno, i gtx 460 je jaci od 6850, pogotovo twin frozr 2, odnosno u adm.u hawk

14 godina
neaktivan
offline
RE: Računalo do 5400 kn
xyan kaže...
Quilombo23 kaže...

Uzmi ovaj sto ti je Moth preporucio,extra je.Samo ako zelis mozes staviti nVidia GTX460 umjesto ATI 6850.Tvoj izbor.Inace konfa za 5

ne valja mu napajanje, ni 80plus nije, kuciste je khm, extra ruzno, i gtx 460 je jaci od 6850, pogotovo twin frozr 2, odnosno u adm.u hawk

  Ovo napajanje ce mu bit dovoljno.Gore sam napisao stavi 460 umjesto 6850. Covjek ima ogranicen budzet tako da bolje ruzno kuciste i za klasu bolji procesor,treba mu da se igra a ne da izgleda lijepo{#} (nemoj pogresno razumit i ja kao i svi mi volim lijepa-funkcionalna brand kucista ali kad si ogranicen budzetom...ima nesto prece)

13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

slazem se s tobom, i da nebi mislio da sam te napao. samo predlazem da uzme 80plus napajanje, a cx corsaira to nije. ima silverston stridera za 450 kn od 500w a on ima 80 plus certifikat. i sam osobno preferiram corsair, a mogu i rec da su scythe napajanja jako dobra!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

decki kuciste moze bit neko najjeftinije..lako to kasnije promjenim bitno da se igram dobro i da je grafika kvalitetna bez trzaja i gluposti :)

Tuta
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Računalo do 5400 kn

  Ok,Mothova konfiguracija samo sa tom grafom i cjepaj

13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_4_84_228&products_id=9108

 

uzmi ovo. najbolja gtx koju mozes kupiti. ne uzimaj SE edicije 460-tke

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

Ja bih ubacio Phenoma x6 1055T umjesto 955.

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

gledo sam i ja 1055 a neznam..prelazi mi malo granicu..a mislim da je to odlican procesor..a skuplji je 200 kn od ovoga u admu..koje bi mi napajanje trebalo za to sve :) vidim gore da ste pricali dvoumite se oko 2 a meni bi trebalo ono tolko da komp radi kak treba netreba bit neka marka :)

Tuta
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

ovisi koju ces grafu uzet.al u svakom slucaju predlazem od ovih svih silverstone strider essential 500w

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Računalo do 5400 kn
xyan kaže...

ovisi koju ces grafu uzet.al u svakom slucaju predlazem od ovih svih silverstone strider essential 500w

Potpisujem. Odlicno napajanje. Jace ti ne treba.

Go hard or go home ... Low life !
13 godina
neaktivan
offline
Računalo do 5400 kn

oke :) ne preostaje mi nista drugo..nego dobit sad ovu plaču sljedecu i žicat starog para..i ode ja po pilu :)

Tuta
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Računalo do 5400 kn

e ovako jos me zanima..ja bi si to doma slagao sve..znaci ako uzmem u admu..i sve u kutijama..ocu li sa matičnom i svime time dobit potrebne kablove za spajanje i to sve..znaci i od harda i od grafe

Tuta
15 godina
offline
RE: Računalo do 5400 kn
Ivann182 kaže...

e ovako jos me zanima..ja bi si to doma slagao sve..znaci ako uzmem u admu..i sve u kutijama..ocu li sa matičnom i svime time dobit potrebne kablove za spajanje i to sve..znaci i od harda i od grafe

ADM ti besplatno složi, testira i dostavi doma. Tak da nemaš brige kaj se tog tiče.

Garanciju dobiješ na cijelo kučište, a nakon kaj ta istekne (godina dana mislim) ostaje ti garancija po komponentama koju je dao proizvođač.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
protjeran
offline
RE: Računalo do 5400 kn
Ivann182 kaže...

e ovako jos me zanima..ja bi si to doma slagao sve..znaci ako uzmem u admu..i sve u kutijama..ocu li sa matičnom i svime time dobit potrebne kablove za spajanje i to sve..znaci i od harda i od grafe

Hoces. jedino sto ti mozda bude falilo je SATA kabel jer s nekim maticnima ne dolazi a ni sa diskom ga najvjerovatnije neces dobit.  kad budes narucivao provjeri i reci ima da ti stave ili 20kn u svakom ducanu u susjedstvu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice