2018 FIFA World Cup

poruka: 363
|
čitano: 57.695
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
2018 FIFA World Cup

Ma nekako tako i znam. Izrazavam se pizdarijski.

15 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Nama će Island bit veća prepreka nego Argentina. Njima kad ne radi napad ne postoje, a obrana i veza im nikakva. Njih će repke protiv kojih će imat ravnopravan posjed natrpat samo tako. Čestitke Islandu na još jednoj lavovskoj utakmici.

15 godina
online
Re: 2018 FIFA World Cup

Argetinski izbornik loše odreagirao ovu tekmu.

 

Ne možeš ovako igrat sa Islandom ( naguravanje u sredini, povratne lopte, dupli pasovi, guranje lopte u 16m) a ljudi im ostavili prazne bokove. Umjesto da ubaci odmah Hiću i ovi bokovi počnu bacat lpte u 16m on prtljaju. Jest da je Island dobar u skoku. Al jedna će ući i onda će se moći igrat. Naivno.

 

Ne vjerujem da Island nama može ovo ponovno prodat.

 

A Argentina će protiv nas puno lakše igrat.

13 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
luckyluke kaže...

Nama će Island bit veća prepreka nego Argentina. Njima kad ne radi napad ne postoje, a obrana i veza im nikakva. Njih će repke protiv kojih će imat ravnopravan posjed natrpat samo tako. Čestitke Islandu na još jednoj lavovskoj utakmici.

 Bili su i gori prije 4 godine, pa dogurali do finala. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Ovu grupu će proći Island, sad prvi ili drugi nije bitno.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
neaktivan
offline
2018 FIFA World Cup

Upravo uvjerljivo rastavljamo fizicki kudikamo jacu momcad u Nigeriji. S ovim stavom i igrom, nosit cemo se bez problema s bilo kim.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
10 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

Mehiko do Kanade!.... bravo decki....

metalni punker
7 godina
offline
2018 FIFA World Cup

"Zadnji put kad je njemačka obrana bila ovako loša u Rusiji je bilo 1942."

13 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Snoozly kaže...

"Zadnji put kad je njemačka obrana bila ovako loša u Rusiji je bilo 1942."

 Ba dum tssssss

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Snoozly kaže...

"Zadnji put kad je njemačka obrana bila ovako loša u Rusiji je bilo 1942."

 Tad su bili u napadu. Nide veze.

Tupani bi mogli prestati usporedivati 98 sa svakom ekipom. I ne ocekujemo da se ponovi 98 nego da osvojimo. 

7 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

Nitko ne spominje odlicnu odigranu tekmu Srbije, sa puno zanimljivih akcija, poteza,

te do sada najatraktivnijim golom prvenstva.

 

Ako ovako nastave, srbi bi mogli daleko dogurati. Sjetite se prije 2 godine Portugala,

po meni i dalje najlosija reprezentacija, igra na neodlucene i provlaci se na placka.

Hrvatska je i tad bila bolja od Portugala, pa su nam progurali jednu kontru gdje nitko nije napravio tehnicki faul.

 

Al vjerujem da Srbija ima kvalitetu da iznenadi, i da bude u top 4. Za sada jedina pokazala zube, od svih utakmica.

(plus Island, ali oni nemaju kadar kao Srbija/Hrvatska, pa su opet dobro odrobijali tekmu)

13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Da li je najatraktivniji bi se dalo raspravljati, ali šta je da je, dobro su odigrali. Ako će im realizacija biti tako loša ko jučer, teško mogu napraviti neki senzacionalni rezultat, ali ima tu potencijala za nešto veliko. Ako ne već sad definitivno na EP za 2 godine. Sergej bi mogao postati igračina svjetske klase.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Čitatelj kaže...

Nitko ne spominje odlicnu odigranu tekmu Srbije, sa puno zanimljivih akcija, poteza,

te do sada najatraktivnijim golom prvenstva.

 

Solidno odigrano protiv prosječnog protivnika, gol dobar ali sigurno ne najatraktivniji.

Ima tu i boljih golova, četvrti gol Rusa je bio odličan, fantastičan gol španjolaca za 2-3 (bomba - stativa - stativa - gol), Ronaldov slobodnjak za 3-3, Brazil za 1-0 protiv švice... Svakako da njihov spada među ove, ali da je najlijepši - nije.

7 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

Meni je slobodnjak stvarno izgledao super atraktivno. Podsjecao me na pokoje slobodnjake od Mihajlovica.

 

 

Sve u svemu, srbi imaju naslijednika za Mihajlovica, al mi nemamo naslijednika za Bobana i Prosineckog.

Luka je dobar, al fali mu muskosti da srusi i pretrci, kao sto je to Prosinecki i Boban mogao.

 

I jos nos od Asanovica, ma milina bi nam bila repka.

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Kako su Englezi krenuli, mislio sam da će biti 3-4 gola do poluvremena. Vratio se Tunis iz penala.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Ajd nek su i ti Englezi nekog dobili.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Objektivno gledajući Engleska je zasad uz Španjolsku prikazala najljepšu igru. Primili su gol iz jedanaesterca koji je bio 50-50, te su oštećeni za dva očita jedanaesterca nakon prekršaja na Kaneu.

Oni su ovu utakmicu vrlo lako mogli pobijediti tri ili više razlike.

9 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Pa šta je ovo, samo penali i autogolovi..

14 godina
offline
2018 FIFA World Cup

jel ja to opet cujem vuvuzele ili mi je tv riknuo

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Dobar ti je tv, zbilja zvuči ko ono sranje iz JAR-a.

13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Prodaju stare zalihe

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Što je ovo španjolska se toliko muči s tim iranom, a skoro su im i gol dali

8 godina
neaktivan
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Nije ni cudno kad vecinu vremena igraju s deset igraca

7 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Kill Frenzy kaže...

jel ja to opet cujem vuvuzele ili mi je tv riknuo

 

vrinho kaže...

Dobar ti je tv, zbilja zvuči ko ono sranje iz JAR-a.

 

Pa ti pustaj afrikance na WC - donesu svoje trublje i dilaju za sitnu paru.

Da, jako iritantno, ali daleko od JAR-a, tad sam pratio tekme sa iskljucenim zvukom na TV-u, uz glazbu sa radio prijemnika.

Najgori WC je bas taj u JAR-u, ne sjecam se ni jedne utakmice jer bez "zvucnog zapisa" u glavi su mi sve nekako ostale  "isprane" u sjecanju.

10 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

....e, a kaj je Messi najbolji igrac na svijetu?....... HRVATSKA........

metalni punker
10 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Strinić ga je pospremio u džep

14 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Gledali smo tekmu o kojoj cemo pricat  sljedecih 20 godina.

Gledam i ne vjerujem sta decki rade.Argentina zapucala u okvir prvih puta tek u 53 minuti.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
10 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
The_K kaže...

Strinić ga je pospremio u džep

 ..........

metalni punker
16 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Kill Frenzy kaže...

Gledali smo tekmu o kojoj cemo pricat  sljedecih 20 godina.

Gledam i ne vjerujem sta decki rade.Argentina zapucala u okvir prvih puta tek u 53 minuti.

 Nadam se da ćete na ovom prvenstvu imati još utakmica za prepričavanje. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Da mi je znati tko je proglasio Argentinu favoritom turnira?! Taj onda nije pratio njihove kvalifikacije za SP. 

Messi da može sam igrati nebi mu trebao niko drugi.

 

Nadam se pobjedi Islanda, tako sa Hrvatska i Island idu dalje.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice